poedit - en to kk_KZ translation catalogue (669 entries)

en: Hide this notification message
kk_KZ: Бұл хабарламаны жасыру

en: Don’t Show Again
kk_KZ: Келесіде көрсетпеу

en: Don’t show again
kk_KZ: Келесіде көрсетпеу

en: (New: %i, obsolete: %i)
kk_KZ: (Жаңа: %i, ескірген: %i)

en: Collecting source files…
kk_KZ: Бастапқы код файлдарын жинау…

en: Extracting translatable strings…
kk_KZ: Аударуға келетін жолдарды шығару…

en: Failed to load file with extracted translations.
kk_KZ: Алынған аудармалары бар файлды жүктеу сәтсіз аяқталды.

en: Merging differences…
kk_KZ: Өзгерістерді біріктіру…

en: Updating translations
kk_KZ: Аудармаларды жаңарту

en: The file “%s” couldn’t be opened.
kk_KZ: "%s" файлын ашу мүмкін емес.

en: Invalid file
kk_KZ: Жарамсыз файл

en: Malformed header: “%s”
kk_KZ: Жарамсыз тақырыптама: "%s"

en: PO Translation Files
kk_KZ: PO аударма файлдары

en: POT Translation Templates
kk_KZ: POT аударма үлгілері

en: XLIFF Translation Files
kk_KZ: XLIFF аударма файлдары

en: JSON Translation Files
kk_KZ: JSON аударма файлдары

note: TRANSLATORS: "Flutter" is proper noun, name of a developer tool
en: Flutter Translation Files
kk_KZ: Flutter аудармалар файлдары

en: All Translation Files
kk_KZ: Барлық аудармалар файлдары

en: The file is in a format not recognized by Poedit.
kk_KZ: Файл пішімі Poedit танымайтын пішім болып табылады.

en: This JSON file isn’t a translations file and cannot be edited in Poedit.
kk_KZ: Бұл JSON файлы жарамды аудармалар файлы емес және оны Poedit көмегімен түзету мүмкін емес.

en: Reading file content failed with the following error: %s
kk_KZ: Файл құрамасын оқу келесі қатемен сәтсіз аяқталды: %s

en: File “%s” is read-only and cannot be saved.
    Please save it under different name.
kk_KZ: "%s" файлы тек оқу үшін қолжетерліқ, сақталмайды.
    Оны басқа атымен сақтаңыз.

en: Couldn’t save file %s.
kk_KZ: %s файлын сақтау мүмкін емес.

en: Screenshots:
kk_KZ: Скриншоттар:

en: %i line of file “%s” was not loaded correctly. | %i lines of file “%s” were not loaded correctly.
kk_KZ[0]: %i жол "%s" файлынан дұрыс жүктелмеген.
kk_KZ[1]: %i жол "%s" файлынан дұрыс жүктелмеген.

en: Line %d of file “%s” is corrupted (not valid %s data).
kk_KZ: Жол %d, "%s" файлында, зақымдалған (жарамсыз %s дерегі).

en: Broken PO file: singular form msgstr used together with msgid_plural
kk_KZ: PO файлы қате: msgstr жекеше түрі msgid_plural нәрсесімен бірге қолданылған

en: Broken PO file: plural form msgstr used without msgid_plural
kk_KZ: PO файлы қате: msgstr көпше түрі msgid_plural нәрсесіз көрсетілген

en: Couldn’t load the file, it is probably damaged.
kk_KZ: Файлдын жүктеу мүмкін емес, ол зақымдалған болуы мүмкін.

en: There were errors when loading the file. Some data may be missing or corrupted as the result.
kk_KZ: Файлды жүктеген кезде қателер орын алған. Кейбір ақпарат жоқ немесе зақымдалған болуы мүмкін.

en: There was a problem formatting the file nicely (but it was saved all right).
kk_KZ: Файлды жақсы пішімдеу кезінде қате кетті (бірақ ол файл сәтті сақталды).

en: The file couldn’t be saved in “%s” charset as specified in translation settings.
    
    It was saved in UTF-8 instead and the setting was modified accordingly.
kk_KZ: Файлды оның баптауларындағыдай көрсетілген "%s" кодталуында сақтау мүмкін емес.
    
    Оның орнына ол UTF-8 ретінде сақталды, және баптау сәйкесінше өзгертілді.

en: Error saving file
kk_KZ: Файлды сақтау қатесі

en: “%s” is not a valid POT file.
kk_KZ: "%s" - дұрыс POT файлы емес.

en: Error while loading XLIFF file: %s
kk_KZ: XLIFF файлын жүктеу қатесі: %s

en: unsupported version (%s)
kk_KZ: қолдауы жоқ нұсқасы (%s)

note: TRANSLATORS: Shown as error if a translation of XLIFF markup is not valid XML
en: Broken markup in translation string.
kk_KZ: Аударма жолындағы жарамсыз белгілеу.

en: Add Account
kk_KZ: Тіркелгіні қосу

en: Add account
kk_KZ: Тіркелгіні қосу

note: TRANSLATORS: %s is online service name, e.g. "Crowdin" or "Localazy"
en: Learn more about %s
kk_KZ: %s туралы көбірек білу

en: Connect Poedit with supported cloud localization platforms to seamlessly sync translations managed on them.
kk_KZ: Қолдау көрсетілетін бұлттық локализация платформаларында басқарылатын аудармаларды синхрондау үшін оларды Poedit қолданбасына байланыстырыңыз.

en: How does cloud sync work?
kk_KZ: Бұлттық синхрондау қалай жұмыс істейді?

en: Account
kk_KZ: Тіркелгі

en: (not signed in)
kk_KZ: (кіру орындалмаған)

en: File
kk_KZ: Файл

en: Open cloud translation
kk_KZ: Бұлттық аударманы ашу

en: Manage accounts
kk_KZ: Тіркелгілерді басқару

en: Project:
kk_KZ: Жоба:

en: Language:
kk_KZ: Тіл:

en: Sign in to Cloud Account
kk_KZ: Бұлттық тіркелгіге кіру

en: Sign in to cloud account
kk_KZ: Бұлттық тіркелгіге кіру

en: No translation projects listed in your account.
kk_KZ: Сіздің тіркелгіңізде бірде-бір аударма жобасы тіркелмеген.

en: Downloading latest translations…
kk_KZ: Соңғы аудармаларды жүктеп алу…

note: TRANSLATORS: "%s" is a name of online service, e.g. "Crowdin" or "Localazy"
en: Sign in to %s
kk_KZ: %s ішіне кіру

en: Syncing
kk_KZ: Синхрондау

note: TRANSLATORS: %s is a cloud destination, e.g. "Crowdin" or ftp.wordpress.com etc.
en: Uploading translations to %s…
kk_KZ: Аудармаларды %s ішіне жүктеп жіберу…

note: TRANSLATORS: %s is a cloud destination, e.g. "Crowdin" or ftp.wordpress.com etc.
en: Uploading translations to %s failed.
kk_KZ: Аудармаларды %s ішіне жүктеп жіберу сәтсіз аяқталды.

en: Syncing error
kk_KZ: Синхрондау қатесі

en: Add
kk_KZ: Қосу

en: Unknown Crowdin error.
kk_KZ: Белгісіз Crowdin қатесі.

en: Not authorized, please sign in again.
kk_KZ: Авторизацияланбаған, қайтадан кіріңіз.

en: Downloading translations is disabled in this project.
kk_KZ: Бұл жобада аудармаларды жүктеп алу мүмкіндігі сөндірілген.

en: Sign In
kk_KZ: Жүйеге кіру

en: Sign in
kk_KZ: Кіру

en: Sign Out
kk_KZ: Шығу

en: Sign out
kk_KZ: Шығу

en: Learn more about Crowdin
kk_KZ: Crowdin туралы

en: Crowdin is an online localization management platform and collaborative translation tool.
kk_KZ: Crowdin - локализацияны онлайн басқару платформасы және бірлескен аударма құралы.

en: Waiting for authentication…
kk_KZ: Аутентификацияны күту…

en: Updating user information…
kk_KZ: Пайдаланушы ақпаратын жаңарту…

en: Sign in to Crowdin
kk_KZ: Crowdin-ға кіру

en: Syncing with Crowdin failed.
kk_KZ: Crowdin қызметімен синхрондау сәтсіз аяқталды.

en: Crowdin error
kk_KZ: Crowdin қатесі

en: Uploading translations…
kk_KZ: Аудармаларды жүктеу…

en: &Copy
kk_KZ: &Көшіру

en: Learn more
kk_KZ: Көбірек білу

en: &Help
kk_KZ: &Көмек

en: MO files can’t be directly edited in Poedit.
kk_KZ: MO файлдарын Poedit ішінде түзетуге болмайды.

en: Error opening file
kk_KZ: Файлды ашу қатесі

en: Please open and edit the corresponding PO file instead. When you save it, the MO file will be updated as well.
kk_KZ: Орнына сәйкес PO файлын ашып, түзетіңіз. Оны сақтаған кезде, MO файлы да жаңартылады.

en: don’t delete temporary files (for debugging)
kk_KZ: уақытша файлдарды өшірмеу (жөндеу режимі үшін пайдалы)

en: handle a poedit:// URI
kk_KZ: poedit:// URI-ін талдау

en: go to item at given line number
kk_KZ: берілген жол нөмірі бар элементке өту

en: Failed to communicate with Poedit process.
kk_KZ: Poedit үрдісімен байланысу қатесі.

en: Unhandled exception occurred: %s
kk_KZ: Өңделмеген ережеден тыс жағдай орын алды: %s

en: Select translation template
kk_KZ: Аударма үлгісін таңдау

en: Select translation file
kk_KZ: Аударма файлын таңдау

en: Poedit is an easy to use translation editor.
kk_KZ: Poedit - қолдануға ыңғайлы аудармалар түзетушісі.

en: You can’t drop more than one file on Poedit window.
kk_KZ: Сіз Poedit терезесіне бірден көп файлды тартып апара алмайсыз.

en: File “%s” is not a translation file.
kk_KZ: "%s" файлы аударма файлы емес.

en: File “%s” doesn’t exist.
kk_KZ: "%s" файлы жоқ болып тұр.

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Spellchecking is disabled, because the dictionary for %s isn’t installed.
kk_KZ: Емлені тексеру сөндірілген, өйткені %s тілі үшін сөздік орнатылмаған.

en: Install
kk_KZ: Орнату

en: The file “%s” has been changed by another application.
kk_KZ: "%s" файлы басқа қолданбамен өзгертілген.

en: Reload file
kk_KZ: Файлды қайта жүктеу

en: Do you want to reload the file from disk? Your unsaved edits in Poedit will be lost if you do.
kk_KZ: Файлды дисктен қайта жүктеуді қалайсыз ба? Олай істесеңіз, Poedit ішіндегі сақталмаған өзгерістеріңіз жоғалатын болады.

en: Ignore
kk_KZ: Елемеу

en: Reload File
kk_KZ: Файлды қайта жүктеу

en: The file has been modified. Do you want to save changes?
kk_KZ: Файл өзгертілген. Өзгерістерді сақтау керек пе?

en: Save changes
kk_KZ: Өзгерістерді сақтау

en: Your changes will be lost if you don’t save them.
kk_KZ: Өзгерістерді сақтамасаңыз, олар жоғалады.

en: Save
kk_KZ: Сақтау

en: Do&n’t save
kk_KZ: Сақтамау

en: Don’t Save
kk_KZ: Сақтамау

en: The changes made by the other application will be lost if you save.
kk_KZ: Сақтасаңыз, басқа қолданбамен жасалған өзгерістер жоғалатын болады.

en: Cancel
kk_KZ: Бас тарту

en: Save Anyway
kk_KZ: Сонда да сақтау

en: Save anyway
kk_KZ: Сонда да сақтау

en: Save as…
kk_KZ: Қалайша сақтау…

en: Compile to…
kk_KZ: Қалайша компиляциялау…

en: Compiled Translation Files
kk_KZ: Компиляцияланған аудармалар файлдары

en: HTML Files
kk_KZ: HTML файлдары

en: In: %s
kk_KZ: Қайда: %s

en: Source code not available.
kk_KZ: Бастапқы коды қолжетерсіз.

en: Updating failed
kk_KZ: Жаңарту сәтсіз аяқталды

en: Translations couldn’t be updated from the source code, because no code was found in the location specified in the file’s Properties.
kk_KZ: Аудармаларды бастапқы кодтардан жаңарту мүмкін емес, өйткені файл баптауларында көрсетілген орында бастапқы кодтар табылмады.

en: Permission denied.
kk_KZ: Рұқсат етілмеген.

en: You don’t have permission to read source code files from the location specified in the file’s Properties.
kk_KZ: Сізде файл қасиеттерінде көрсетілген орналасудан бастапқы код файлдарын оқу рұқсаты жоқ.

note: TRANSLATORS: The System Settings etc. references macOS 13 Ventura or newer system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Settings > Privacy & Security > Files & Folders.
kk_KZ: Егер сіз файлдарыңызға қатынауды бұрын тайдырсаңыз, оны Жүйелік баптаулар > Қауіпсіздік және жекелік > Файлдар және бумалар ішінен іске қоса аласыз.

note: TRANSLATORS: The System Preferences etc. references macOS system settings and should be translated EXACTLY as in macOS. If you don't use macOS and can't check, please leave it untranslated.
en: If you previously denied access to your files, you can allow it in System Preferences > Security & Privacy > Privacy > Files & Folders.
kk_KZ: Егер сіз файлдарыңызға қатынауды бұрын тайдырсаңыз, оны Жүйелік баптаулар > Қауіпсіздік және жекелік > Жекелік > Файлдар және бумалар ішінен іске қоса аласыз.

en: Translation entries in the file are probably incorrect.
kk_KZ: Файлдағы аударма жазбалары дұрыс емес болуы мүмкін.

en: Updating the file failed. Click on 'Details >>' for details.
kk_KZ: Файлды жаңарту сәтсіз аяқталды. Ақпарат үшін "Көбірек>>" шертіңіз.

en: Open translation template
kk_KZ: Аударма үлгісін ашу

en: %d issue with the translation found. | %d issues with the translation found.
kk_KZ[0]: Аударма ішінен %d мәселе табылды.
kk_KZ[1]: Аударма ішінен %d мәселе табылды.

en: Validation results
kk_KZ: Тексеру нәтижелері

en: Entries with errors were marked in red in the list. Details of the error will be shown when you select such an entry.
kk_KZ: Қателері бар жолдар қызыл түспен белгіленді. Қате ақпараты ондай жол таңдалған кезде көрсетіледі.

en: The file was saved safely.
kk_KZ: Файл сәтті сақталды.

en: The file was saved safely and compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
kk_KZ: Файл сәтті сақталды және MO пішіміне компиляцияланды, бірақ, ол дұрыс жасамайтын сияқты.

en: The file was saved safely, but it cannot be compiled into the MO format and used.
kk_KZ: Файл қаупсіз сақталды, бірақ оны MO пішіміне түрлендіру мен қолдануға болмайды.

en: The file was compiled into the MO format, but it will probably not work correctly.
kk_KZ: Файл MO пішіміне сәтті компиляцияланды, бірақ, ол дұрыс жасамайтын сияқты.

en: The file cannot be compiled into the MO format and used.
kk_KZ: Файлды MO пішіміне компиляцилау және қолдану мүмкін емес.

en: No problems with the translation found.
kk_KZ: Аудармалар мәселелері табылмады.

en: The translation is ready for use, but %d entry is not translated yet. | The translation is ready for use, but %d entries are not translated yet.
kk_KZ[0]: Аударма қолдануға дайын, бірақ, %d жазба әлі аударылмаған.
kk_KZ[1]: Аударма қолдануға дайын, бірақ, %d жазба әлі аударылмаған.

en: The translation is ready for use.
kk_KZ: Аударма қолдануға дайын.

en: Poedit automatically fixed invalid content in the file “%s”.
kk_KZ: Poedit "%s" файлындағы жарамсыз құраманы автотүзеткен.

en: The file contained duplicate items, which is not allowed in PO files and would prevent the file from being used. Poedit fixed the issue, but you should review translations of any items marked as needing work and correct them if necessary.
kk_KZ: Бұл файлда қайталанатын жазбалар болды, ол PO файлдарында рұқсат етілмейді, және файлды қолдануға жол бермейді. Poedit мәселені шешті, бірақ, жөндеу керек етіп белгіленген барлық жазбаларды қарап шығыңыз және керек болса, түзетіңіз.

en: Language of the translation isn’t set.
kk_KZ: Аударма тілі әлі көрсетілмеген.

en: Set Language
kk_KZ: Тілді орнату

en: Set language
kk_KZ: Тілді орнату

note: TRANSLATORS: This is shown underneath "Language of the translation isn't set (or ...is the same as source language)."
en: Suggestions are not available if the translation language is not set correctly. Other features, such as plural forms, may be affected as well.
kk_KZ: Аударма тілі дұрыс көрсетілмеген болса, ұсыныстар қолжетерсіз болады. Көпше түрлер сияқты, басқа да мүмкіндіктерге кері әсер тиюі мүмкін.

en: Language of the translation is the same as source language.
kk_KZ: Аударма тілі бастапқы тілмен бірдей.

en: Fix Language
kk_KZ: Тілді түзету

en: Fix language
kk_KZ: Тілді түзету

en: This file has entries with plural forms, but doesn’t have Plural-Forms header configured.
kk_KZ: Бұл файлда көпше түрі бар жолдар бар, бірақ файлдың Plural-Forms өрісі бапталмаған.

en: Entries in this file have different plural forms count from what the file’s Plural-Forms header says
kk_KZ: Бұл файлдағы нәрселердің көпше түрлері файлдың Plural-Forms өрісіндегі көрсетілген көпше түрінен өзгеше

en: Required header Plural-Forms is missing.
kk_KZ: Міндетті Plural-Forms тақырыптамасы жоқ.

en: Syntax error in Plural-Forms header ("%s").
kk_KZ: Plural-Forms өрісіндегі синтаксис қатесі ("%s").

en: Fix the Header
kk_KZ: Тақырыптаманы дұрыстау

en: Fix the header
kk_KZ: Өрісті дұрыстау

note: TRANSLATORS: %s is language name in its basic form (as you would see e.g. in a list of supported languages). You may need to rephrase it, e.g. to an equivalent of "for language %s".
en: Plural forms expression used by the file is unusual for %s.
kk_KZ: Файл қолданатын көпше түрлерінің өрнегі %s үшін тән емес.

note: TRANSLATORS: A verb, shown as action button with ""Plural forms expression used by the file is unusual for %s.")"
en: Review
kk_KZ: Тексеру

en: Would you like to use English for source text?
kk_KZ: Қайнар көз мәтіні үшін ағылшын тілін пайдалануды қалайсыз ба?

en: This file uses string IDs instead of source text. Poedit can load English texts from the “%s” file for you.
kk_KZ: Бұл файл қайнар көз мәтіні орнына жолдар ID қолданады. Poedit сіз үшін "%s" файлынан ағылшын мәтіндерін жүктей алады.

note: TRANSLATORS: Shown as action button when asking if the user wants to replace string IDs with English text; "load" as in "load from file"
en: Load English
kk_KZ: Ағылшын тілін жүктеу

en: Translated: %d of %d (%d %%)
kk_KZ: Аударылды: %d, барлығы %d (%d %%)

en: Remaining: %d
kk_KZ: Қалды: %d

en: %d error | %d errors
kk_KZ[0]: %d қате
kk_KZ[1]: %d қате

en: %d entry | %d entries
kk_KZ[0]: %d жазба
kk_KZ[1]: %d жазба

en:  (unsaved)
kk_KZ:  (сақталмаған)

en:  (modified)
kk_KZ:  (түрлендірілген)

en: Failed to update translation memory: %s
kk_KZ: Аудармалар жадысын жаңарту сәтсіз аяқталды: %s

en: Keep
kk_KZ: Ұстау

en: Purge deleted translations
kk_KZ: Өшірілген аудармаларды жою

en: Do you want to remove all translations that are no longer used?
kk_KZ: Осыдан былай қолданылмайтын аудармаларды өшіруді қалайсыз ба?

en: If you continue with purging, all translations marked as deleted will be permanently removed. You will have to translate them again if they are added back in the future.
kk_KZ: Жоюды таңдасаңыз, өшірілген деп белгіленген барлық аудармалар өшірілетін болады. Олар болашақта қайта қосылса, оларды қайта аударуға керек болады.

en: Purge
kk_KZ: Тазарту

en: Copy from source text
kk_KZ: Бастапқы код мәтінінен көшіру

en: Copy from Source Text
kk_KZ: Бастапқы код мәтінінен көшіру

en: Clear translation
kk_KZ: Аударманы тазарту

en: Clear Translation
kk_KZ: Аударманы тазарту

en: Edit comment
kk_KZ: Түсіндірмені түзету

en: Edit Comment
kk_KZ: Түсіндірмені түзету

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code Occurrences
kk_KZ: Код кездесулері

note: TRANSLATORS: Meaning occurrences of the string in source code
en: Code occurrences
kk_KZ: Код кездесулері

en: Hide Sidebar
kk_KZ: Бүйір панелін жасыру

en: Show Sidebar
kk_KZ: Бүйір панелін көрсету

en: Hide Status Bar
kk_KZ: Қалып-күй жолағын жасыру

en: Show Status Bar
kk_KZ: Қалып-күй жолағын көрсету

en: String length in characters: translation | source
kk_KZ: Жолдың таңбалар есебімен ұзындығы: аударма | қайнар көзі

en: String length in characters
kk_KZ: Жолдың таңбалар есебімен ұзындығы

en: Source text
kk_KZ: Бастапқы код мәтіні

en: Singular
kk_KZ: Жекеше

en: Plural
kk_KZ: Көпше

en: Translation
kk_KZ: Аударма

en: Pre-translated
kk_KZ: Алдын-ала аударылған

en: Needs Work
kk_KZ: Жөндеу керек

note: TRANSLATORS: This indicates that the string's translation isn't final and has known problems.  For example, it might be machine translated or fuzzy matched from an older string. The translation should be short and convey this. If it's problematic to translate it, "Needs review" is acceptable substit
en: Needs work
kk_KZ: Жөндеу керек

en: POT files are only templates and don’t contain any translations themselves.
    To make a translation, create a new PO file based on the template.
kk_KZ: POT файлдары тек үлгілер, олардың ішінде аудармалар жоқ.
    Аударманы жасау үшін, үлгі негізінде жаңа PO файлын жасаңыз.

en: Create new translation
kk_KZ: Жаңа аударманы жасау

en: Make a new translation from this POT file.
kk_KZ: Бұл POT файлынан жаңа аударманы жасау.

note: TRANSLATORS: Refers to symbolic ID of source text, i.e. when something like "button.label" is used instead of English text
en: Source text ID
kk_KZ: Бастапқы мәтін идентификаторы

en: Everything
kk_KZ: Барлығы

en: Form %i
kk_KZ: Пішім %i

en: Form %i (unused)
kk_KZ: Форма %i (қолданылмайды)

en: Zero
kk_KZ: Нөл

en: One
kk_KZ: Бір

en: Two
kk_KZ: Екі

en: Other
kk_KZ: Басқа

note: TRANSLATORS: Tooltip on message context tag in the editing area, '%s' is the context text
en: String context: %s
kk_KZ: Мәтін контексті: %s

note: TRANSLATORS: Tooltip on string ID tag in the editing area, '%s' contains the ID
en: String identifier: %s
kk_KZ: Мәтін анықтағышы: %s

en: %s Format
kk_KZ: %s пішімі

note: TRANSLATORS: %s is replaced with language name, e.g. "PHP" or "C", so "PHP Format" etc."
en: %s format
kk_KZ: %s пішімі

en: Translation — %s
kk_KZ: Аударма — %s

en: Source text — %s
kk_KZ: Бастапқы мәтін — %s

en: unknown language
kk_KZ: тіл белгісіз

en: Failed command: %s
kk_KZ: Сәтсіз команда: %s

en: Failed to merge gettext catalogs.
kk_KZ: Gettext каталогтарын біріктіру сәтсіз аяқталды.

en: Open in Editor
kk_KZ: Түзеткіште ашу

en: Open in editor
kk_KZ: Түзеткіште ашу

en: No information about this string’s occurrences in the source code is provided in the file.
kk_KZ: Файлда бұл жолдың бастапқы кодтарда кездесетіні туралы ақпарат жоқ.

en: No usage information
kk_KZ: Қолданылу ақпараты жоқ

en: %d code occurrence | %d code occurrences
kk_KZ[0]: %d код кездесуі бар
kk_KZ[1]: %d код кездесуі бар

en: Source code not found
kk_KZ: Бастапқы коды табылмады

en: Poedit cannot show source code where the string is used, because the file is either not available in the referenced location or it is a symbolic reference that doesn’t point to a real file.
kk_KZ: Poedit бұл жол қолданылатын бастапқы код жерін көрсете алмайды, өйткені ол файл көрсетілген жерде жоқ болып тұр, немесе ол нақты файлға көрсетіп тұрмаған символдық сілтеме болып тұр.

en: File cannot be opened
kk_KZ: Файлды ашу мүмкін емес

en: Poedit was unable to open the “%s” file.
kk_KZ: Poedit "%s" файлын аша алмады.

en: Find
kk_KZ: Табу

en: Replace
kk_KZ: Алмастыру

note: TRANSLATORS: Expander in Find window for additional options (case sensitive etc.)
en: Options
kk_KZ: Опциялар

en: Ignore case
kk_KZ: Регистрді елемеу

en: Wrap around
kk_KZ: Соңына жеткенде басына апару

en: Whole words only
kk_KZ: Тек толық сөздер

en: Find in source texts
kk_KZ: Бастапқы мәтіндерден табу

en: Find in translations
kk_KZ: Аудармалардан табу

en: Find in comments
kk_KZ: Түсіндірмелер ішінен іздеу

en: Close
kk_KZ: Жабу

en: Replace &All
kk_KZ: Б&арлығын алмастыру

en: Replace &all
kk_KZ: Б&арлығын алмастыру

en: &Replace
kk_KZ: Алмасты&ру

en: < &Previous
kk_KZ: < &Алдыңғы

en: &Next >
kk_KZ: &Келесі >

en: String to find
kk_KZ: Ізделінетін жол

en: Replacement string
kk_KZ: Алмастыру жолы

en: Cannot execute program: %s
kk_KZ: Бағдарламаны орындау мүмкін емес: %s

note: TRANSLATORS: placeholder/hint in language controls
en: Language name or code
kk_KZ: Тіл атауы немесе коды

en: Translation Language
kk_KZ: Аударманың тілі

en: Language of the translation:
kk_KZ: Аударманың тілі:

en: All strings
kk_KZ: Барлық жолдар

en: Couldn’t download Localazy project details.
kk_KZ: Localazy жоба ақпаратын жүктеп алу мүмкін емес.

en: There was an error when uploading translations to Localazy.
kk_KZ: Аудармаларды Localazy ішіне жүктеп жіберу кезінде қате орын алды.

en: Projects
kk_KZ: Жобалар

en: Localazy is a highly automated localization platform allowing anyone to translate their products and content into multiple languages easily.
kk_KZ: Localazy – кез келген адамға өз өнімдері мен мазмұнын бірнеше тілге оңай аударуға мүмкіндік беретін жоғары автоматтандырылған локализация платформасы.

en: Add Project
kk_KZ: Жобаны қосу

en: Add project
kk_KZ: Жобаны қосу

en: Poedit - Catalogs manager
kk_KZ: Poedit - каталогтарды басқару

en: Edit…
kk_KZ: Түзету…

en: Create new translations project
kk_KZ: Жаңа аудармалар жобасын жасау

en: Delete the project
kk_KZ: Жобаны өшіру

en: Edit the project
kk_KZ: Жобаны түзету

en: Update all
kk_KZ: Барлығын жаңарту

en: Update all catalogs in the project
kk_KZ: Жобадағы барлық каталогтарды жаңарту

en: Total
kk_KZ: Жалпы

en: Untrans
kk_KZ: Аударылмаған

[ctx: column/row header]
en: Needs Work
kk_KZ: Жөндеу керек

en: Errors
kk_KZ: Қателер

en: Last modified
kk_KZ: Соңғы рет өзгертілген

en: Select directory
kk_KZ: Буманы таңдау

en: Directories:
kk_KZ: Бумалар:

en: <unnamed>
kk_KZ: <атаусыз>

en: Do you want to delete project “%s”?
kk_KZ: "%s" жобасын өшіруді қалайсыз ба?

en: Delete project
kk_KZ: Жобаны өшіру

en: Deleting the project will not delete any translation files.
kk_KZ: Жобаны өшіру ешбір аударма файлын өшірмейді.

en: Confirmation
kk_KZ: Растау

en: Update all catalogs in this project?
kk_KZ: Бұл жобадағы барлық каталогтарды жаңарту керек пе?

en: Performs update from source code on all files in the project.
kk_KZ: Жобадағы барлық файлдардан бастапқы кодтан жаңартуды орындайды.

en: Check for Updates…
kk_KZ: Жаңартуларды тексеру…

en: Catalogs Manager
kk_KZ: Каталогтар басқарушысы

en: &Preferences…
kk_KZ: &Баптаулар…

en: &Edit
kk_KZ: &Түзету

en: Undo
kk_KZ: Болдырмау

en: Redo
kk_KZ: Қайталау

en: Paste and Match Style
kk_KZ: Кірістіру және сәйкестендіру стилі

en: Delete
kk_KZ: Өшіру

en: Spelling and Grammar
kk_KZ: Емлені тексеру және грамматика

en: Show Spelling and Grammar
kk_KZ: Емлені тексеру және грамматиканы көрсету

en: Check Document Now
kk_KZ: Құжатты қазір тексеру

en: Check Spelling While Typing
kk_KZ: Емлені теру кезінде тексеріп отыру

en: Check Grammar With Spelling
kk_KZ: Грамматиканы теру кезінде тексеріп отыру

en: Correct Spelling Automatically
kk_KZ: Емлені автоматты түрде түзетіп отыру

en: Substitutions
kk_KZ: Алмастырулар

en: Show Substitutions
kk_KZ: Алмастыруларды көрсету

en: Smart Copy/Paste
kk_KZ: Ақылды көшіріп алу/кірістіру

en: Smart Quotes
kk_KZ: Ақылды тырнақшалар

en: Smart Dashes
kk_KZ: Ақылды дефистер

en: Smart Links
kk_KZ: Ақылды сілтемелер

en: Text Replacement
kk_KZ: Мәтінді алмастыру

en: Transformations
kk_KZ: Түрлендірулер

en: Make Upper Case
kk_KZ: Бас әріпті қылу

en: Make Lower Case
kk_KZ: Кіші әріпті қылу

en: Capitalize
kk_KZ: Бас әріппен

en: Speech
kk_KZ: Сөйлеу

en: Start Speaking
kk_KZ: Сөйлеуді бастау

en: Stop Speaking
kk_KZ: Сөйлеуді аяқтау

en: &View
kk_KZ: Тү&рі

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Show Toolbar
kk_KZ: Саймандар панелін көрсету

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Customize Toolbar…
kk_KZ: Саймандар панелін баптау…

note: TRANSLATORS: This must be the same as OS X's translation of this View menu item
en: Enter Full Screen
kk_KZ: Толық экранға өту

en: Window
kk_KZ: Терезе

en: Minimize
kk_KZ: Бүктеу

en: Zoom
kk_KZ: Масштаб

en: Welcome to Poedit
kk_KZ: Poedit-ке қош келдіңіз

en: Bring All to Front
kk_KZ: Барлығын алдына әкелу

en: Information about the translator
kk_KZ: Аудармашы жөніндегі ақпарат

en: Name:
kk_KZ: Аты:

en: Your Name
kk_KZ: Сіздің атыңыз

en: Email:
kk_KZ: Пошта:

en: Your name and email address are only used to set the Last-Translator header of GNU gettext files.
kk_KZ: Сіздің атыңыз мен эл. пошта адресіңіз тек қана GNU gettext файлдарындағы Last-Translator жолы үшін керек.

en: Editing
kk_KZ: Өңдеу

en: Automatically compile MO file when saving
kk_KZ: Сақтағанда, MO файлын авто жасау

en: Show summary after updating files
kk_KZ: Файлдарды жаңартудан кейін қорытынды ақпаратты көрсету

en: Check spelling
kk_KZ: Емлені тексеру

en: Always change focus to text input field
kk_KZ: Фокусты әрқашан мәтін енгізу жолына орнату

en: Never let the list of strings take focus. If enabled, you must use Ctrl-arrows for keyboard navigation but you can also type text immediately, without having to press Tab to change focus.
kk_KZ: Жолдарға фокус алуға тыйым салу. Қосулы тұрса, пернетақта навигациясы үшін Ctrl мен жақтар пернелерін қолдануғы тиістісіз, бірақ мәтінді тере аласыз, фокусты алу үшін Tab пернесін басу керек емес.

en: Appearance
kk_KZ: Сыртқы түрі

en: Use custom list font:
kk_KZ: Таңдауыңызша тізім қарібін қолдану:

en: Use custom text fields font:
kk_KZ: Таңдауыңызша мәтіндік өрістер қарібін қолдану:

en: Change UI language
kk_KZ: Бағдарлама тілін өзгерту

note: TRANSLATORS: This is a note appended to "Check spelling" when running on older Windows versions
en: (requires Windows 8 or newer)
kk_KZ: (Windows 8 немесе одан жаңасын талап етеді)

en: General
kk_KZ: Жалпы

en: Use translation memory
kk_KZ: Аудармалар жадысын қолдану

en: Manage…
kk_KZ: Басқару…

note: TRANSLATORS: Followed by "match translations within the file" or "pre-translate from TM"
en: When updating from sources
kk_KZ: Бастапқы кодтардан жаңарту кезінде

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: fuzzy match within the file
kk_KZ: файл ішінен дәлсіз сәйкестендіру

note: TRANSLATORS: Preceded by "When updating from sources"
en: pre-translate from TM
kk_KZ: АЖ ішінен алдын-ала аудару

en: Poedit can attempt to fill in new entries from only previous translations in the file or from your entire translation memory. Using the TM won’t be very effective if it’s near-empty, but it will get better as you add more translations to it.
kk_KZ: Poedit жаңа жолдарды тек файлдың алдыңғы аудармаларынан, немесе сіздің аудармалар жадысынан толтыру талабын жасай алады. Аудармалар жадысы бос болған кезде оны қолдану пайдасы аз, бірақ, оған жаңа аудармаларды қосқан кезде, пайдасы арта түседі.

en: Stored translations:
kk_KZ: Сақталған аудармалар:

en: Database size on disk:
kk_KZ: Дерекқордың дискідегі өлшемі:

en: Import Translation Files…
kk_KZ: Аударма файлдарын импорттау…

en: Import translation files…
kk_KZ: Аударма файлдарын импорттау…

en: Import From TMX…
kk_KZ: TMX-тан импорттау…

en: Import from TMX…
kk_KZ: TMX-тан импорттау…

en: Export To TMX…
kk_KZ: TMX пішіміне экспорттау…

en: Export to TMX…
kk_KZ: TMX пішіміне экспорттау…

note: TRANSLATORS: This is a button that deletes everything in the translation memory (i.e. clears/resets it).
en: Reset
kk_KZ: Тастау

en: Select translation files to import
kk_KZ: Импорттау үшін аудармалар файларын таңдаңыз

en: Translation Memory
kk_KZ: Аудармалар жадысы

en: Importing translations…
kk_KZ: Аудармаларды импорттау…

en: Error loading translation file “%s”.
kk_KZ: "%s" аудармалар файлын жүктеу қатемен аяқталды.

en: Finalizing…
kk_KZ: Аяқтау…

en: Select TMX files to import
kk_KZ: Импорттау үшін TMX файлдарын таңдаңыз

en: TMX Files
kk_KZ: TMX файлдары

en: Importing translation memory from “%s” failed.
kk_KZ: "%s" ішінен аудармалар жадысын импорттау сәтсіз аяқталды.

en: Import error
kk_KZ: Импорттау қатесі

en: Export as…
kk_KZ: Қалайша экспорттау…

en: Exporting translations…
kk_KZ: Аудармаларды экспорттау…

en: Exporting translation memory to “%s” failed.
kk_KZ: "%s" ішіне аудармалар жадысын экспорттау сәтсіз аяқталды.

en: Export error
kk_KZ: Экспорттау қатесі

en: Reset translation memory
kk_KZ: Аудармалар жадысын тастау

en: Are you sure you want to reset the translation memory?
kk_KZ: Аудармалар жадысын тастауды шынымен қалайсыз ба?

en: Resetting the translation memory will irrevocably delete all stored translations from it. You can’t undo this operation.
kk_KZ: Аудармалар жадысын тастау әрекеті одан барлық сақталған аудармаларды қайтармастай өшіреді. Бұл әрекетті болдырмау мүмкін емес болады.

en: Source code extractors are used to find translatable strings in the source code files and extract them so that they can be translated.
kk_KZ: Бастапқы кодтар экстракторлары бастапқы кодтар файлдарынан аударуға келетін жолдарды табу және аудару үшін шығарып алуға қолданылады.

en: Custom Extractors:
kk_KZ: Таңдауыңызша экстракторлар:

en: Custom extractors:
kk_KZ: Таңдауыңызша экстракторлар:

en: Supports all programming languages recognized by GNU gettext tools (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript and others).
kk_KZ: GNU gettext саймандары танитын барлық бағадарламалау тілдерін қолдайды (PHP, C/C++, C#, Perl, Python, Java, JavaScript және басқалары).

en: Delete extractor
kk_KZ: Экстракторды өшіру

en: Are you sure you want to delete the “%s” extractor?
kk_KZ: "%s" экстракторын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Extractors
kk_KZ: Экстракторлар

en: Accounts
kk_KZ: Тіркелгілер

en: Automatically check for updates
kk_KZ: Жаңартуларға автотексеру

en: Include beta versions
kk_KZ: Бета нұсқаларын қоса

en: Beta versions contain the latest new features and improvements, but may be a bit less stable.
kk_KZ: Бета нұсқаларында соңғы мүмкіндіктер және жақсартулар бар, бірақ, олар тұрақсыздау болуы мүмкін.

en: Updates
kk_KZ: Жаңартулар

en: These settings affect internal formatting of PO files. Adjust them if you have specific requirements e.g. because of version control.
kk_KZ: Бұл баптаулар PO файлдарының ішкі құрылымына әсер етеді. Сізде арнайы талаптар болса ғана оларды өзгертіңіз, мысалы, нұсқаларды басқару жүйелерді қолдансаңыз.

en: Line endings:
kk_KZ: Жол аяқтаулары:

en: Unix (recommended)
kk_KZ: Unix (ұсынылады)

note: TRANSLATORS: Followed by text control for entering number; wraps text at given width
en: Wrap at:
kk_KZ: Тасымалдау:

en: Preserve formatting of existing files
kk_KZ: Бар болып тұрған файлдардың пішімдеуін сақтап отыру

en: Advanced
kk_KZ: Кеңейтілген

en: Preparing strings…
kk_KZ: Жолдарды дайындау…

en: Pre-translating from translation memory…
kk_KZ: Аудармалар жадысынан алдын-ала аудару…

en: Pre-translated %u string | Pre-translated %u strings
kk_KZ[0]: %u жол алдын-ала аударылған
kk_KZ[1]: %u жол алдын-ала аударылған

en: Pre-translating…
kk_KZ: Алдын-ала аудару…

en: Cannot pre-translate without source text.
kk_KZ: Қайнар көз мәтіні болмаған кезде алдын-ала аудару мүмкін емес.

note: TRANSLATORS: This is a somewhat common term describing the action where you apply the translation memory and/or machine translation to all of the strings you're translating as the first step, followed by correcting, improving etc., i.e. actually translating the strings. This may be tricky to express
en: Pre-translate
kk_KZ: Алдын-ала аудару

en: Pre-translation requires that source text is available. It doesn’t work if only IDs without the actual text are used.
kk_KZ: Алдын-ала аудару қайнар көз мәтінінің бар болуын талап етеді. Нақты мәтін орнына тек ID қолданса, ол жасамайды.

en: Cannot pre-translate from unknown language.
kk_KZ: Белгісіз тілден алдын-ала аудару мүмкін емес.

en: Pre-translation requires that source text’s language is known. Poedit couldn’t detect it in this file.
kk_KZ: Алдын-ала аудару қайнар көз тілінің белгілі болуы талап етеді. Poedit оны бұл файлдан таба алмады.

en: Only fill in exact matches
kk_KZ: Тек дәл сәйкестіктерді толтыру

en: By default, inaccurate results are also included, but marked as needing work. Check this option to only include perfect matches.
kk_KZ: Үнсіз келісім бойынша, дәлсіз нәтижелер де қосылады, бірақ, жөндеу керек етіп белгіленеді. Тек дәл сәйкестіктерді қолдану үшін бұл опцияны іске қосыңыз.

en: Don’t mark exact matches as needing work
kk_KZ: Дәл сәйкестіктерді жөндеу керек етіп белгілемеу

en: Only enable if you trust the quality of your TM. By default, all matches from the TM are marked as needing work and should be reviewed before use.
kk_KZ: Өзіңіздің АЖ сапасына сенімді болсаңыз ғана іске қосыңыз. Үнсіз келісім бойынша, АЖ ішінен келген барлық сәйкестіктер жөндеу керек ретінде белгіленеді және оларды қолдану алдында тексеру керек болады.

en: Pre-translation automatically finds exact or fuzzy matches for untranslated strings in the translation memory and fills in their translations.
kk_KZ: Алдын-ала аудару әрекеті аудармалар жадысынан аудармалары әлі жоқ жолдар үшін дәл немесе дәлсіз сәйкестіктерді тауып, олардың аудармаларын толтырады.

en: %d entry was pre-translated. | %d entries were pre-translated.
kk_KZ[0]: %d жазба алдын-ала аударылды.
kk_KZ[1]: %d жазба алдын-ала аударылды.

en: The translations were marked as needing work, because they may be inaccurate. You should review them for correctness.
kk_KZ: Аудармалар толық сәйкес болмауы мүмкін себебінен жөндеу керек етіп белгіленді. Олардың дұрыстығын тексеруіңіз керек.

en: No entries could be pre-translated.
kk_KZ: Бірде-бір жазбаны алдын-ала аудару мүмкін емес.

en: The TM doesn’t contain any strings similar to the content of this file. It is only effective for semi-automatic translations after Poedit learns enough from files that you translated manually.
kk_KZ: Аудармалар жадысынан бұл файлдың құрамасына ұқсайтын жолдар табылмады. Poedit сіз қолмен аударған файлдардан жеткілікті ақпарат жинағаннан кейін ғана бұл жартылай автоматты аудармалар үшін пайдалы болады.

en: Cancelling…
kk_KZ: Бас тарту…

en: Drag Folders or Files Here
kk_KZ: Осында бумалар немесе файлдарды тартып әкеліңіз

en: Drag folders or files here
kk_KZ: Осында бумалар немесе файлдарды тартып әкеліңіз

en: Add Folders…
kk_KZ: Бумаларды қосу…

en: Add folders…
kk_KZ: Бумаларды қосу…

en: Add Files…
kk_KZ: Файлдарды қосу…

en: Add files…
kk_KZ: Файлдарды қосу…

en: Add Wildcard…
kk_KZ: Шаблон бойынша қосу…

en: Add wildcard…
kk_KZ: Шаблон бойынша қосу…

note: TRANSLATORS: Used on macOS, should match standard translation of this in other apps (incl. name of the Finder app)
en: Reveal in Finder
kk_KZ: Finder ішінен көрсету

note: TRANSLATORS: Used on Windows to show in the Explorer file manager, should match standard translation of "Explorer"
en: Show in Explorer
kk_KZ: Explorer ішінен көрсету

en: Show in Folder
kk_KZ: Бумада көрсету

en: Paths
kk_KZ: Жолдар

en: Excluded paths
kk_KZ: Елемейтін жолдар

en: Advanced extraction settings
kk_KZ: Экстракторлардың кеңейтілген баптаулары

en: Extract notes for translators from:
kk_KZ: Аудармашылар үшін пікірлерді қайдан алу:

en: Comments prefixed with:
kk_KZ: Пікірлер префиксі:

en: All comments
kk_KZ: Барлық пікірлер

en: Additional xgettext flags:
kk_KZ: Қосымша xgettext жалаушалары:

en: Additional keywords
kk_KZ: Қосымша кілттік сөздер

en: Name of the project the translation is for
kk_KZ: Келесі үшін аударма жобасының аталуы

en: Team name and email address or URL
kk_KZ: Топ аты және эл. пошта адресі немесе сілтемесі

en: e.g. nplurals=2; plural=(n > 1);
kk_KZ: мыс., nplurals=1; plural=0;

en: UTF-8 (recommended)
kk_KZ: UTF-8 (ұсынылады)

en: Please save the file first. This section cannot be edited until then.
kk_KZ: Алдымен файлды сақтаңыз. Оған дейін бұл санатты түзету мүмкін емес.

en: Placeholders correctness
kk_KZ: Толтырғыштың дұрыстығы

en: Placeholder “%s” is missing from translation.
kk_KZ: “%s” толтырғышы аудармада жоқ.

en: Superfluous placeholder “%s” that isn’t in source text.
kk_KZ: Бастапқы мәтінде жоқ артық “%s” толтырғышы.

en: Plural form translations
kk_KZ: Көпше түрі аудармалары

en: Not all plural forms are translated.
kk_KZ: Көпше түрлер толығымен аударылмаған.

en: Inconsistent upper/lower case
kk_KZ: Жоғарғы/төменгі регистр сәйкессіздігі

en: The translation should start as a sentence.
kk_KZ: Аударма сөйлем ретінде басталуы тиіс.

en: The translation should start with a lowercase character.
kk_KZ: Аударма кіші әріптен басталуы тиіс.

en: Inconsistent whitespace
kk_KZ: Бос аралықтар сәйкессіздігі

en: The translation doesn’t start with a space.
kk_KZ: Аударма бос аралықтан басталып тұрған жоқ.

en: The translation starts with a space, but the source text doesn’t.
kk_KZ: Аударма бос аралықтан басталады, ал, қайнар көз хабарламасы одан басталмайды.

en: The translation is missing a newline at the end.
kk_KZ: Аударма соңында жол тасымалдауы жетпейді.

en: The translation ends with a newline, but the source text doesn’t.
kk_KZ: Аударма жол тасымалдаумен аяқталады, ал, қайнар көз хабарламасы оған аяқталмайды.

en: The translation is missing a space at the end.
kk_KZ: Аударма соңында бос аралық жетпейді.

en: The translation ends with a space, but the source text doesn’t.
kk_KZ: Аударма бос аралықпен аяқталады, ал, қайнар көз хабарламасы онымен аяқталмайды.

en: Punctuation checks
kk_KZ: Тыныс белгілерін тексеру

en: The translation should end with “%s”.
kk_KZ: Аударма "%s" мәнімен аяқталуы тиіс.

en: The translation should not end with “%s”.
kk_KZ: Аударма "%s" мәнімен аяқталмауы тиіс.

en: The translation ends with “%s”, but the source text ends with “%s”.
kk_KZ: Аударма "%s" мәнімен аяқталады, ал қайнар көз хабарламасы "%s" мәнімен аяқталады.

en: Clear Menu
kk_KZ: Мәзірді тазарту

en: Clear menu
kk_KZ: Мәзірді тазарту

en: Comment:
kk_KZ: Түсіндірме:

en: Update
kk_KZ: Жаңарту

en: &Delete
kk_KZ: Ө&шіру

en: Delete the comment
kk_KZ: Түсіндірмені өшіру

en: Edit project
kk_KZ: Жобаны түзету

en: Project name:
kk_KZ: Жоба аты:

en: Browse
kk_KZ: Шолу

en: Add directory to the list
kk_KZ: Тізімге буманы қосу

en: OK
kk_KZ: ОК

en: &File
kk_KZ: &Файл

en: &New…
kk_KZ: &Жаңа…

en: New from &POT/PO file…
kk_KZ: POT/PO &файлынан жаңа…

en: New From &POT/PO File…
kk_KZ: POT/PO &файлынан жаңа…

en: &Open…
kk_KZ: А&шу…

en: Open Recent
kk_KZ: Соңғысын ашу

en: Open recent
kk_KZ: Жуырдағыны ашу

en: Open cloud translation…
kk_KZ: Бұлттық аударманы ашу…

en: Open Cloud Translation…
kk_KZ: Бұлттық аударманы ашу…

en: &Start window
kk_KZ: І&ске қосылу терезесі

en: &Start Window
kk_KZ: І&ске қосылу терезесі

en: Catalogs &manager
kk_KZ: Каталогтар &басқарушысы

en: Catalogs &Manager
kk_KZ: Каталогтар &басқарушысы

en: &Close
kk_KZ: Жа&бу

en: &Save
kk_KZ: &Сақтау

en: Save &as…
kk_KZ: Қала&йша сақтау…

en: Save &As…
kk_KZ: Қала&йша сақтау…

en: Compile to MO…
kk_KZ: MO файлына компиляциялау…

en: Check for updates…
kk_KZ: Жаңартуларды тексеру…

en: Settings…
kk_KZ: Баптаулар…

en: &Preferences
kk_KZ: &Баптаулар

en: E&xit
kk_KZ: &Шығу

en: Quit
kk_KZ: Шығу

en: Copy from singular
kk_KZ: Жекеше түрден көшіріп алу

en: Copy From Singular
kk_KZ: Жекеше түрден көшіріп алу

en: Translation needs &work
kk_KZ: Аударма өң&деуді талап етеді

en: Translation Needs &Work
kk_KZ: Аударма өң&деуді талап етеді

en: Edit &comment
kk_KZ: Тү&сіндірмені түзету

en: Edit &Comment
kk_KZ: Тү&сіндірмені түзету

note: TRANSLATORS: as in: translation suggestions, suggested translations; should be similarly short
en: Suggestions
kk_KZ: Ұсыныстар

en: &Find…
kk_KZ: &Табу…

en: Replace…
kk_KZ: Алмастыру…

en: Find next
kk_KZ: Келесі

en: Find previous
kk_KZ: Алдыңғы

en: Find and Replace…
kk_KZ: Табу және алмастыру…

en: Find Next
kk_KZ: Келесі

en: Find Previous
kk_KZ: Алдыңғы

en: Show string &ID
kk_KZ: Жол &ID көрсету

en: Show String &ID
kk_KZ: Жол &ID көрсету

en: Show warnings
kk_KZ: Ескертулерді көрсету

en: Show Warnings
kk_KZ: Ескертулерді көрсету

en: Sort by &file order
kk_KZ: &Файлдар реті бойынша сұрыптау

en: Sort by &File Order
kk_KZ: &Файлдар реті бойынша сұрыптау

en: Sort by &source
kk_KZ: Ба&стапқы коды бойынша сұрыптау

en: Sort by &Source
kk_KZ: Ба&стапқы коды бойынша сұрыптау

en: Sort by &translation
kk_KZ: Аудар&ма бойынша сұрыптау

en: Sort by &Translation
kk_KZ: Аудар&ма бойынша сұрыптау

en: &Group by context
kk_KZ: Контекст бойынша &топтау

en: &Group By Context
kk_KZ: Контекст бойынша &топтау

en: Entries with errors first
kk_KZ: Алдымен қателері бар нәрселер

en: Entries with Errors First
kk_KZ: Алдымен қателері бар нәрселер

en: &Untranslated entries first
kk_KZ: Алд&ымен аударылмаған нәрселер

en: &Untranslated Entries First
kk_KZ: Алд&ымен аударылмаған нәрселер

en: &Show code occurrences
kk_KZ: Код кездесулерін көр&сету

en: &Show Code Occurrences
kk_KZ: Код кездесулерін көр&сету

en: Show sidebar
kk_KZ: Бүйір панелді көрсету

en: Show status bar
kk_KZ: Қалып-күй жолағын көрсету

en: &Translation
kk_KZ: &Аударма

en: &Update from source code
kk_KZ: &Бастапқы кодтан жаңарту

en: &Update from Source Code
kk_KZ: &Бастапқы кодтан жаңарту

en: Update from &POT file…
kk_KZ: POT &файлынан жаңарту…

en: Update from &POT File…
kk_KZ: POT &файлынан жаңарту…

en: Sync with Crowdin
kk_KZ: Crowdin қызметімен синхрондау

en: Pre-&translate…
kk_KZ: Алдын-ала ау&дару…

en: &Validate translations
kk_KZ: Аудармаларды &тексеру

en: &Validate Translations
kk_KZ: Аудармаларды &тексеру

en: &Purge deleted translations
kk_KZ: &Өшірілген аудармаларды жою

en: &Purge Deleted Translations
kk_KZ: Ө&шірілген аудармаларды жою

en: &Properties…
kk_KZ: Қас&иеттері…

en: &Go
kk_KZ: Ө&ту

en: &Done and next
kk_KZ: Да&йын және келесі

en: &Done and Next
kk_KZ: Да&йын және келесі

en: Previously edited
kk_KZ: Осыған дейін түзетілген

en: Previously Edited
kk_KZ: Осыған дейін түзетілген

en: &Previous translation
kk_KZ: &Алдыңғы аударма

en: &Previous Translation
kk_KZ: &Алдыңғы аударма

en: &Next translation
kk_KZ: &Келесі аударма

en: &Next Translation
kk_KZ: &Келесі аударма

en: P&revious unfinished
kk_KZ: Алдыңғ&ы аяқталмаған

en: P&revious Unfinished
kk_KZ: Алдыңғ&ы аяқталмаған

en: Ne&xt unfinished
kk_KZ: Келе&сі аяқталмаған

en: Ne&xt Unfinished
kk_KZ: Келе&сі аяқталмаған

en: Previous plural form
kk_KZ: Алдыңғы көпше түрі

en: Previous Plural Form
kk_KZ: Алдыңғы көпше түрі

en: Next plural form
kk_KZ: Келесі көпше түрі

en: Next Plural Form
kk_KZ: Келесі көпше түрі

en: &Online help
kk_KZ: Же&лідегі көмек

en: &Online Help
kk_KZ: Же&лідегі көмек

en: &GNU gettext manual
kk_KZ: &GNU gettext нұсқаулығы

en: &GNU gettext Manual
kk_KZ: &GNU gettext нұсқаулығы

en: &About Poedit
kk_KZ: Poedit т&уралы

en: &About
kk_KZ: &Осы туралы

en: Extractor setup
kk_KZ: Экстрактор баптаулары

en: List of extensions separated by semicolons (e.g. *.cpp;*.h):
kk_KZ: Нүктелі үтірмен ажыратылған кеңейтулер тізімі (мыс. *.cpp;*.h):

en: Invocation:
kk_KZ: Шақыру:

en: Command to extract translations:
kk_KZ: Аудармаларды шығарып алу командасы:

en: This is the command used to launch the extractor.
    %o expands to the name of output file, %K to list
    of keywords, %F to list of input files,
    %C to charset flag (see below).
kk_KZ: Бұл - экстракторды жөнелту үшін қолданылатын команда.
    %o шығыс файл атын, %K кілттік сөздер
    тізімін, %F кіріс файлдар тізімін,
    ал, %C - кодталу жалаушасын (төменде қараңыз) білдіреді.

en: An item in keywords list:
kk_KZ: Кілт сөздер тізімінің біреуі:

en: This will be attached to the command line once
    for each keyword. %k expands to the keyword.
kk_KZ: Бұл жол әр кілт сөзі үшін командалық жолына қосылады.
    %k - кілт сөзімен алмастырылады.

en: An item in input files list:
kk_KZ: Кіріс файлдар тізімінің біреуі:

en: This will be attached to the command line once
    for each input file. %f expands to the filename.
kk_KZ: Бұл жол әр кіріс файлы үшін командалық жолына қосылады.
    %f - файл атымен алмастырылады.

en: Source code charset:
kk_KZ: Бастапқы код кодталуы:

en: This will be attached to the command line
    only if source code charset was given. %c expands to charset value.
kk_KZ: Бұл жол бастапқы кодталу көрсетсе ғана командалық жолға
    қосылады. %c кодталу мәнімен алмастырылады.

en: Translation Properties
kk_KZ: Аударма қасиеттері

en: Project name and version:
kk_KZ: Жоба аты мен нұсқасы:

en: Language team:
kk_KZ: Тілдік топ:

en: Plural forms:
kk_KZ: Көпше түрлері:

en: Use default rules for this language
kk_KZ: Бұл тіл үшін үнсіз келісім ережелерін қолдану

en: Use custom expression
kk_KZ: Таңдауыңызша өрнекті қолдану

en: Learn about plural forms
kk_KZ: Көпше түрлері жөнінде білу

en: Charset:
kk_KZ: Кодтауы:

en: Advanced Extraction Settings…
kk_KZ: Экстракторлардың кеңейтілген баптаулары…

en: Advanced extraction settings…
kk_KZ: Экстракторлардың кеңейтілген баптаулары…

en: Translation properties
kk_KZ: Аударма қасиеттері

en: Sources Paths
kk_KZ: Бастапқы кодтар орналасу жолдары

en: Sources paths
kk_KZ: Бастапқы кодтар орналасу жолдары

en: Extract text from source files in the following directories:
kk_KZ: Келесі бумалардағы бастапқы код файлдарынан мәтінді алу:

en: Base path:
kk_KZ: Негізгі жолы:

en: Sources Keywords
kk_KZ: Бастапқы код кілт сөздері

en: Sources keywords
kk_KZ: Бастапқы код кілт сөздері

en: Use these keywords (function names) to recognize translatable strings
    in source files:
kk_KZ: Келесі кілт сөздерді (функциялар аттары) бастапқы
    кодтарда аударылатын жолдарды тану үшін қолдану:

en: Also use default keywords for supported languages
kk_KZ: Сонымен қатар, үнсіз келісім бойынша кілтсөздерді қолдауы бар тілдер үшін қолдану

en: Learn about gettext keywords
kk_KZ: Gettext кілттік сөздері туралы көбірек біліңіз

en: Update summary
kk_KZ: Жаңарту ақпараты

en: These strings were found in the sources but were not in the file.
    Poedit will add them to the file now.
kk_KZ: Бұл жолдар бастапқы кодтардан табылды, бірақ файлда жоқ.
    Poedit оларды файл ішіне қазір қосады.

en: New strings
kk_KZ: Жаңа жолдар

en: These strings are no longer in the source code.
    Poedit will remove them from the file now.
kk_KZ: Бұл жолдар бастапқы кодтарда енді жоқ.
    Poedit оларды файл ішінен қазір өшіреді.

en: Obsolete strings
kk_KZ: Ескірген жолдар

en: (0 new, 0 obsolete)
kk_KZ: (0 жаңа, 0 ескірген)

en: Open file
kk_KZ: Файлды ашу

en: Save file
kk_KZ: Файлды сақтау

en: Validate
kk_KZ: Тексеру

en: Check for errors in the translation
kk_KZ: Аударманы қателерге тексеру

en: Update from code
kk_KZ: Кодтан жаңарту

en: Update from Code
kk_KZ: Кодтан жаңарту

en: Update from source code
kk_KZ: Бастапқы кодтан жаңарту

en: Sidebar
kk_KZ: Бүйір панелі

en: Show or hide the sidebar
kk_KZ: Бүйір панелін көрсету/жасыру

note: TRANSLATORS: "Previous" as in used in the past, now replaced with newer.
en: Previous source text
kk_KZ: Бұрынғы қайнар көз мәтіні

en: The old source text (before it changed during an update) that the now-inaccurate translation corresponds to.
kk_KZ: Дәлсіз аударма сәйкес келетін ескі бастапқы код мәтіні (жаңарту кезінде өзгергенге дейін).

en: Notes for translators
kk_KZ: Аудармашылар үшін ескертулер

en: Comment
kk_KZ: Түсіндірме

en: Add comment
kk_KZ: Пікір қосу

en: Add Comment
kk_KZ: Пікір қосу

en: Delete From Translation Memory
kk_KZ: Аудармалар жадысынан өшіру

en: Delete from translation memory
kk_KZ: Аудармалар жадысынан өшіру

en: Translation suggestions
kk_KZ: Аудармаға ұсыныстары

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (Windows).
en: No matches found
kk_KZ: Сәйкестік табылмады

note: TRANSLATORS: This is shown when no translation suggestions can be found in the TM (macOS, Linux).
en: No Matches Found
kk_KZ: Сәйкестік табылмады

en: This string was found in Poedit’s translation memory.
kk_KZ: Бұл жол Poedit-тің аудармалар жадысы ішінен табылды.

en: Translation suggestions require that source text is available. They don’t work if only IDs without the actual text are used.
kk_KZ: Аударма ұсыныстары қайнар көз мәтінінің бар болуын талап етеді. Нақты мәтін орнына тек ID қолданса, ол жасамайды.

en: Translation suggestions require that source text’s language is known. Poedit couldn’t detect it in this file.
kk_KZ: Аударма ұсыныстары қайнар көз тілінің белгілі болуы талап етеді. Poedit оны бұл файлдан таба алмады.

en: The TMX file is malformed.
kk_KZ: TMX файлының пішімі жарамсыз.

en: No translations were found in the TMX file.
kk_KZ: TMX файлынан аудармалар табылмады.

en: Translation memory database is corrupted: %s (%d).
kk_KZ: Аудармалар жадысы дерекқоры зақымдалған: %s (%d).

en: Translation memory error: %s (%d).
kk_KZ: Аударма жадысы қатесі: %s (%d).

en: (Use default language)
kk_KZ: (Негізгі тілді қолдану)

en: Language selection
kk_KZ: Тілді таңдау

en: Select your preferred language
kk_KZ: Өз тіліңізді таңдаңыз

en: You must restart Poedit for this change to take effect.
kk_KZ: Өзгерістерді іске асыру үшін Poedit-ті қайта іске қосыңыз.

en: Cannot create temporary directory.
kk_KZ: Уақытша буманы жасау мүмкін емес.

en: There are no translations. That’s unusual.
kk_KZ: Аудармалар жоқ. Бұл әдепкі жағдай емес сияқты.

en: Translatable entries aren’t added manually in the Gettext system, but are automatically extracted
    from source code. This way, they stay up to date and accurate.
    Translators typically use PO template files (POTs) prepared for them by the developer.
kk_KZ: Аударуға келетін жазбалар Gettext жүйелерінде қолмен қосылмайды, олар бастапқы кодтан
    автоматты түрде шығарылады. Осылайша, жүйе ескірмеген және дәл күйде болады.
    Аудармашылар әдетте өңдіруші дайындаған PO үлгілер файлдарын (POT) қолданады.

en: (Learn more about GNU gettext)
kk_KZ: (GNU gettext туралы көбірек білу)

en: The simplest way to fill this file with translations is to update it from a POT:
kk_KZ: Бұл файлды аудармалармен толтырудың ең оңай жолы - оны POT файлынан жаңарту:

en: Update from POT
kk_KZ: POT файлынан жаңарту

en: Take translatable strings from an existing POT template.
kk_KZ: Аударуға келетін жолдарды тікелей бар болып тұрған POT үлгісінен алу.

en: You can also extract translatable strings directly from the source code:
kk_KZ: Сонымен қатар, сіз аударуға келетін жолдарды тікелей бастапқы кодтардан шығара аласыз:

en: Extract from sources
kk_KZ: Бастапқы кодтардан алу

en: Configure source code extraction in Properties.
kk_KZ: Баптаулар ішінен бастапқы кодтан аудармаларды шығарып алуды баптаңыз.

note: TRANSLATORS: This is version information in about dialog, "%s" will be version number when used
en: Version %s
kk_KZ: %s нұсқасы

en: Create new
kk_KZ: Жаңасын жасау

en: Create new translation from POT template.
kk_KZ: POT файлынан жаңа аударманы жасау.

en: Browse files
kk_KZ: Файлдарды шолу

en: Open and edit translation files.
kk_KZ: Аудармалар файлдарын ашу және түзету.

en: Translate cloud project
kk_KZ: Бұлттық жобаны аудары

en: Collaborate with other people online.
kk_KZ: Басқа адамдармен бірігіп онлайн жұмыс жасаңыз.

en: Recent files
kk_KZ: Жуырдағы файлдар

en: Sync
kk_KZ: Синхрондау

en: Synchronize the translation with Crowdin
kk_KZ: Аударманы Crowdin қызметімен синхрондау

note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
kk_KZ: %s туралы

note: TRANSLATORS: Title of the preferences window on Windows and Linux. "%s" is replaced with "Poedit" when running.
en: %s Preferences
kk_KZ: %s баптаулары

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: This is titlebar of about dialog, "%s" is application name ("Poedit" here, but please use "%s")
en: About %s
kk_KZ: %s туралы

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Services
kk_KZ: Қызметтер

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Hide %s
kk_KZ: %s жасыру

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Hide Others
kk_KZ: Қалғанын жасыру

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Show All
kk_KZ: Барлығын көрсету

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu, %s is replaced with "Poedit"
en: Quit %s
kk_KZ: %s шығу

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences…
kk_KZ: Баптаулар…

note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences...
kk_KZ: Баптаулар...

[ctx: macOS menu item]
note: TRANSLATORS: macOS item in app menu
en: Preferences...
kk_KZ: Баптаулар...

en: &Apply
kk_KZ: Іске &асыру

en: Apply
kk_KZ: Іске асыру

en: &Back
kk_KZ: &Артқа

en: Back
kk_KZ: Артқа

en: &Cancel
kk_KZ: &Бас тарту

en: &Clear
kk_KZ: &Тазарту

en: Clear
kk_KZ: Тазарту

en: Copy
kk_KZ: Көшіру

en: Cu&t
kk_KZ: Қ&иып алу

en: Cut
kk_KZ: Қиып алу

en: Edit
kk_KZ: Түзету

en: &Quit
kk_KZ: &Шығу

en: Help
kk_KZ: Көмек

en: &New
kk_KZ: &Жаңа

en: New
kk_KZ: Жаңа

en: &No
kk_KZ: &Жоқ

en: No
kk_KZ: Жоқ

en: &OK
kk_KZ: &ОК

en: Open…
kk_KZ: Ашу…

en: &Open...
kk_KZ: А&шу...

en: Open...
kk_KZ: Ашу...

en: &Paste
kk_KZ: &Кірістіру

en: Paste
kk_KZ: Кірістіру

en: Preferences
kk_KZ: Баптаулар

en: &Redo
kk_KZ: Қа&йталау

en: Refresh
kk_KZ: Жаңарту

en: &Save as
kk_KZ: Қалайша &сақтау

en: Save as
kk_KZ: Қалайша сақтау

en: Select &All
kk_KZ: Б&арлығын таңдау

en: Select All
kk_KZ: Барлығын таңдау

en: &Undo
kk_KZ: &Болдырмау

en: &Yes
kk_KZ: &Иә

en: Yes
kk_KZ: Иә

[ctx: keyboard key]
note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Up
kk_KZ: Жоғары

[ctx: keyboard key]
note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Down
kk_KZ: Төмен

[ctx: keyboard key]
note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Left
kk_KZ: Сол жақ

[ctx: keyboard key]
note: TRANSLATORS: Keyboard shortcut for display in Windows menus
en: Right
kk_KZ: Оң жақ
