proftpd - en to pl translation catalogue (261 entries)

en: One-time password required for %s
pl: Wymagane hasło dla %s

en: Login incorrect.
pl: Nieprawidłowa autoryzacja

en: Please login with USER and PASS
pl: Proszę się autoryzować za jako użytkownik z hasłem

en: %s: Illegal character sequence in filename
pl: %s: Nieprawidłowe znaki w nazwie pliku

en: SITE %s command successful
pl: Komenda SITE %s wykonana poprawnie

en: CPFR <sp> pathname
pl: CPFR <ap> nazwa ścieżki

en: CPTO <sp> pathname
pl: CPTO <sp> nazwa ścieżki

en: %s: Forbidden filename
pl: %s: Zabroniona nazwa pliku

en: File or directory exists, ready for destination name
pl: Plik lub katalog isnieją

en: Bad sequence of commands
pl: Złą sekwencja komend

en: Copy successful
pl: Kopiowanie poprawne

en: Bad number of parameters
pl: Zła ilość parametrów

en: %s: unsupported MODE Z option: %s
pl: %s: nieobsługiwane MODE Z, opcja: %s

en: %s: bad MODE Z option value: %s %s
pl: %s: zła wartość opcji MODE Z: %s %s

en: %s: unknown MODE Z option: %s
pl: %s: nieznana opcja MODE Z: %s

en: Unable to handle MODE Z at this time
pl: Obecnie niemożliwa obsługa MODE Z

en: <sp> pathname [<sp> start <sp> end]
pl: <sp> ścieżka [<sp> start <sp> end]

en: <sp> pathname
pl: <sp> ścieżka

en: Computing...
pl: Obliczam...

en: Invalid number of parameters
pl: Zła liczba parametrów

en: %s: Not a regular file
pl: %s: Nie jest normalnym plikiem

en: %s requires a start greater than or equal to 0
pl: %s wymaga startu >= 0

en: %s requires an end greater than 0
pl: %s wymaga końca >0

en: %s: end exceeds file size
pl: %s: koniec poza rozmiarem pliku

en: %s requires end (%
pl: %s wymaga zakończenia (%

en: Computing %s digest
pl: Obliczam %s podsumowanie

en: %s: Hash algorithm not available
pl: %s: Algorytm hash niedostępny

en: OPTS HASH: Wrong number of parameters
pl: OPTS HASH: zła liczba parametrów

en: %s: Unsupported algorithm
pl: %s: Nieobsługiwany algorytm

en: System busy, try again later
pl: System zajęty, spróbuj później

en: upload
pl: wgrywam

en: download
pl: ściągam

en: %.2f of %.2f %s %s
pl: %.2f z %.2f %s %s

en: byte
pl: bajt

en: bytes
pl: bajtów

en: %.2f of %.2f %s Kb
pl: %.2f z %.2f %s Kb

en: %.2f of %.2f %s Mb
pl: %.2f z %.2f %s Mb

en: %.2f of %.2f %s Gb
pl: %.2f z %.2f %s Gb

en: %u of %u %s %s
pl: %u z %u %s %s

en: file
pl: plik

en: files
pl: pliki

en: bytes:	%.2f/%.2f
pl: bajtów:	%.2f/%.2f

en: bytes:	unlimited
pl: bajtów:	brak limitu

en: Kb:	unlimited
pl: Kb:	nielimitowane

en: Mb:	unlimited
pl: Mb:	nielimitowane

en: Gb:	unlimited
pl: Gb:	nielimitowane

en: files:	%u/%u
pl: plików:	%u/%u

en: files:	unlimited
pl: files:	nielimitowane

en: %s denied: quota exceeded: used %s
pl: %s blokada: QUOTA wykorzystana: użyte %s

en: %s: notice: quota reached: used %s
pl: %s: informacja: quota osiągnięta, w użyciu: %s

en: %s: notice: quota reached: '%s' removed
pl: %s: informacja: quota osiągnięta: '%s' usunięto

en: 'SITE QUOTA' not understood.
pl: 'SITE QUOTA' nierozpoznane.

en: No quotas in effect
pl: Brak quoty

en: The current quota for this session are [current/limit]:
pl: Obecna quota dla tej sesji wynosi:[aktualna/limit]:

en: Name: %s
pl: Nazwa: %s

en: Quota Type: %s
pl: Typ QUOTA: %s

en: User
pl: Użytkownik

en: Group
pl: Grupa

en: Class
pl: Klasa

en: (unknown)
pl: (nieznany/e)

en: All
pl: Wszystko

en: Per Session: %s
pl: Na sesję: %s

en: False
pl: false

en: True
pl: true

en: Limit Type: %s
pl: Typ limitu: %s

en: Hard
pl: Twardy

en: Soft
pl: Miękki

en:   Uploaded %s
pl:  Wgrano %s

en:   Downloaded %s
pl:  Ściągnięto %s

en:   Transferred %s
pl:  Transfer %s

en: Please contact %s if these entries are inaccurate
pl: Proszę się kontaktować %s w sprawie nieścisłości

en: Login with USER first
pl: Zaloguj się jako użytkownik

en: Please read the file %s
pl: Przeczytaj ten plik %s

en:    it was last modified on %.26s - %i %s ago
pl:   ostatnia modyfikacja: %.26s - %i %s temu

en: day
pl: dzień

en: days
pl: dni

en: %s command successful
pl: %s wykonana poprawnie

en: "%s" - Directory successfully created
pl: "%s" - Katalog został utworzony

en: SSL/TLS required on the control channel
pl: SSL/TLS potrzebuje kanału kontolnego

en: SSL/TLS required on the data channel
pl: SSL/TLS potrzebuje kanału dla danych

en: Unwilling to accept second AUTH
pl: Nie za bardzo przyjmę drugą autoryzację

en: AUTH requires at least one argument
pl: AUTH wymaga co najmniej jednego argumentu

en: Unwilling to accept security parameters
pl: Nie za bardzo zaakceptuję parametry bezpieczeńśtwa

en: Necessary security resource unavailable
pl: Potrzebne zasoby bezpieczeństwa są niedostępne

en: AUTH %s successful
pl: AUTH %s ok

en: TLS handshake failed
pl: TLS hanshake nie powiodło się

en: CCC not allowed on insecure control connection
pl: CCC niedozwolone w niezabezpieczonym połączeniu

en: Clearing control channel protection
pl: Czyszczę kanały kontrolne zabaezpieczeń

en: PBSZ not allowed on insecure control connection
pl: PBSZ niedozwolone w niezabezpieczonym połączeniu

en: PBSZ 0 successful
pl: PBSZ 0 ok

en: PBSZ=0 successful
pl: PBSZ=0 ok

en: PROT not allowed on insecure control connection
pl: PROT niedozwolone w niezabezpieczonym połączeniu

en: PROT %s unsupported
pl: PROT %s nieobsługiwany

en: <sp> base64-data
pl: <sp> dane base64

en: <sp> protection buffer size
pl: <sp> rozmiar bufora zabezpieczeń

en: <sp> protection code
pl: <sp> kod zabezpieczenia

en: Access denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Login timeout (%d %s): closing control connection
pl: Z powodu przekroczenia dopuszczalnego czasu logowania (%d %s) - zamykam połączenie

en: Session Timeout (%d seconds): closing control connection
pl: Sesja wygasła (%d sekund) - konczę połączenie

en: <sp> username
pl: <sp> Użytkownik

en: <sp> password
pl: <sp> Hasło

en: is not implemented
pl: nieobsługiwane

en: Anonymous access granted, restrictions apply
pl: Dostęp dla Anonymous przyznany, ograniczenia wykonane

en: User %s logged in
pl: Użytkownik %s zalogowany

en: Unable to set anonymous privileges.
pl: Nie mogę ustawić ustawień dla Anonymous

en: USER: command requires a parameter
pl: USER: komenda wymaga parametru(ów)

en: Reauthentication not supported
pl: Ponowna autentykacja nieobsługiwana

en: Anonymous login ok, send your complete email address as your password
pl: Anonymous zalogowany, podaj e-mail jako hasło

en: Password required for %s
pl: Wymagane hasło dla %s

en: You are already logged in
pl: Jesteś już zalogowany

en: ACCT command not implemented
pl: Komenda ACT nieobsługiwana

en: REIN command not implemented
pl: Komenda RETR nie obsługiwana

en: Idle timeout (%d seconds): closing control connection
pl: Czas bezczynności (%d sekund): zamykam połączenie

en: %s: Forbidden command argument
pl: %s: Zabroniony argument komendy

en: Goodbye.
pl: Pa

en: "%s" is the current directory
pl: Aktualnym katalogiem jest "%s"

en: Illegal PASV command, EPSV ALL in effect
pl: Nieprawidłowa komenda PASV, wykonuje się EPSV ALL

en: Unable to build data connection: Internal error
pl: Nie mogę zestawić połączenia danych: Błąd wewnętrzny

en: Illegal PORT command, EPSV ALL in effect
pl: Nieprawidłowa komenda PORT, wykonuje się EPSV ALL

en: Unable to service PORT commands
pl: Nie mogę obsłużyć komend PORT

en: Illegal PORT command
pl: Nieprawidłowa komenda PORT

en: PORT command successful
pl: PORT wykonana

en: Illegal EPRT command, EPSV ALL in effect
pl: Nieprawidłowa komenda EPRT, wykonuje się EPSV ALL

en: Unable to service EPRT commands
pl: Nie mogę obsłużyć EPRT

en: Network protocol not supported, use (1,2)
pl: Protokół sieciowy nieobsługiwany, użyj (1,2)

en: Network protocol not supported, use (1)
pl: Protokół sieciowy nieobsługiwany, użyj (1)

en: Illegal EPRT command
pl: Niewłaściwa komenda EPRT

en: EPRT command successful
pl: EPRT wykonana

en: EPSV ALL command successful
pl: EPSV ALL wykonana

en: %s: unknown network protocol
pl: %s: nieznany protokół sieciowy

en: Unknown command '%s'
pl: Nieznana komenda: '%s'

en: '%s' not understood
pl: '%s' nierozpoznana

en: %s: Invalid IPv6 address provided
pl: %s: Błędny adres IPv6

en: %s: Invalid hostname provided
pl: %s: Błędna nazwa hosta

en: %s: Unknown hostname provided
pl: %s: Nieznana nazwa hosta

en: HOST command successful
pl: HOST ok

en: %s: Invalid directory name
pl: %s: Błędna nazwa katalogu

en: %s: not a plain file
pl: %s: nie jest zwykłym plikiem

en: %s not allowed in ASCII mode
pl: %s niedozwolone w trybie ASCII

en: %s: not a regular file
pl: %s: nie jest normalnym plikiem

en: %s: Rename permission denied
pl: %s: Zabroniona zmiana nazwy

en: Rename %s: %s
pl: Zmiana nazwy %s: %s

en: Rename successful
pl: Zmiana nazwy ok

en: NOOP command successful
pl: NOOP ok

en: No features supported
pl: Funkcja nieobsługiwana

en: Features:
pl: Funkcje:

en: End
pl: Koniec

en: (up one directory)
pl: (do góry o jeden katalog)

en: (close control connection)
pl: (zamykam połączenie)

en: (returns address/port)
pl: (zwraca adres/port)

en: (returns port |||port|)
pl: (zwraca port |||port|)

en: <sp> size
pl: rozmiar <sp>

en: (returns current working directory)
pl: (zwraca nazwę aktualnego katalogu)

en: (returns system type)
pl: (zwraca typ systemu)

en: [<sp> command]
pl: [komenda <sp>]

en: (no operation)
pl: (brak operacji)

en: (returns feature list)
pl: (zwraca listę funkcji)

en: <sp> command [<sp> options]
pl: Komenda <sp> [<sp> opcje]

en: <cp> hostname
pl: <cp> nazwa hosta

en: <cp> client-info
pl: <cp> klient-info

en: (clears protection level)
pl: (czyszczenie zabaezpieczeń)

en: Invalid command syntax
pl: Niewłaściwa składnia

en: Unable to handle command
pl: Niemożliwa obsługa komendy

en: Cannot modify fact '%s'
pl: Nie mogę zmodyfikować faktu '%s'

en: '%s' is not a directory
pl: '%s' nie jest katalogiem

en: Start of list for %s
pl: Start listy dla %s

en: End of list
pl: Koniec listy

en: '%s' cannot be listed
pl: '%s' nie może być listowane

en: [<sp> pathname]
pl: [<sp> nazwa ścieżki]

en: Using default language %s
pl: Używam domyślnego języka %s

en: Language %s not supported
pl: Język %s nieobsługiwany

en: Using language %s
pl: Używam języka %s

en: UTF8 set to on
pl: UTF8 włączony

en: Unable to accept %s
pl: Nie mogę zaakceptować %s

en: UTF8 set to off
pl: UTF8 wyłączony

en: ERROR: %s
pl: BŁĄD: %s

en: Out of memory during globbing of %s
pl: Brak pamięci podczas przetwarzania maski %s

en: Read error during globbing of %s
pl: Błąd odczytu podczas przetwarzania maski %s

en: Unknown error during globbing of %s
pl: Nieznany błąd podczas przetwarzania maski %s

en: Status of '%s'
pl: Status '%s'

en: Connected from %s (%s)
pl: Połączebue z %s (%s)

en: Logged in as %s
pl: Zalogowany jako %s

en: TYPE: %s, STRUcture: File, Mode: Stream
pl: PODAJL %s, STRUcture: File, Mode: Stream

en: Total bytes transferred for session: %
pl: Całkowita ilość bajtów transferu w sesji: %

en: %s from %s port %u
pl: %s z %s port %u

en: Active data transfer to
pl: Aktywny transfer danych do

en: Passive data transfer from
pl: Pasywny transfer danych do

en: No data connection
pl: Brak połączenia dla danych

en: End of status
pl: Koniec statusu

en: Status of %s:
pl: Status dla %s:

en: Transfer complete
pl: Transfer zakończony

en: No files found
pl: Nie znaleziono plików

en: [<sp> (pathname)]
pl: [<sp> (ścieżka)]

en: 'SITE %s' not understood
pl: Komenda 'SITE %s' niezrozumiała

en: SITE %s: Illegal character sequence in command
pl: SITE %s: nieprawidłowe znaki w sekwencji komendy

en: '%s': invalid mode
pl: '%s': niewłaściwy tryb

en: Unknown command 'SITE %s'
pl: Nieznana komenda 'SITE %s'

en: 'SITE' requires parameters
pl: 'SITE' wymaga parametrów

en: The following SITE commands are recognized (* =>'s unimplemented)
pl: Komenda SITE nierozpoznana (* =>'s niezaimplementowana)

en: Direct comments to %s
pl: Komentarz do %s

en: %s: Bad file name
pl: %s: Zła nazwa pliku

en: %s: File name too long
pl: %s: Za długa nazwa pliku

en: %s: Temporary hidden file %s already exists
pl: %s: ukryty plik %s istnieje

en: %s: Too many transfers
pl: %s: Za dużo transferów

en: %s: Overwrite permission denied
pl: %s: Nadpisanie zabronione

en: %s: Append/Restart not permitted, try again
pl: %s: Dodanie/Restart niedozwolone, spróbuj ponownie

en: APPE incompatible with RANG
pl: APPE niezgodne z RANG

en: %s not compatible with server configuration
pl: %s niezgodne z konfiguracją serwera

en: STOU incompatible with REST
pl: STOU niezgodne z REST

en: STOU incompatible with RANG
pl: STOU niezgodne z RANG

en: %s: unable to generate unique filename
pl: %s: nie mogę wygenerować unikalnej nazwy pliku

en: %s: Rename of hidden file %s failed: %s
pl: %s: Zmiana nazwy ukrytego pliku %s nie uadła się: %s

en: REST requires a value greater than or equal to 0
pl: REST wymaga wartości >= 0

en: %s: Resuming transfers not allowed in ASCII mode
pl: %s: Ponowienie transferów niedozwolone w trybie ASCII

en: Restarting at %
pl: Restart od %

en: RANG requires a value greater than or equal to 0
pl: RANG wymaga wartości >= 0

en: Reset byte transfer range
pl: Reset bajtów zakresu transferu

en: RANG start must be less than end
pl: RANG start musi być mniejszy od zakończenia

en: %s: Transfer ranges not allowed in ASCII mode
pl: %s: Zakres transferu niedozwolony w trybie ASCII

en: Transferring byte range of %
pl: Transfer bajtów o wartości %

en: %s: Restart not permitted, try again
pl: %s: Restart niedostępny, spróbuj ponownie

en: %s: invalid RANG argument
pl: %s: zły argument RANG

en: Abort successful
pl: Porzucenie ok

en: %s not implemented for '%s' parameter
pl: %s nie obsługuje parametru '%s'

en: Type set to %s
pl: Typ ustawiony na %s

en: Structure set to F
pl: Struktura ustawiona na F

en: '%s' unsupported structure type
pl: '%s' nieobsługiwany typ struktury

en: '%s' unrecognized structure type
pl: '%s' - nierozpoznany typ struktury

en: Mode set to S
pl: Tryb ustawiony do S

en: '%s' unsupported transfer mode
pl: '%s' nieobsługiwany rodzaj transferu

en: '%s' unrecognized transfer mode
pl: '%s' - nierozpoznany format transferu

en: %s: Invalid ALLO argument
pl: %s: Zły argument ALLO

en: No storage allocation necessary
pl: Brak miejsca

en: SMNT command not implemented
pl: Komenda SMNT niezaimplementowana

en: No transfer timeout (%d seconds): closing control connection
pl: Brak transferu(przez %d sekund): zamykam połączenie

en: is not implemented (always F)
pl: Nieobsługiwany (zawsze F)

en: is not implemented (always S)
pl: Nieobsługiwany (zawsze S)

en: (store unique filename)
pl: (zapis unikalnej nazwy pliku)

en: <sp> byte-count
pl: <sp> licznik bajtów

en: (abort current operation)
pl: (porzucam aktualną operację)

en: <sp> start-point <sp> end-point
pl: <sp> start <sp> stop

en: Opening %s mode data connection for %s (%
pl: Otwieram %s - tryb danych - dla %s (%

en: Opening %s mode data connection for %s
pl: Otwieram %s - tryb danych - dla %s

en: Unable to build data connection: %s
pl: Nie można utworzyć połączenia: %s

en: Data connection closed
pl: Połączenie zamknięte

en: Unexpected streams hangup
pl: Nieoczekiwany błąd strumienia

en: Insufficient memory or file locked
pl: Brak pamięci lub plik zablokowany

en: Link to file server lost
pl: Utracono połączenie do serwera

en: Unknown or out of range errno [%d]
pl: Nieoczekiwany błąd lub poza zakresem: [%d]

en: Transfer aborted. %s
pl: Transfer porzucony. %s

en: %s: data transfer in progress
pl: %s: Transfer w trakcjie

en: Invalid command: try being more creative
pl: Błądna komenda.

en: The following commands are recognized (* =>'s unimplemented):
pl: Następujące komendy nierozpoznane (niezaimplementowane):

en: FTP server shutting down - %s
pl: Serwer FTP wyłącza się - %s

en: %s not understood
pl: %s - nie rozumiem

en: Sorry, no server available to handle request on %s
pl: Oooops, brak dostępnego serwera do obsługi żądania %s

en: FTP server shut down (%s) -- please try again later
pl: Serwer FTP wyłączony (%s) - spróbuj później

en: Transfer aborted. Data connection closed.
pl: Transfer porzucony. Połączenie zamknięto.

en: ProFTPD Server ready.
pl: Serwer ProFTPD działą.

en: ProFTPD Server (%s) [%s]
pl: Serwer ProFTPD (%s) [%s]

en: %s FTP server ready
pl: %s FTP serwer działa
