Pure Data 0.53.1 - en to he translation catalogue (650 entries)

en: linear
he: קווי

en: logarithmic
he: מעריכי

en: new-only
he: חדש-בלבד

en: new&old
he: חדש וישן

en: no scale
he: ללא קנ״מ

en: scale
he: קנ״מ

en: Discard changes to '%s'?
he: להתעלם מהשינויים ב־‚%s’?

en: Undo clear
he: ביטול מחיקה

en: Undo connect
he: ביטול חיבור

en: Undo cut
he: ביטול גזירה

en: Undo disconnect
he: ביטול ניתוק

en: Undo duplicate
he: ביטול שכפול

en: Undo motion
he: ביטול תנועה

en: Undo paste
he: ביטול הדבקה

en: Undo typing
he: ביטול הקלדה

en: Redo clear
he: חזרה על מחיקה

en: Redo connect
he: חזרה על חיבור

en: Redo cut
he: חזרה על גזירה

en: Redo disconnect
he: חזרה על ניתוק

en: Redo duplicate
he: חזרה על שכפול

en: Redo motion
he: חזרה על תנועה

en: Redo paste
he: חזרה על הדבקה

en: Redo typing
he: חזרה על הקלדה

en: no Pd settings to clear
he: אין הגדרות Pd לפינוי

en: removed .pdsettings file
he: קובץ ‎.pdsettings הוסר

en: couldn't delete .pdsettings file
he: לא ניתן למחוק קובץ ‎.pdsettings

en: failed to erase Pd settings
he: מחיקת הגדרות Pd נכשלה

en: erased Pd settings
he: הגדרות Pd נמחקו

en: no Pd settings to erase
he: אין הגדרות Pd למחיקה

en: skipping loading preferences... Pd seems to have crashed on startup
he: מדלגים על טעינת ההעדפות… נראה ש־Pd קרס עם העלייה

en: (re-save preferences to reinstate them)
he: (יש לשמור את ההעדפות מחדש כדי להחיל אותן)

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Put
he: השמה

en: Find
he: איתור

en: Media
he: מדיה

en: Window
he: חלון

en: Help
he: עזרה

en: Show &Hidden Files and Directories
he: הצגת קבצים ותיקיות מו&סתרים

en: Copy
he: העתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: Array Properties
he: מאפייני מערך

en: Array
he: מערך

en: Name:
he: שם:

en: Size:
he: גודל:

en: Save contents
he: שמירת תכנים

en: Draw as:
he: ציור בתור:

en: Polygon
he: מצולע

en: Points
he: נקודות

en: Bezier curve
he: עקומת בזייה

en: Put array into:
he: השמת מערך לתוך:

en: New graph
he: תרשים חדש

en: Last graph
he: תרשים אחרון

en: Options
he: אפשרויות

en: Open List View...
he: פתיחת תצוגת רשימה…

en: Delete array
he: מחיקת מערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Apply
he: החלה

en: OK
he: אישור

en: no device
he: אין התקן

en: (same as input device)...
he: (כמו התקן הקלט)…

en: Channels:
he: ערוצים:

en: Input Devices
he: התקני קלט

en: Output Devices
he: התקני פלט

en: Use Multiple Devices
he: להשתמש במגוון התקנים

en: Audio System
he: מערכת שמע

en: Settings
he: הגדרות

en: Sample rate:
he: קצב דגימה:

en: Delay (msec):
he: השהיה (מילישניות):

en: 48k
he: 48000

en: 44.1k
he: 44100

en: 96k
he: 96000

en: Block size:
he: גודל מקטע:

en: Use callbacks
he: להשתמש בקריאות חוזרות

en: Audio Settings
he: הגדרות שמע

en: Save All Settings
he: לשמור את כל ההגדרות

en: WARNING: unknown graphme flags received in pdtk_canvas_dialog
he: אזהרה: התקבלו דגלוני graphme לא ידועים ב־pdtk_canvas_dialog

en: Canvas Properties
he: מאפייני לוח ציור

en: Scale
he: קנ״מ

en: X units per pixel:
he: X יחידות לפיקסל:

en: Y units per pixel:
he: Y יחידות לפיקסל:

en: Appearance on parent patch
he: מראה בטלאי הורה

en: Graph-On-Parent
he: תרשים על הורה

en: Hide object name and arguments
he: הסתרת שם העצם והארגומנטים

en: Range and size
he: טווח וגודל

en: X range: from
he: טווח X: התחלה

en: to
he: עד

en: Margin:
he: גבול:

en: Y range: from
he: טווח Y: התחלה

en: Object:
he: עצם:

en: Data Properties
he: מאפייני נתונים

en: Send
he: שליחה

en: Done
he: הסתיים

en: Found '%1$s' in %2$s
he: נמצא ‚%1$s’ ב־%2$s

en: Couldn't find '%1$s' in %2$s
he: לא ניתן למצוא את ‚%1$s’ ב־%2$s

en: Search in %s for:
he: חיפוש ב־%s אחר:

en: Showed last '%1$s' in %2$s
he: מוצג ה־‚%1$s’ האחרון ב־%2$s

en: Showing '%1$d' out of %2$d items in %3$s
he: מוצגים ‚%1$d’ מתוך %2$d פריטים ב־%3$s

en: Pd window
he: חלון Pd

en: Match whole word only
he: לכידת מילים שלמות בלבד

en: Close
he: סגירה

en: %s Font
he: גופן %s

en: Font
he: גופן

en: Font Size
he: גודל גופן

en: Stretch
he: מתיחה

en: X and Y
he: X ו־Y

en: X only
he: X בלבד

en: Y only
he: Y בלבד

en: GUI Box Properties
he: מאפייני תיבה חזותית

en: Messages
he: הודעות

en: Send symbol:
he: שליחת סמל:

en: Receive symbol:
he: קבלת סמל:

en: auto
he: אוטו

en: Width:
he: רוחב:

en: Limits
he: גבולות

en: Lower:
he: תחתון:

en: Upper:
he: עליון:

en: Label
he: תווית

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: תחתון

en: Background color
he: צבע רקע

en: Foreground color
he: צבע חזית

en: Label color
he: צבע תווית

en: Bang
he: חבטה

en: Flash Time (msec)
he: זמן הבהוב (מילישניות)

en: Min:
he: מזערי:

en: Max:
he: מרבי:

en: Toggle
he: בורר

en: Non Zero Value
he: ערך שאינו אפס

en: Value:
he: ערך:

en: Number2
he: מספר2

en: Width (digits):
he: רוחב (ספרות):

en: Height:
he: גובה:

en: Output Range
he: טווח פלט

en: Log height:
he: גובה יומן:

en: Vslider
he: פס ברירה אנכי

en: Hslider
he: פס ברירה אופקי

en: Vradio
he: כפתור בחירה אנכי

en: Num cells:
he: מספר תאים:

en: Hradio
he: כפתור בחירה אופקי

en: VU Meter
he: מד עוצמת שמע

en: Canvas
he: לוח ציור

en: Visible Rectangle (pix)
he: מלבן גלוי (פיקסלים)

en: %s Properties
he: מאפיינים של %s

en: Parameters
he: משתנים

en: Init
he: אתחול

en: No init
he: בלי אתחול

en: Jump on click
he: קפיצה בלחיצה

en: Steady on click
he: עמידה בלחיצה

en: X offset:
he: היסט ב־X:

en: Y offset:
he: היסט ב־Y:

en: Colors
he: צבעים

en: Background
he: רקע

en: Front
he: חזית

en: Compose color
he: חיבור צבע

en: Test label
he: תווית לבדיקה

en: Send a Pd message
he: שליחת הודעת Pd

en: (use arrow keys for history)
he: (ניתן להשתמש במקשי החצים להיסטוריה)

en: no input devices
he: אין התקני קלט

en: In Ports:
he: פתחות כניסה:

en: Out Ports:
he: פתחות יציאה:

en: MIDI system
he: מערכת MIDI

en: MIDI Settings
he: הגדרות MIDI

en: ALSA MIDI Settings
he: הגדרות ALSA MIDI

en: Pd search path for objects, help, audio, text and other files
he: נתיב חיפוש ב־Pd אחר עצמים, עזרה, שמע, טקסט וקבצים אחרים

en: Use standard paths
he: להשתמש בנתיבים התקניים

en: Verbose
he: פירוט

en: Pd Documents Directory
he: תיקיית מסמכי Pd

en: Browse
he: עיון

en: Reset
he: איפוס

en: Disable
he: השבתה

en: Externals Install Directory
he: תיקיית התקנה חיצונית

en: Clear
he: פינוי

en: path preferences
he: העדפות נתיב

en: Choose Pd documents directory:
he: בחירת תיקיית מסמכי Pd:

en: Install externals to directory:
he: התקנת חיצוניות לתיקייה:

en: Add a new path
he: הוספת נתיב חדש

en: Edit existing path [%s]
he: עריכת נתיב קיים [%s]

en: Patch Windows
he: חלונות טלאים

en: Zoom New Windows
he: התקרבות על חלונות חדשים

en: GUI Settings
he: הגדרות מנשק משתמש

en: Preference layout (reopen the preferences to see the effect)
he: פריסת העדפות (יש לפתוח את ההעדפות מחדש כדי לראות את ההשפעה)

en: Use tabs
he: להשתמש בלשוניות

en: Single page
he: עמוד בודד

en: Patching helpers
he: מסייעי הטלאה

en: Highlight active cord while connecting
he: הדגשת הכבל הפעיל בזמן החיבור

en: Preferences
he: העדפות

en: startup preferences
he: העדפות הפעלה

en: audio preferences
he: העדפות שמע

en: MIDI preferences
he: העדפות MIDI

en: deken preferences
he: העדפות Deken

en: misc preferences
he: העדפות שונות

en: Add new library
he: הוספת ספרייה חדשה

en: Edit library
he: עריכת ספרייה

en: Settings below require a restart of Pd!
he: ההגדרות שלהלן דורשות את הפעלת Pd מחדש!

en: Pd libraries to load on startup
he: ספריות Pd לטעינה בהפעלה

en: GUI Options
he: אפשרויות מנשק משתמש

en: language
he: שפה

en: Menu language
he: שפת התפריטים

en: float (32bit)
he: נקודה צפה (32 סיביות)

en: double (64bit) EXPERIMENTAL
he: כפול (64 סיביות) ניסיוני

en: double (64bit)
he: כפול (64 סיביות)

en: float size
he: גודל נקודה צפה

en: Numeric precision of Pd-core
he: דיוק עשרוני של Pd-core

en: Startup Options
he: אפשרויות הפעלה

en: Defeat real-time scheduling
he: הבסת תזמון זמן־אמת

en: Startup Flags:
he: דגלוני הפעלה:

en: Help Browser
he: דפדפן עזרה

en: Associated Files
he: קבצים משויכים

en: Pd Files
he: קובצי Pd

en: Max Patch Files
he: קובצי טלאי של Max

en: Max Text Files
he: קובצי טקסט של Max

en: Max Patch Files (.pat)
he: קובצי טלאי של Max‏ (‎.pat)

en: Max Text Files (.mxt)
he: קובצי טקסט של Max‏ (‎.mxt)

en: detected font: %s
he: גופן שזוהה: %s

en: WARNING: font family '%1$s' not found, using default (%2$s)
he: אזהרה: משפחת הגופנים ‚%1$s’ לא נמצאה, נסוגים לברירת המחדל (%2$s)

en: WARNING: font weight '%1$s' not found, using default (%2$s)
he: אזהרה: משקל הגופן ‚%1$s’ לא נמצא, נסוגים לברירת המחדל (%2$s)

en: using font: %1$s %2$s
he: שימוש בגופן: %1$s %2$s

en: '%1$s' already loaded, ignoring: '%2$s'
he: ‚%1$s’ כבר נטען, התעלמות: ‚%2$s’

en: Loading plugin: %s
he: תוסף נטען: %s

en: UNHANDLED ERROR: %s
he: שגיאה בלתי מטופלת: %s

en: FAILED TO LOAD %s
he: הטעינה של %s נכשלה

en: Failed to read plugin %s ...skipping!
he: קריאת התוסף ‚%s’ נכשלה …מדלגים!

en: Failed to find plugins in %s ...skipping!
he: איתור תוספים ב־ ‚%s’ נכשל …מדלגים!

en: Pd startup failure
he: במהלך הפעלת Pd אירע כשל

en: Failed to start Pd-core
he: הפעלת Pd-core נכשלה

en: (Tcl) MISSING CLOSE-BRACE '}':
he: (Tcl) חסרים סוגריים מרובעים סוגרים '}':

en: (Tcl) INVALID COMMAND NAME:
he: (Tcl) שם הפקודה שגוי:

en: (Tcl) UNHANDLED ERROR:
he: (Tcl) שגיאה בלתי מטופלת:

en: [deken] installed version [%1$s] > %2$s...skipping!
he: [deken] הגרסה המותקנת [%1$s] > %2$s...מדלגים!

en: [deken] installed version [%1$s] < %2$s...overwriting!
he: [deken] הגרסה המותקנת [%1$s] < %2$s...דורסים!

en: [deken] installed version [%1$s] == %2$s...skipping!
he: [deken] הגרסה המותקנת [%1$s] == %2$s...מדלגים!

en: installing deken package '%s'
he: חבילת ה־deken ‏‚%s’ מותקנת

en: ignoring '%s': doesn't look like a deken package
he: ‚%s’ בהתעלמות: לא נראית כמו חבילת deken

en: Installing '%s'
he: ‚%s’ מותקנת

en: Successfully unzipped %1$s into %2$s.
he: חילוץ ה־zip מתוך %1$s אל %2$s הושלם.

en: Unable to extract package automatically.
he: לא ניתן לחלץ את החבילה אוטומטית.

en: Please perform the following steps manually:
he: נא לבצע את השלבים הבאים ידנית:

en: 1. Unzip %s.
he: 1. לחלץ את ה־zip‏ %s.

en: You might need to change the file-extension from .dek to .zip
he: יכול להיות שיש לשנות את סיומת הקובץ מ־‎.dek ל־‎.zip

en: 2. Copy the contents into %s.
he: 2. להעתיק את התוכן ל־%s.

en: 3. Remove %s. (optional)
he: 3. להסיר את %s (רשות)

en: Removing '%s'
he: ‚%s’ בהליכי הסרה

en: Uninstalling %1$s from %2$s failed!
he: הסרת ההתקנה של %1$s מתוך %2$s נכשלה!

en: Skipping SHA256 verification of '%s'.
he: אימות ה־SHA256 של ‚%s’ לא יתבצע.

en: SHA256 verification of '%s'
he: אימות SHA256 של ‚%s’

en: Unable to fetch reference SHA256 for '%s'.
he: לא ניתן למשוך SHA256 לסימוכין עבור ‚%s’.

en: File checksum looks invalid: '%s'.
he: סיכום הבדיקה של הקובץ נראה שגוי: ‚%s’.

en: Reference checksum looks invalid: '%s'.
he: סיכום ביקורת לסימוכין נראה שגוי: ‚%s’.

en: Unable to perform SHA256 verification for '%s'.
he: לא ניתן לבצע אימות SHA256 עבור ‚%s’.

en: Unable to download from %1$s [%2$s]
he: לא ניתן להוריד מתוך %1$s ‏[%2$s]

en: Unable to download from '%s'!
he: לא ניתן להוריד מתוך ‚%s’!

en: Download failed
he: ההורדה נכשלה

en: Unable to remove stray file '%s'
he: לא ניתן להסיר את הקובץ התועה ‚%s’

en: Unable to rename downloaded file to '%s'
he: לא ניתן לשנות את שם הקובץ שירד לשם ‚%s’

en: Search URLs:
he: כתובות חיפוש:

en: Additional search URLs
he: כתובות חיפוש נוספות

en: Ephemeral search URLs
he: כתובות חיפוש מתחלפות

en: Create
he: יצירה

en: Check
he: בדיקה

en: Deken Installation Target
he: יעד התקנת Deken

en: Installation options:
he: אפשרויות התקנה:

en: Try to verify the libraries' checksum before (re)installing them
he: לנסות לאמת את סכומי הבדיקה של הספריות בטרם התקנתן (מחדש)

en: Try to remove libraries before (re)installing them
he: לנסות להסיר ספריות בטרם התקנתן (מחדש)

en: Show README of newly installed libraries (if present)
he: להציג README (הסברים) של ספריות חדשות שמותקנות (אם יש)

en: Keep package files after installation
he: לשמור על קובצי החבילה לאחר ההתקנה

en: Add newly installed libraries to Pd's search path
he: להוסיף ספריות חדשות שהותקנו לנתיב החיפוש של Pd

en: Platform settings:
he: הגדרות פלטפורמה:

en: Default platform: %s
he: פלטפורמת ברירת המחדל: %s

en: User-defined platform:
he: פלטפורמה בהגדרת המשתמש:

en: Hide foreign architectures
he: הסתרת ארכיטקטורות זרות

en: Only show the newest version of a library
    (treats other versions like foreign architectures)
he: להציג רק את הגרסה העדכנית ביותר של ספרייה
    (מתנהגת לגרסאות אחרות כמו ארכיטקטורות זרות)

en: Deken %s Preferences
he: העדפות Deken %s

en: Platform re-detected: %s
he: הפלטפורמה זוהתה מחדש: %s

en: SHA256 verification of '%s' failed!
he: אימות ה־SHA256 של ‚%s’ נכשל!

en: SHA256 verification failed
he: אימות ה־SHA256 נכשל

en: Checksum mismatch for '%s'
he: חוסר התאמה לסכום בדיקה של ‚%s’

en: Deken Packages
he: חבילות Deken

en: ZIP Files
he: קובצי Zip

en: TAR Files
he: קובצי Tar

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Installing incompatible architecture of '%s'.
he: מתבצעת התקנה של ארכיטקטורת ‚%s’ שאינה נתמכת.

en: Replacing library with incompatible architecture!
he: הספרייה מוחלפת בארכיטקטורה לא תואמת!

en: Do you want to replace the library '%1$s' in '%2$s' with a version that is incompatible with your computer?
he: להחליף את הספרייה ‚%1$s’ בספרייה ‚%2$s’ עם גרסה שאינה תואמת למחשב שלך?

en: Uninstalling previous installation of '%s'
he: התקנות קודמות של ‚%s’ נמחקות

en: Temporarily moving %1$s into %2$s failed.
he: העברת %1$s ל־%2$s באופן זמני נכשלה.

en: Installing package '%s'
he: החבילה ‚%s’ מותקנת

en: Installation completed!
he: ההתקנה הושלמה!

en: Successfully installed '%s'!
he: ההתקנה של ‚%s’ הצליחה!

en: Installation failed!
he: ההתקנה נכשלה!

en: Failed to install '%s'!
he: התקנת ‚%s’ נכשלה!

en: Package installation failed
he: התקנת החבילה נכשלה

en: Failed to completely remove %1$s.
    Please manually remove the directory %2$s after quitting Pd.
he: הסרת %1$s לצמיתות נכשלה.
    נא להסיר את התיקייה %2$s לאחר יציאה מ־Pd.

en: Unable to add %s to search paths
he: לא ניתן להוסיף את %s לנתיבי החיפוש

en: Add %s to the Pd search paths?
he: להוסיף את %s לנתיבי החיפוש של Pd?

en: Added %s to search paths
he: %s נוסף לנתיבי החיפוש

en: No packages selected for installation.
he: לא נבחרה חבילה להתקנה.

en: Processed %d packages selected for installation.
he: %d חבילות שנבחרו להתקנה עברו עיבוד.

en: Show all
he: להציג הכול

en: Search
he: חיפוש

en: Install (%d)
he: התקנה (%d)

en: Install
he: התקנה

en: %s%% of download completed
he: %s%% מההורדה הושלמו

en: Enter an exact library or object name.
he: נא למלא את השם המדויק של הספרייה או העצם.

en: e.g. 'freeverb~'
he: למשל: ‚freeverb~‎’

en: Use the '*' wildcard to match any number of characters.
he: אפשר להשתמש בתו הכוללני ‚*’ כדי לתפוס מספר כלשהו של תווים.

en: e.g. '*-plugin' will match 'deken-plugin' (and more).
he: למשל: ‚‎*-plugin’ יתפוס את ‚deken-plugin’ (ועוד כמה דברים).

en: You can restrict the search to only-libraries or only-objects.
he: אפשר להגביל את החיפוש לספריות בלבד או עצמים בלבד.

en: To get a list of all available externals, try an empty search.
he: כדי לקבל רשימה של חיצוניות זמינות, כדאי לנסות חיפוש ריק.

en: Right-clicking a search result will give you more options...
he: לחיצה ימנית על תוצאת חיפוש תציג בפניך אפשרויות נוספות…

en: You can also search for libraries & objects via your web browser:
he: אפשר גם לחפש אחר ספריות ועצמים דרך הדפדפן שלך:

en: Find externals
he: איתור חיצוניות

en: Install DEK file...
he: התקנת קובץ DEK…

en: Preferences...
he: העדפות…

en: Search for:
he: חיפוש אחר:

en: libraries
he: ספריות

en: objects
he: עצמים

en: both
he: שניהם

en: translations
he: תרגומים

en: Only install externals uploaded by people you trust.
he: רצוי להתקין חיצוניות רק מאנשים מהימנים.

en: Disabling tabbed view: incompatible Tcl/Tk detected
he: השבתת תצוגה בלשוניות: התגלו Tcl/Tk לא תואמים

en: Library
he: ספרייה

en: Version
he: גרסה

en: Description
he: תיאור

en: Uploader
he: מעלה

en: Date
he: תאריך

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Log
he: יומן

en: Searching for "%s"...
he: מתבצע חיפוש אחר „%s”…

en: online? %s
he: מקוון? %s

en: Unable to perform search. Are you online?
he: לא ניתן לחפש. יש לך חיבור לאינטרנט?

en: Found %1$d usable packages (of %2$d packages in total).
he: נמצאו %1$d חבילות שמישות (מתוך %2$d חבילות בסך הכול).

en: It appears that there are no matching packages for your architecture.
he: נראה שאין חבילות שתואמות לארכיטקטורה שלך.

en: No matching externals found.
he: לא נמצאו חיצוניות תואמות.

en: Try using the full name e.g. 'freeverb~'.
he: כדאי לנסות להשתמש בשם המלא, למשל: ‚freeverb~‎’.

en: Or use wildcards like 'freeverb*'.
he: או להשתמש בתווי הכללה כגון ‚freeverb*‎’.

en: Please select a (writable) installation directory!
he: נא לבחור תיקיית התקנה (פתוחה לכתיבה)!

en: Install %1$s to %2$s?
he: להתקין את %1$s אל %2$s?

en: Cancelling download of '%s': No installation directory given.
he: ההורדה של ‚%s’ מבוטלת: לא סופקה תיקיית התקנה.

en: Installing to non-existent directory failed
he: התקנה לתיקייה שאינה קיימת נכשלה

en: Directory does not exist!
he: התיקייה לא קיימת!

en: Unable to install to '%s'
he: לא ניתן להתקין אל ‚%s’

en: Directory is not writable!
he: התיקייה נעולה לכתיבה!

en: Downloading '%s'
he: ‚%s’ בהורדה

en: Commencing download of '%1$s' into '%2$s'...
he: מתחילה הורדה של ‚%1$s’ לתוך ‚%2$s’…

en: aborting.
he: מבוטל.

en: Downloading '%s' failed
he: הורדת ‚%s’ נכשלה

en: Download failed!
he: הורדה נכשלה!

en: Download completed! Verifying...
he: ההורדה הושלמה! מתבצע אימות…

en: Ignoring checksum mismatch
he: התעלמות מחוסר התאמה של סכום בדיקה

en: Ignoring checksum errors
he: התעלמות מחוסר התאמה של סיכום ביקורת

en: [deken] deken-plugin.tcl (Pd externals search) loaded from %s.
he: [deken] deken-plugin.tcl (חיפוש חיצוניות של Pd) נטען מתוך %s.

en: [deken] Platform detected: %s
he: [deken] התגלתה פלטפורמה: %s

en: Could not find a menu for adding '%s'
he: לא ניתן למצוא תפריט להוספת ‚%s’

en: Searching on %s...
he: מתבצע חיפוש ב־%s…

en: Searching on %1$s returned %2$d results
he: החיפוש ב־%1$s החזיר %2$d תוצאות

en: No usable servers for searching found...
he: לא נמצאו שרתים שימושיים לחיפוש…

en: Uploaded by %1$s @ %2$s
he: הועלה על ידי %1$s ‏@ %2$s

en: Searching for '%s' failed!
he: החיפוש אחר ‚%s’ נכשל!

en: Search failed
he: החיפוש נכשל

en: Unable to perform search.
he: לא ניתן לבצע חיפוש.

en: Select package for installation
he: נא לבחור חבילה להתקנה

en: Deselect package
he: ביטול בחירת חבילה

en: Open package webpage
he: פתיחת אתר החבילה

en: Copy package URL
he: העתקת כתובת החבילה

en: Copy SHA256 checksum URL
he: העתקת כתובת סכום בדיקה ב־SHA256

en: Copy OpenGPG signature URL
he: העתקת כתובת חתימת OpenPGP

en: Uninstall '%s'
he: הסרת ‚%s’

en: Do you want Pd to use the existing documents directory for patches and external libraries?
    
    Location: %s
    
    You can change or disable this later in the Path preferences.
he: האם לאשר ל־Pd להשתמש בתיקיית המסמכים הקיימת לטובת טלאים וספריות חיצוניות?
    
    מיקום: ‎%s
    
    אפשר לשנות או להשבית את זה בהמשך בהעדפות הנתיב.

en: Do you want Pd to create a documents directory for patches and external libraries?
    
    Location: %s
    
    You can change or disable this later in the Path preferences.
he: האם לאשר ל־Pd ליצור תיקיית מסמכים לטובת טלאים וספריות חיצוניות?
    
    מיקום: ‎%s
    
    אפשר לשנות או להשבית את זה בהמשך בהעדפות הנתיב.

en: Pd documents directory cannot be found:
    
    %s
    
    Choose a new location?
he: לא ניתן למצוא מסמכי Pd:
    
    ‎%s
    
    לבחור במיקום חדש?

en: couldn't create Pd documents directory: %s
he: לא ניתן ליצור ספריית מסמכי Pd‏: %s

en: couldn't create "externals" directory in: %s
he: לא ניתן ליצור תיקיית „externals” (חיצוניות) תחת: %s

en: refusing to delete empty domain
he: עלה סירוב למחיקת שם תחום ריק

en: Couldn't create preferences "%1$s" in %2$s
he: לא ניתן ליצור העדפות „%1$s” תחת %2$s

en: The language can only be set during startup.
he: אפשר להגדיר את השפה רק בזמן העלייה.

en: Afar
he: עפרית

en: Abkhazian
he: אבחזית

en: Avestan
he: אבסטית

en: Afrikaans
he: אפריקאנס

en: Akan
he: אקאן

en: Amharic
he: אמהרית

en: Aragonese
he: אראגונית

en: Arabic
he: ערבית

en: Assamese
he: אסאמית

en: Avaric
he: אווארית

en: Aymara
he: איימארית

en: Azerbaijani
he: אזרית

en: Bashkir
he: בשקירית

en: Belarusian
he: בלארוסית

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Bihari
he: ביהרית

en: Bislama
he: ביסלמה

en: Bambara
he: במברה

en: Bengali
he: בנגלית

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Breton
he: ברטונית

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Catalan
he: קטלאנית

en: Chechen
he: צ׳צ׳נית

en: Chamorro
he: צ׳אמורו

en: Corsican
he: קורסיקאית

en: Cree
he: קרי

en: Czech
he: צ׳כית

en: Chuvash
he: צ׳ובשית

en: Welsh
he: ולשית

en: Danish
he: דנית

en: German
he: גרמנית

en: German (Austria)
he: גרמנית אוסטרית

en: Dhivehi
he: דיבהי

en: Dzongkha
he: דזונגקה

en: Ewe
he: אווה

en: Greek
he: יוונית

en: English
he: אנגלית

en: English (Canada)
he: אנגלית קנדית

en: English (UK)
he: אנגלית בריטית

en: English (USA)
he: אנגלית אמריקאית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Spanish
he: ספרדית

en: Estonian
he: אסטונית

en: Basque
he: בסקית

en: Persian
he: פרסית

en: Fulah
he: פולאני

en: Finnish
he: פינית

en: Fijian
he: פיג׳ית

en: Faroese
he: פארואזית

en: French
he: צרפתית

en: Frisian
he: פריזית

en: Irish
he: אירית

en: Gaelic
he: גאלית

en: Galician
he: גליסית

en: Guarani
he: גוארני

en: Gujarati
he: גוג׳ראטי

en: Manx
he: מאנית

en: Hausa
he: האוסה

en: Hebrew
he: עברית

en: Hindi
he: הינדית

en: Hiri Motu
he: הירי מוטו

en: Croatian
he: קרואטית

en: Haitian
he: האיטית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Armenian
he: ארמנית

en: Herero
he: הררו

en: Interlingua
he: אינטרלינגואה

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Occidental
he: אוקסידנטלית

en: Igbo
he: איגבו

en: Nuosu
he: נואוסו

en: Inupiaq
he: אינופיאק

en: Ido
he: אידו

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Italian
he: איטלקית

en: Inuktitut
he: אינוקטיטוט

en: Japanese
he: יפנית

en: Javanese
he: ג׳אווה

en: Georgian
he: גאורגית

en: Kongo
he: קונגו

en: Gikuyu
he: קיקויו

en: Kwanyama
he: קואניאמה

en: Kazakh
he: קזחית

en: Greenlandic
he: גרינלנדית

en: Kannada
he: קאנדה

en: Korean
he: קוריאנית

en: Kanuri
he: קאנורי

en: Kashmiri
he: קשמירית

en: Kurdish
he: כורדית

en: Komi
he: קומי

en: Cornish
he: קורנית

en: Kyrgyz
he: קירגיזית

en: Latin
he: לטינית

en: Luxembourgish
he: לוקסמבורגית

en: Luganda
he: לוגנדה

en: Limburgish
he: לימבורגית

en: Lingala
he: לינגאלה

en: Lao
he: לאו

en: Lithuanian
he: ליטאית

en: Luba-Katanga
he: לובה קטנגה

en: Latvian
he: לטבית

en: Malagasy
he: מלגשית

en: Marshallese
he: מרשלית

en: Maori
he: מאורית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Malayalam
he: מלאיאלאם

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Marathi
he: מראטהית

en: Malay
he: מלאית

en: Maltese
he: מלטית

en: Burmese
he: בורמזית

en: Nauru
he: נאורית

en: Nepali
he: נפאלית

en: Ndonga
he: נדונגה

en: Dutch
he: הולנדית

en: Norwegian Nynorsk
he: נורווגית חדשה (נינורשק)

en: Navaho
he: נאוואחו

en: Nyanja
he: צי׳אווה

en: Occitan
he: אוקסיטנית

en: Ojibwe
he: אוג׳יבווה

en: Oromo
he: אורומו

en: Odia
he: אורייה

en: Ossetian
he: אוסטית

en: Panjabi
he: פנג׳אבי

en: Pali
he: פאלי

en: Polish
he: פולנית

en: Pashto
he: פשטו

en: Portuguese
he: פורטוגלית

en: Portuguese (Brazil)
he: פורטוגלית ברזילאית

en: Portuguese (Portugal)
he: פורטוגלית של פורטוגל

en: Quechua
he: קצ׳ואה

en: Romansh
he: רומאנש

en: Rundi
he: קירונדי

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Kinyarwanda
he: קינירואנדה

en: Sanskrit
he: סנסקריט

en: Sardinian
he: סרדינית

en: Sindhi
he: סינדהי

en: Sango
he: סנגו

en: Sinhala
he: סינהלית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Samoan
he: סמואית

en: Shona
he: שונה

en: Somali
he: סומלית

en: Albanian
he: אלבנית

en: Serbian
he: סרבית

en: Swati
he: סיסוואטי

en: Sundanese
he: סונדנית

en: Swedish
he: שוודית

en: Swahili
he: סווהילי

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טלוגו

en: Tajik
he: טג׳יקית

en: Thai
he: תאית

en: Tigrinya
he: תגרית

en: Turkmen
he: טורקמנית

en: Tagalog
he: טאגאלוג

en: Tswana
he: טסואנה

en: Tongan
he: טונגאית

en: Turkish
he: טורקית

en: Tsonga
he: צונגה

en: Tatar
he: טטרית

en: Twi
he: טווי

en: Tahitian
he: טהיטית

en: Uyghur
he: אויגור

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Urdu
he: אורדו

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: Venda
he: ונדה

en: Vietnamese
he: וייטנאמית

en: Volapük
he: וולאפיק

en: Walloon
he: ולונית

en: Wolof
he: וולוף

en: Xhosa
he: ׳קוסה

en: Yiddish
he: יידיש

en: Yoruba
he: יורובה

en: Zhuang
he: ג׳ואנג

en: Chinese (Traditional)
he: סינית מסורתית

en: Zulu
he: זולו

en: (no translation)
he: (אין תרגום)

en: (default language: %s)
he: (שפת ברירת המחדל: %s)

en: Print...
he: הדפסה…

en: single precision
he: דיוק יחיד

en: double precision
he: דיוק כפול

en: %dbit-floats
he: נק׳ צפה ב־%d סיביות

en: ignoring '%s': doesn't exist
he: התעלמות מ־‚%s’: לא קיים

en: About Pd
he: על Pd

en: couldn't read "%s" document
he: לא ניתן לקרוא את המסמך „%s”

en: New
he: חדש

en: Open
he: פתיחה

en: Open Recent
he: לפתוח אחרונים

en: Save
he: שמירה

en: Save As...
he: שמירה בשם…

en: Quit
he: יציאה

en: Undo
he: החזרה

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Cut
he: גזירה

en: Paste Replace
he: הדבקה והחלפה

en: Select All
he: בחירה בהכול

en: Duplicate
he: שכפול

en: Tidy Up
he: סדר וניקיון

en: (Dis)Connect Selection
he: חיבור/ניתוק בחירה

en: Triggerize
he: הפיכה לגורם הפעלה

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Clear Console
he: מחיקת מסוף

en: Edit Mode
he: מצב עריכה

en: Object
he: עצם

en: Message
he: הודעה

en: Number
he: מספר

en: List
he: רשימה

en: Symbol
he: סמל

en: Comment
he: הערה

en: Graph
he: תרשים

en: Find...
he: איתור…

en: Find Again
he: איתור חוזר

en: Find Last Error
he: איתור השגיאה האחרונה

en: DSP On
he: DSP פעיל

en: DSP Off
he: DSP כבוי

en: Test Audio and MIDI...
he: בדיקת שמע ו־MIDI…

en: Load Meter
he: מד עומס

en: Audio Settings...
he: הגדרות שמע…

en: MIDI Settings...
he: הגדרות MIDI…

en: Minimize
he: מזעור

en: Zoom
he: תקריב

en: Bring All to Front
he: קידום של הכול לחזית

en: Next Window
he: החלון הבא

en: Previous Window
he: החלון הקודם

en: Close subwindows
he: סגירת תת־חלונות

en: Parent Window
he: חלון ההורה

en: Message...
he: הודעה…

en: HTML Manual...
he: מדריך HTML…

en: Browser...
he: דפדפן…

en: List of objects...
he: רשימה של עצמים…

en: puredata.info
he: האתר puredata.info

en: Check for updates
he: חיפוש עדכונים

en: Report a bug
he: דיווח על תקלה

en: Clear Menu
he: מחיקת פריטי התפריט

en: Delete all preferences?
    (takes effect when Pd is restarted)
he: למחוק את כל ההעדפות?
    (ייכנס לתוקף עם הפעלה מחדש של Pd)

en: removed GUI settings
he: הגדרות מנשק המשתמש הוסרו

en: no Pd-GUI settings to clear
he: אין הגדרות מנשק משתמש של Pd למחיקה

en: Edit Preferences...
he: עריכת העדפות…

en: Save All Preferences
he: שמירת כל ההעדפות

en: Save to...
he: שמירה אל…

en: Load from...
he: טעינה מתוך…

en: Forget All...
he: שיכחה של הכול…

en: Tabbed preferences
he: העדפות בלשוניות

en: Do you want to save the changes you made in '%s'?
he: לשמור את השינויים שבוצעו אל ‚%s’?

en: Properties
he: מאפיינים

en: Accept changes to '%s'?
he: לקבל את השינויים ‚%s’?

en: Accepting will update the contents in the associated object. You still have to save the patch to make the changes persistent.
he: קבלת השינויים תעדכן את תוכן העצם המשויך. עדיין צריך לשמור את הטלאי כדי להפוך את השינויים לקבועים.

en: dropped %d lines from the Pd window
he: הושמטו %d שורות מחלון ה־Pd

en: the Pd window filtered %d lines
he: חלון ה־Pd סינן %d שורות

en: Audio on
he: שמע פעיל

en: Audio off
he: שמע כבוי

en: Find source
he: איתור מקור

en: EXPERIMENTAL double (64bit) precision
he: ניסיוני - דיוק כפול (64 סיביות)

en: %dbit-floats EXPERIMENTAL
he: נק׳ צפה ב־%d סיביות - ניסיוני

en: Audio I/O error
he: שגיאת קלט/פלט שמע

en: Log:
he: יומן:

en: fatal
he: מכריע

en: error
he: שגיאה

en: normal
he: רגיל

en: debug
he: ניפוי שגיאות

en: all
he: הכול

en: New...
he: חדש…

en: Edit...
he: עריכה…

en: Delete
he: מחיקה

en: ignoring '%s': doesn't look like a Pd file
he: התעלמות מ־‚%s’ לא נראה כמו קובץ Pd
