python-fedora 0.8.0 - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: From %(then)s to %(now)s
ca: Des del %(then)s fins al %(now)s

en: %d wiki changes in the past week
ca: %d canvis al wiki la passada setmana

en: Warning: Number of changes reaches the API return limit.
    You will not get the complete list of changes unless
    you run this script using a 'bot' account.
ca: Advertència: el nombre de canvis arriba al límit de retorn de l'API.
    No obtindreu la llista completa de canvis llevat que
    executeu aquest script utilitzant un compte «bot».

en: 
    == Most active wiki users ==
ca: 
    == Els usuaris més actius del wiki ==

en: 
    == Most edited pages ==
ca: 
    == Les pàgines més modificades ==

en: Loading FAS groups...
ca: S'estan carregant els grups del FAS...

en: Unable to load FAS groups. Did you set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD?
ca: No es poden carregar els grups del FAS. Heu establert FAS_USERNAME i FAS_PASSWORD?

en: FAS groups loaded. Don't forget to set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD to a low-privilege account.
ca: Es van carregar els grups del FAS. No oblideu d'establir FAS_USERNAME i FAS_PASSWORD per als comptes amb pocs privilegis.

en: Welcome, %s
ca: Benvingut, %s

en: The credentials you supplied were not correct or did not grant access to this resource.
ca: Les credencials proporcionades no són correctes o bé no donen permís per accedir a aquest recurs.

en: You must provide your credentials before accessing this resource.
ca: Heu de proporcionar les vostres credencials abans d'accedir a aquest recurs.

en: Please log in.
ca: Si us plau, inicieu la sessió.

en: You have successfully logged out.
ca: Heu tancat la sessió correctament.

en: Log In
ca: Inici de la sessió

en: User Name:
ca: Nom d'usuari:

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Login
ca: Inicia la sessió

en: CSRF attacks
ca: Atacs CSRF

en:  are a means for a malicious website to make a request of another
            web server as the user who contacted the malicious web site.  The
            purpose of this page is to help protect your account and this server
            from attacks from such malicious web sites.  By clicking below, you are
            proving that you are a person rather than just the web browser
            forwarding your authentication cookies on behalf of a malicious
            website.
ca:  són un mitjà perquè un lloc web maliciós faci una petició a un altre
            lloc web, com si l'usuari hagués contactat amb el lloc web
            maliciós. El propòsit d'aquesta pàgina és ajudar a protegir el vostre
            compte i aquest servidor d'atacs de llocs web maliciosos. En fer clic
            a sota, esteu provant que sou una persona en lloc d'un navegador
            web reenviant les seves galetes d'autenticació en nom d'un lloc web
            maliciós.

en: I am a human
ca: Sóc humà

en: Forgot Password?
ca: Heu oblidat la contrasenya?

en: Sign Up
ca: Registrar-se

en: Welcome
ca: Benvingut

en: You are not logged in
ca: No heu iniciat la sessió

en: CSRF protected
ca: Amb protecció contra CSRF

en: Verify Login
ca: Verifiqueu l'inici de la sessió

en: Logout
ca: Tanca la sessió

en: updating visit (%s)
ca: s'està actualitzant la visita (%s)

en: Username:
ca: Nom d'usuari:
