python-fedora 0.8.0 - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Loading FAS groups...
cs: Nahrávání FAS skupin...

en: Unable to load FAS groups. Did you set FAS_USERNAME and FAS_PASSWORD?
cs: Nelze načíst FAS skupiny. Nastavili jste FAS_USERNAME a FAS_PASSWORD?

en: Welcome, %s
cs: Vítejte, %s

en: Please log in.
cs: Přihlaste se, prosím.

en: You have successfully logged out.
cs: Jste úspěšně odhlášeni.

en: Log In
cs: Přihlášení

en: Password:
cs: Heslo:

en: Login
cs: Přihlásit

en: CSRF attacks
cs: CSRF útoky

en: I am a human
cs: Jsem člověk

en: Forgot Password?
cs: Zapomenuté heslo?

en: Sign Up
cs: Registrace

en: Welcome
cs: Vítejte

en: You are not logged in
cs: Nejste přihlášeni

en: CSRF protected
cs: CSRF chráněno

en: Verify Login
cs: Ověřit přihlášení

en: Logout
cs: Odhlásit
