Holidays 0.77 - en_TK to tkl translation catalogue (6 entries)

note: New Year's Day.
en_TK: New Year's Day
tkl: Aho Tauhaga Fou

note: Good Friday.
en_TK: Good Friday
tkl: Ahofalaile Lelei

note: Easter Monday.
en_TK: Easter Monday
tkl: Ahogafua o te Eheta

note: Tokehega Day.
en_TK: Tokehega Day
tkl: Aho o te Tokehega

note: Christmas Day.
en_TK: Christmas Day
tkl: Aho Kilihimahi

note: Boxing Day.
en_TK: Boxing Day
tkl: Tua-aho Kilihimahi
