radeontop - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Failed to init pciaccess
cs: Inicializace knihovny pciaccess se nezdařila

en: Can't find Radeon cards
cs: Není přítomna karta Radeon

en: Can't get the register area size
cs: Nezdařilo se zjistit velikost oblasti registru

en: Can't open /dev/mem, are you root?
cs: Nelze otevřít /dev/mem - spouštíte s právy správce systému?

en: mmap failed
cs: systémové volání mmap se nezdařilo

en: Failed to open DRM node, no VRAM support.
cs: Nezdařilo se otevřít uzel DRM - údaje o videopaměti proto nebudou k dispozici.

en: Kernel too old for VRAM reporting.
cs: Příliš neaktuální jádro systému - nebude možné monitorovat využití videopaměti.

en: Failed to get VRAM size, error %d
cs: Nezdařilo se zjistit velikost videopaměti, chyba %d

en: Failed to get VRAM usage, kernel likely too old
cs: Nezdařilo se zjistit velikost videopaměti, nejspíš neaktuální jádro systému?

en: Dumping to %s,
cs: Probíhá výpis do %s,

en: line limit %u.
cs: max. počet řádků %u.

en: until termination.
cs: dokud není dokončeno.

en: Can't open file for writing.
cs: Do souboru nelze zapisovat.

en: 
    	RadeonTop for R600 and above.
    
    	Usage: %s [-ch] [-b bus] [-d file] [-l limit] [-t ticks]
    
    -b --bus 3		Pick card from this PCI bus
    -c --color		Enable colors
    -d --dump file		Dump data to this file, - for stdout
    -l --limit 3		Quit after dumping N lines, default forever
    -t --ticks 50		Samples per second (default %u)
    
    -h --help		Show this help
    -v --version		Show the version
cs: 
    	RadeonTop pro čipy R600 a novější.
    
    	Použití: %s [-ch] [-b sběrnice] [-d soubor] [-l omezeni] [-t interval]
    
    -b --bus 3		Zvolit kartu na této PCI sběrnici
    -c --color		Zapnout barevné zobrazení
    -d --dump soubor		Zapsat data do tohoto souboru, nebo - pro výpis na standardní výstup
    -l --limit 3		Ukončit po vypsání N řádek, výchozí pokračovat bez omezení
    -t --ticks 50		Vzorků za sekundu (výchozí %u)
    
    -h --help		Vypsání této nápovědy
    -v --version		Vypsání verze

en: Unknown Radeon card. <= R500 won't work, new cards might.
cs: Neznámá karta Radeon. Aplikace nefunguje s čipy R500 a staršími, s novějšími by měla.

en: Collecting data, please wait....
cs: Sběr dat - čekejte prosím...

en: radeontop %s, running on %s, %u samples/sec
cs: radeontop %s, spuštěný na %s, %u vzorků/sek

en: Graphics pipe %6.2f%%
cs: Grafické "potrubí" %6.2f%%

en: Event Engine %6.2f%%
cs: Engine událostí %6.2f%%

en: Vertex Grouper + Tesselator %6.2f%%
cs: Obvody pro seskupování vertexů a teselaci %6.2f%%

en: Texture Addresser %6.2f%%
cs: Popisovač textur %6.2f%%

en: Texture Cache %6.2f%%
cs: Mezipaměť textur %6.2f%%

en: Shader Export %6.2f%%
cs: Export obvodů pro stínování %6.2f%%

en: Sequencer Instruction Cache %6.2f%%
cs: Mezipaměť instrukcí sekvenceru %6.2f%%

en: Shader Interpolator %6.2f%%
cs: Obvody pro interpolaci stínů %6.2f%%

en: Shader Memory Exchange %6.2f%%
cs: Výměna paměti obvodů pro stínování %6.2f%%

en: Scan Converter %6.2f%%
cs: Konvertor skenů %6.2f%%

en: Primitive Assembly %6.2f%%
cs: Sestavování základní geometrie %6.2f%%

en: Depth Block %6.2f%%
cs: Obvody pro výpočet hloubky %6.2f%%

en: Color Block %6.2f%%
cs: Obvody pro transformace barev %6.2f%%

en: Clip Rectangle %6.2f%%
cs: Výřez %6.2f%%
