pam_winbind - en to tr translation catalogue (120 entries)

en: Success
tr: Başarılı

en: No domain controllers found
tr: Hiçbir etki alanı denetleyicileri bulunamadı.

en: No logon servers
tr: Hiçbir oturum açma sunucusu bulunamadı.

en: Password too short
tr: Parola çok kısa.

en: The password of this user is too recent to change
tr: Kullanıcının parolası değiştirmek için çok yeni.

en: Password is already in password history
tr: Girilen parola, parola geçmişinde mevcut.

en: Your password has expired
tr: Parolanızın süresi dolmuş.

en: You need to change your password now
tr: Parolanızı değiştirmeniz gerekiyor.

en: You are not allowed to logon from this workstation
tr: Bu iş istasyonunda oturum açmanıza izin verilmiyor.

en: You are not allowed to logon at this time
tr: Bu saatte oturum açmanıza izin verilmiyor.

en: Your account has expired. Please contact your System administrator
tr: Hesabınızın süresi dolmuş. Sistem yöneticinize başvurunuz.

en: Your account is disabled. Please contact your System administrator
tr: Hesabınız devre dışı bırakılmış. Sistem yöneticinize başvurunuz.

en: Your account has been locked. Please contact your System administrator
tr: Hesabınız kilitlenmiş. Sistem yöneticinize başvurunuz.

en: Invalid Trust Account
tr: Geçersiz Güven Hesabı.

en: Access is denied
tr: Erişim engellendi.

en: Do you want to change your password now?
tr: Parolanızı şimdi değiştirmek istiyor musunuz?

en: Your password expires today.
tr: Parolanızın süresi bugün sona eriyor.

en: Your password will expire in %d %s.
tr: Parolanız %d %s içerisinde geçersiz olacak.

en: days
tr: gün

en: day
tr: gün

en: Cannot convert group %s to sid, please contact your administrator to see if group %s is valid.
tr: %s grubu, sid türüne dönüştürülemiyor, yöneticiniz ile başlantı kurup %s grubunun geçerliliğini kontrol ediniz.

en: Grace login. Please change your password as soon you're online again
tr: Çevrimiçi olduğunuz en kısa süre içerisinde parolanızı değiştiriniz.

en: Domain Controller unreachable, using cached credentials instead. Network resources may be unavailable
tr: Etki Alanı Denetleyicisine ulaşılamadığı için kimlik bilgileri önbellekten kullanılıyor. Ağ kaynakları kullanılamıyor olabilir.

en: Failed to establish your Kerberos Ticket cache due time differences
    with the domain controller.  Please verify the system time.
tr: Etki Alanı Denetleyicisi ile aradaki zaman farkından dolayı
    Kerberos Bileti Önbelleği oluşturulamıyor. Sistem zamanını kontrol ediniz.

en: Your password
tr: Parolanız

en: must be at least %d characters;
tr: en az %d karakter olmalıdır;

en: cannot repeat any of your previous %d passwords;
tr: Son %d parola tekrar edilemez;

en: must contain capitals, numerals or punctuation; and cannot contain your account or full name;
tr: büyük harfler, sayılar ve noktalama işaretleri içermelidir; ve tam hesap adınızı içeremez;

en: Please type a different password. Type a password which meets these requirements in both text boxes.
tr: Başka bir parola giriniz. Her iki kutucuğa da parola kriterlerine uygun parolanızı giriniz.

en: Creating directory: %s failed: %s
tr: Klasör oluşturuluyor: %s başarısız: %s

en: Password does not meet complexity requirements
tr: Parola karmaşıklık gereksinimlerini karşılamıyor.

note: * First get the name of a user
en: Username:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Password:
tr: Parola:

note: instruct user what is happening
en: Changing password for
tr: Parolası değiştirilen kullanıcı:

en: (current) NT password:
tr: (geçerli) Parola:

en: Enter new NT password:
tr: Yeni parola:

en: Retype new NT password:
tr: Yeni parola (tekrar):

note: * here is the string to inform the user that the new passwords they * typed were not the same.
en: Sorry, passwords do not match
tr: Parolalar uyuşmuyor

en: Undetermined error
tr: Belirsiz hata

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Account locked out
tr: Hesap kilitlendi

en: Must change password
tr: Parola değiştirilmelidir

en: Password is too short
tr: Parola çok kısa

en: Password is too recent
tr: Parola çok yeni

en: Password history conflict
tr: Parola geçmişi çakışması

en: Improperly formed account name
tr: Yanlış oluşturulmuş hesap adı

en: User exists
tr: Kullanıcı mevcut

en: No such user
tr: Kullanıcı bulunamadı

en: Group exists
tr: Grup mevcut

en: No such group
tr: Grup bulunamadı

en: Member not in group
tr: Üye bu grupta değil

en: Wrong Password
tr: Yanlış Parola

en: Ill formed password
tr: Kötü parola

en: Password restriction
tr: Parola kısıtlaması

en: Logon failure
tr: Oturum açma hatası

en: Account restriction
tr: Hesap kısıtlaması

en: Invalid logon hours
tr: Geçersiz oturum açma saati

en: Invalid workstation
tr: Geçersiz Çalışma İstasyonu

en: Password expired
tr: Parolanın süresi doldu

en: Account disabled
tr: Hesap devre dışı

en: Memory allocation error
tr: Bellek ayarlama hatası

en: No domain controllers located
tr: Hiçbir Etki Alanı Denetleyicisi bulunamadı

en: Named pipe not available
tr: Named pipe uygun değil

en: Not implemented
tr: Henüz geliştirilmedi

en: Invalid information class
tr: Geçersiz bilgi sınıfı

en: Information length mismatch
tr: Bilgi uzunluğu uyumsuz

en: Access violation
tr: Erişim ihlali

en: Invalid handle
tr: Geçersiz yönetim

en: Invalid parameter
tr: Geçersiz parametre

en: No memory
tr: Bellek yok

en: Buffer too small
tr: Tampon bölge çok küçük

en: Revision mismatch
tr: Revizyon uyumsuzluğu

en: No such logon session
tr: Böyle bir oturum yok

en: No such privilege
tr: Böyle bir yetki yok

en: Procedure not found
tr: Prosedür bulunamadı

en: Server disabled
tr: Sunucu devre dışı

en: Invalid pipe state
tr: Geçersiz pipe durumu

en: Named pipe busy
tr: Named pipe meşgul

en: Illegal function
tr: Geçersiz fonksiyon

en: Named pipe disconnected
tr: Named pipe çevirim dışı

en: Named pipe closing
tr: Named pipe kapatılıyor

en: Remote host not listening
tr: Uzak sunucu dinlemiyor

en: Duplicate name on network
tr: Ağ üzerinde çift isim

en: Print queue is full
tr: Yazırma kuyruğu dolu

en: No print spool space available
tr: Yazdırma biriktirme alanı dolu

en: The network name cannot be found
tr: Ağ adı bulunamıyor

en: The connection was refused
tr: Bağlantı reddedildi

en: Too many names
tr: Çok fazla isim

en: Too many sessions
tr: Çok fazla oturum

en: Invalid server state
tr: Geçersiz sunucu durumu

en: Invalid domain state
tr: Geçersiz etki alanı durumu

en: Invalid domain role
tr: Geçersiz etki alanı rolü

en: No such domain
tr: Böyle bir etki alanı yok

en: Domain exists
tr: Etki alanı mevcut

en: Domain limit exceeded
tr: Etki alanı limiti aşıldı

en: Bad logon session state
tr: Kötü oturum açma oturumu durumu

en: Logon session collision
tr: Oturum açma oturum çakışması

en: Invalid logon type
tr: Hatalı oturum açma tipi

en: Cancelled
tr: İptal edildi

en: Invalid computer name
tr: Geçersiz bilgisayar adı

en: Logon server conflict
tr: Oturum açma sunucusu çakışması

en: Time difference at domain controller
tr: Etki alanı saati farklı

en: Pipe broken
tr: Pipe bozuk

en: Registry corrupt
tr: Kayıt defteri bozuk

en: Too many secrets
tr: Çok fazla secrets var

en: Too many SIDs
tr: Çok fazla SID var

en: Lanmanager cross encryption required
tr: Lanmanager cross encryption gerekli

en: Log file full
tr: Kayıt dosyası dolu

en: Trusted domain failure
tr: Güvenlien etki alanı hatası

en: Trust relationship failure
tr: Güven ilişkisi hatası

en: Trust failure
tr: Güven hatası

en: Netlogon service not started
tr: Netlogon servisi başlamadı

en: Account expired
tr: Hesap süresi dolmuş

en: Network credential conflict
tr: Ağ kimliği çakışması

en: Remote session limit
tr: Uzak oturum limiti

en: User session deleted
tr: Kullanıcı oturumu silindi

en: Insufficient server resources
tr: Yetersiz sunucu kaynağı

en: Insufficient logon information
tr: Yetersiz oturum açma bilgileri

en: License quota exceeded
tr: Lisans limiti aşıldı

en: No more files
tr: Başka dosya yok
