seahorse - en to sl_SI translation catalogue (528 entries)

en: Add Key Server
sl_SI: Dodajanje strežnika ključev

en: Custom
sl_SI: Po meri

note: Buttons
en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Cannot delete
sl_SI: Ni mogoče izbrisati

en: Couldn’t export keys
sl_SI: Ni mogoče izvoziti ključev

en: Couldn’t export data
sl_SI: Ni mogoče izvoziti podatkov

en: Enter the date directly
sl_SI: Neposreden vnos datuma

en: Select the date from a calendar
sl_SI: Izbor datuma iz koledarja

note: The buttons
en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

note: Delete item
en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: Export
sl_SI: Izvoz

en: Enter PIN or password for: %s
sl_SI: Vnesite PIN ali geslo za: %s

note: The second and main entry
en: Confirm:
sl_SI: Potrditev:

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Passwords
sl_SI: Gesla

en: Keys
sl_SI: Ključi

en: Certificates
sl_SI: Potrdila

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: None: Don’t publish keys
sl_SI: ne objavljaj ključev

en: initial temporary item
sl_SI: začetni začasni predmet

en: Key Server Type:
sl_SI: Vrsta strežnika ključev:

en: Host:
sl_SI: Gostitelj:

en: The host name or address of the server.
sl_SI: Ime gostitelja ali naslov strežnika.

en: The port to access the server on.
sl_SI: Vrata preko katerih je mogoč dostop do strežnika.

en: Keyservers
sl_SI: Strežniki ključev

en: Add keyserver
sl_SI: Dodaj strežnika ključev

en: Key Synchronization
sl_SI: Usklajevanje ključev

en: _Publish keys to:
sl_SI: _Objava:

en: Automatically retrieve keys from _key servers
sl_SI: Samodejno pridobi ključe s strežnika _ključev

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
sl_SI: Samodejno uskladi spremenjene _ključe s strežnikom ključev

en: LDAP Key Server
sl_SI: Strežnik LDAP ključev

note: WITH_LDAP
en: HTTP Key Server
sl_SI: Strežnik ključev HTTP

en: HTTPS Key Server
sl_SI: Strežnik ključev HTTPS

[ctx: Validity]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

[ctx: Validity]
en: Never
sl_SI: Nikoli

[ctx: Validity]
en: Marginal
sl_SI: Obrobno

[ctx: Validity]
en: Full
sl_SI: Polno

[ctx: Validity]
en: Ultimate
sl_SI: Popolno

[ctx: Validity]
en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

[ctx: Validity]
en: Revoked
sl_SI: Preklicano

[ctx: shortcut window]
en: Overview
sl_SI: Pregled

[ctx: shortcut window]
en: Help
sl_SI: Pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
sl_SI: Odpre meni

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
sl_SI: Ustvari nov predmet

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
sl_SI: Uvozi predmet iz datoteke

[ctx: shortcut window]
en: Search
sl_SI: Omogoči iskanje

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
sl_SI: Seznam tipkovnih bližnjic

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sl_SI: Krmarjenje

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
sl_SI: Izbere predhodno zbirko ključev

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
sl_SI: Izbere naslednjo zbirko ključev

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
sl_SI: Pokaže stransko okno (na manjših zaslonih)

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
sl_SI: Pokaže vsebino zbirke ključev (na manjših zaslonih)

en: Auto retrieve keys
sl_SI: Samodejno pridobi ključe

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
sl_SI: Ali naj bodo ključi samodejno pridobljeni s strežnika ključev.

en: Auto publish keys
sl_SI: Samodejno objavljanje ključev

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
sl_SI: Ali naj bodo spremenjeni ključi samodejno objavljeni.

en: Publish keys to this key server
sl_SI: Objavi ključe na sa strežnik

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
sl_SI: Strežnik ključev, na katerega naj se objavijo ključi PGP. Prazna vrednost zadrži objavljanje ključev.

en: Last key server search pattern
sl_SI: Niz iskanja strežnika ključev

en: The last search pattern searched for against a key server.
sl_SI: Zadnji iskalni vzorec, ki je bil uporabljen za iskanje strežnika ključev.

en: Last key servers used
sl_SI: Nazadnje uporabljen strežnik ključev

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
sl_SI: Zadnji strežnik ključev, ki je bil najden z iskalnim nizom oziroma prazna vrednost za vse strežnike.

en: Show keyrings sidebar
sl_SI: Pokaži stransko okno

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
sl_SI: Pokaži stransko okno zbirke ključev.

en: Which items to show
sl_SI: Kateri predmeti naj bodo pokazani

en: Filter which items to show. If empty, show all items, if “personal” show personal keys, if “trusted” show trusted.
sl_SI: Filter za prikaz različnih predmetov. Prazna vrednost pokaže vse predmete, niz »osebno« pokaže osebne, »zaupanja vredni« pa ključe, ki so povsem varni za uporabo.

en: Width of the side pane
sl_SI: Širina stranskega pladnja

en: The default width of the side pane.
sl_SI: Privzeta širina stranskega okna.

en: The keyrings chosen
sl_SI: Izbrane zbirke ključev

en: The URIs of the keyrings chosen in the sidebar.
sl_SI: Naslovi URI zbirk ključev, izbranih v stranskem oknu.

en: The column to sort the Seahorse keys by
sl_SI: Stolpec, po katerem so razvrščeni ključi

en: Specify the column to sort the Seahorse key manager main window by. Columns are: “name”, “id”, “validity”, “expires”, “trust”, and “type”. Put a “-” in front of the column name to sort in descending order.
sl_SI: Določilo stolpca, ki naj bo uporabljen za razvrščanje ključev v glavnem oknu programa. Možne izbire so »ime«, »ID«, »veljavnost«, »pretek«, »zaupljivost in »vrsta«. Z vpisom znaka »-« pred ime stolpca, se obrne smer razvrščanja.

en: Show validity column
sl_SI: Pokaži stolpec veljavnosti

en: No longer in use.
sl_SI: Ključ ni več v uporabi.

en: Show expiry column
sl_SI: Pokaži stolpec preteka

en: Show trust column
sl_SI: Pokaži stolpec zaupanja

en: Show type column
sl_SI: Pokaži stolpec vrste

en: Width of the window
sl_SI: Širina okna

en: Width (in pixels) of the window.
sl_SI: Širina okna v točkah.

en: Height of the window
sl_SI: Višina okna

en: Height (in pixels) of the window.
sl_SI: Višina okna v točkah.

en: Passwords and Keys
sl_SI: Gesla in ključi

en: Manage your passwords and encryption keys
sl_SI: Upravljanje z gesli in šifrirnimi ključi

en: Passwords and Keys is a GNOME application for managing encryption keys.
sl_SI: Gesla in Ključi je program GNOME za upravljanje s šifrirnimi ključi.

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
sl_SI: S programom je mogoče ustvarjati in urejati ključe PGP in SSH, jih objavljati in pridobivati iz stražnikov ključev. Podpira tudi predpomnjenje šifrirnih fraz, kar olajša vnos ob zahtevi. Omogoča ustvarjanje varnostnih kopij ključev in celotnih zbirk ključev.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;seahorse;
sl_SI: zbirka ključev;šifriranje;varnost;podpisovanje;ssh;gesla;gpg;pgp;enkripcija;zbirka;ključev;ključi;ključ;

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
sl_SI: Shranjena osebna gesla, poverilnice in skrivne kode

en: Couldn’t unlock
sl_SI: Ni mogoče odkleniti zbirke

en: Couldn’t add item
sl_SI: Predmeta ni mogoče dodati

en: Password or Secret
sl_SI: Geslo ali skrivna koda

en: Network connection secret
sl_SI: Skrivna koda povezave omrežja

en: Wi-Fi password
sl_SI: Omrežje Wi-Fi

en: Network password
sl_SI: Omrežno geslo

en: GNOME Web password
sl_SI: Geslo brskalnika Web

en: Google Chrome password
sl_SI: Geslo za Google Chrome

en: Instant messaging password
sl_SI: Geslo hipnega sporočanja

note: Translators: This should be the same as the string in empathy
en: IM account password for
sl_SI: Geslo računa za hipno sporočanje za

en: Telepathy password
sl_SI: Geslo Telepathy

en: GNOME Online Accounts password
sl_SI: Geslo spletnih računov GNOME

en: Save changes for this item?
sl_SI: Ali želite shraniti spremembe tega predmeta?

en: Access a network share or resource
sl_SI: Dostop do skupnega omrežja ali vira

en: Access a website
sl_SI: Dostop do spletne strani

en: Unlocks a PGP key
sl_SI: Odklene ključ PGP

en: Unlocks a Secure Shell key
sl_SI: Odklene ključ varne lupine

en: Saved password or login
sl_SI: Shranjeno geslo ali prijava

en: Network Credentials
sl_SI: Omrežna poverila

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Couldn’t change password.
sl_SI: Gesla ni mogoče spremeniti.

en: Couldn’t set description.
sl_SI: Opisa ni mogoče določiti.

en: Error deleting the password.
sl_SI: Prišlo je do napake med brisanjem gesla.

en: Stored note
sl_SI: Shranjeno sporočilce

en: Keyring password
sl_SI: Geslo zbirke ključev

en: Encryption key password
sl_SI: Geslo šifrirnega ključa

en: Key storage password
sl_SI: Geslo shrambe ključev

en: Network Manager secret
sl_SI: Skrivno geslo upravljalnika omrežja

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati geslo »%s«?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
sl_SI[0]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati %d gesel?
sl_SI[1]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati %d geslo?
sl_SI[2]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati %d gesli?
sl_SI[3]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati %d gesla?

en: Couldn’t add keyring
sl_SI: Zbirke ključev ni mogoče dodati

en: Unknown date
sl_SI: Neznan datum

en: A keyring that is automatically unlocked on login
sl_SI: Zbirka ključev, ki je samodejno odklenjena ob prijavi

en: A keyring used to store passwords
sl_SI: Zbirka ključev, uporabljena za hranjenje gesel

en: Couldn’t set default keyring
sl_SI: Ni mogoče določiti privzete zbirke ključev

en: Couldn’t change keyring password
sl_SI: Ni mogoče spremeniti gesla zbirke ključev

en: _Set as default
sl_SI: _Nastavi kot privzeto

en: Change _Password
sl_SI: _Spremeni geslo

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite zbirko gesel »%s«?

en: I understand that all items will be permanently deleted.
sl_SI: Razumem, da bodo vsi predmeti trajno izbrisani.

en: Show/Hide password
sl_SI: Pokaži / Skrij geslo

en: Add Password
sl_SI: Dodaj geslo

en: _Keyring:
sl_SI: _Zbirka ključev:

en: _Description:
sl_SI: _Opis:

en: _Password:
sl_SI: _Geslo:

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add password keyring
sl_SI: Dodaj zbirko gesel

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
sl_SI: Izberite ime za novo zbirko ključev. Vpisati boste morali geslo za odklepanje.

en: New Keyring Name:
sl_SI: Novo ime zbirke ključev:

en: Item Properties
sl_SI: Lastnosti predmeta

en: Description
sl_SI: Opis

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use
sl_SI: Uporaba

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Server
sl_SI: Strežnik

en: Login
sl_SI: Prijavno ime

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Delete Password
sl_SI: Izbriši geslo

en: Keyring properties
sl_SI: Lastnosti zbirke ključev

en: Name
sl_SI: Ime

en: Created on
sl_SI: Ustvarjeno

en: Change password
sl_SI: Spremeni geslo

en: Set as default
sl_SI: Nastavi kot privzeto

en: Add subkey to %s
sl_SI: Dodaj podključ v %s

en: DSA (sign only)
sl_SI: DSA (le podpis)

en: ElGamal (encrypt only)
sl_SI: ElGamal (le šifriranje)

en: RSA (sign only)
sl_SI: RSA (le podpis)

en: RSA (encrypt only)
sl_SI: RSA (le šifriranje)

en: Key _Type
sl_SI: Vrsta _ključa

en: Key _Length
sl_SI: _Dolžina ključa

en: Length of Key
sl_SI: Dolžina ključa

en: Expiration Date
sl_SI: Datum preteka

en: Never E_xpires
sl_SI: Nikoli _ne preteče

en: If key never expires
sl_SI: V kolikor ključ nikoli ne poteče

en: Generate a new subkey
sl_SI: Ustvari novi podključ

en: Add user ID to %s
sl_SI: Dodaj ID uporabnika v %s

en: Couldn’t add user ID
sl_SI: Ni mogoče dodati ID uporabnika

en: Add User ID
sl_SI: Dodaj ID uporabnika

note: Full name of the key, usually the name of the user.
en: Full _Name
sl_SI: Polno _ime

en: Must be at least 5 characters long
sl_SI: Najmanjša dolžina je 5 znakov.

en: _Email Address
sl_SI: _Elektronski naslov

en: Optional email address
sl_SI: Dodatni elektronski naslov

en: Key Co_mment
sl_SI: _Opomba ključa

en: Optional comment describing key
sl_SI: Izbirna opomba z opisom ključa

en: Create the new user ID
sl_SI: Ustvari nov ID uporabnika

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sl_SI: Odšifriranje ni uspelo. Najverjetneje manjka odšifrirni ključ.

en: The operation was cancelled
sl_SI: Opravilo je bilo preklicano.

en: Invalid expiry date
sl_SI: Neveljavna vrednost datuma

en: The expiry date must be in the future
sl_SI: Datum preteka mora biti v prihodnosti

en: Couldn’t change expiry date
sl_SI: Ni mogoče spremeniti datum preteka

en: Expiry: %s
sl_SI: Poteče: %s

en: _Never expires
sl_SI: _Nikoli ne preteče

en: C_hange
sl_SI: S_premeni

en: Multiple Keys
sl_SI: Več ključev

en: Key Data
sl_SI: Podatki ključa

en: Armored PGP keys
sl_SI: Zaščiteni ključi PGP

en: PGP keys
sl_SI: Ključi PGP

en: Couldn’t generate PGP key
sl_SI: Ni mogoče ustvariti ključa PGP

en: Passphrase for New PGP Key
sl_SI: Šifrirno geslo za nov ključ PGP

en: Enter the passphrase for your new key twice.
sl_SI: Dvakrat vnesite šifrirno geslo za vaš novi ključ.

note: Has line breaks because GtkLabel is completely broken WRT wrapping
en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
sl_SI: Med ustvarjanjem ključa je treba ustvariti čim več
    naključnih podatkov. Med ustvarjanjem ključa je
    zaželeno izvajati kakršnekoli dejavnosti, kot so
    tipkanje, premikanje miške, zaganjanje in zapiranje
    programov in podobno. Na ta način se ustvarja naključnost.

en: Generating key
sl_SI: Ustvari ključ

en: Name must be at least 5 characters long.
sl_SI: Najmanjša sprejemljiva dolžina imena je 5 znakov.

en: New PGP key
sl_SI: Nov ključ PGP

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
sl_SI: Ključ PGP omogoča šifriranje elektronske pošte za druge uporabnike.

en: _Advanced key options
sl_SI: _Napredne možnosti ključa

en: _Comment
sl_SI: _Opomba

en: Encryption _Type
sl_SI: Vrsta _šifriranja

en: Key _Strength (bits)
sl_SI: _Moč ključa (v bitih):

en: E_xpiration Date
sl_SI: Datum _preteka

en: Ne_ver Expires
sl_SI: _Nikoli ne preteče

en: C_reate
sl_SI: Ustva_ri

en: Generate a new key
sl_SI: Ustvari nov ključ

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
sl_SI: Ali zares želite trajno izbrisati %s?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
sl_SI[0]: Ali zares želite trajno izbrisati %d ključev?
sl_SI[1]: Ali zares želite trajno izbrisati %d ključ?
sl_SI[2]: Ali zares želite trajno izbrisati %d ključa?
sl_SI[3]: Ali zares želite trajno izbrisati %d ključe?

en: Wrong password
sl_SI: Napačno geslo

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
sl_SI: To je bil tretji poskus prijave z napačnim geslom. Poskusite znova.

en: Wrong passphrase.
sl_SI: Napačno šifrirno geslo.

en: Enter new passphrase for “%s”
sl_SI: Vpišite novo šifrirno geslo za »%s«

en: Enter passphrase for “%s”
sl_SI: Vpišite šifrirno geslo za »%s«

en: Enter new passphrase
sl_SI: Vnesite novo šifrirno geslo

en: Enter passphrase
sl_SI: Vnesite šifrirno geslo

en: Passphrase
sl_SI: Šifrirno geslo

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
sl_SI[0]: Naloženih %d ključev
sl_SI[1]: Naložen %d ključ
sl_SI[2]: Naložena %d ključa
sl_SI[3]: Naloženi %d ključi

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
sl_SI: Neveljavni podatki ključa (manjkajoči UID). Morda je datum računalnika nastavljen nepravilno ali manjkajoče samodejno podpisovanje.

en: GnuPG keys
sl_SI: Ključi GnuPG

en: GnuPG: default keyring directory
sl_SI: GnuPG: privzeta mapa zbirke ključev

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
sl_SI: <big><b>Slika je prevelika</b></big>
    Priporočljiva velikost slike za ključ je %d x %d točk.

en: _Don’t Resize
sl_SI: Ne spremeni velikosti

en: _Resize
sl_SI: _Spremeni velikost

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
sl_SI: Ta datoteka ni slika ali pa je neprepoznavna oblika slike. Poskusite uporabiti sliko JPEG.

en: All image files
sl_SI: Vse slikovne datoteke

en: All JPEG files
sl_SI: Vse datoteke JPEG

en: All files
sl_SI: Vse datoteke

en: Choose Photo to Add to Key
sl_SI: Izbor slike kot del ključa

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: Couldn’t prepare photo
sl_SI: Slike ni mogoče pripraviti

en: Couldn’t add photo
sl_SI: Ni mogoče dodati slike

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
sl_SI: Datoteke ni mogoče naložiti. Najverjetneje je zapisana v neveljavni obliki.

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
sl_SI: Ali zares želite odstraniti trenutno sliko iz vašega ključa?

en: Couldn’t delete photo
sl_SI: Ni mogoče izbrisati slike

en: Couldn’t revoke subkey
sl_SI: Ni mogoče preklicati podključa

en: Revoke: %s
sl_SI: Preklic: %s

en: No reason
sl_SI: Brez razloga

en: No reason for revoking key
sl_SI: Ni razloga za preklic ključa

en: Compromised
sl_SI: Ogroženo

en: Key has been compromised
sl_SI: Ključ je bil ogrožen

en: Superseded
sl_SI: Zamenjano

en: Key has been superseded
sl_SI: Ključ je bil zamenjan

en: Not Used
sl_SI: Ni uporabljeno

en: Key is no longer used
sl_SI: Ključ ni več v uporabi

en: _Reason:
sl_SI: _Vzrok:

en: Reason for revoking the key
sl_SI: Razlog za preklic ključa

en: Optional description of revocation
sl_SI: Opombe o razlogih za preklic

en: Revoke key
sl_SI: Prekliči ključ

en: Re_voke
sl_SI: Pre_kliči

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
sl_SI: Razumem, da bo ta skrivni ključ trajno izbrisan.

en: This key was already signed by
    “%s”
sl_SI: Ključ je že podpisan s podpisom »%s«

en: Couldn’t sign key
sl_SI: Ni mogoče podpisati ključa

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
sl_SI: Za podpisovanje ni uporabnih ključev

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
sl_SI: Ni določenih vašega osebnega ključa PGP s katerim bi lahko potrdili zaupanje.

en: Sign Key
sl_SI: Podpis ključa

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
sl_SI: S podpisom potrdite, da ta ključ pripada:

en: Key Name
sl_SI: Ime ključa

en: How carefully have you checked this key?
sl_SI: Kako natančno je ključ preverjen?

en: _Not at all
sl_SI: Sploh _ne

en: _Casually
sl_SI: _Ravnodušno

en: _Very Carefully
sl_SI: _Zelo previdno

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
sl_SI: <i>Sploh ne:</i> pomeni, da sploh niste preverili, kdo je lastnik ključa, ali pa tega ni mogoče storiti.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
sl_SI: <i>Ravnodušno:</i> je način, ki predstavlja neobremenjen odnos do overitve ključa in njegovega lastnika. Lahko bi na primer preverili prstni odtis lastnika prek telefona, zato ne morete biti prepričani, kdo je na drugi strani.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
sl_SI: <i>Zelo previdno:</i> izberite izključno, če ste popolnoma prepričani, da je ključ pristen.

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
sl_SI: Lahko uporabite overitev, ki jo je težko ponarediti (kot potni list) za osebno preverjanje imena in lastnika ključa. Preveriti bi morali tudi elektronski naslov lastnika in njegovo istovetnost.

en: How others will see this signature:
sl_SI: Kako drugi vidijo podpis:

en: _Others may not see this signature
sl_SI: _Drugi ne smejo videti podpisa

en: I can _revoke this signature at a later date.
sl_SI: Podpis je lahko _preklican kasneje.

en: Sign key as:
sl_SI: Podpiši ključ kot:

en: _Signer:
sl_SI: _Podpisnik:

en: _Sign
sl_SI: _Podpiši

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Couldn’t import key: %s
sl_SI: Ni mogoče uvoziti ključa: %s

en: Key import succeeded
sl_SI: Uvoz ključev je uspel

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Can’t import key
sl_SI: Ni mogoče uvoziti ključa

en: Remote keys
sl_SI: Oddaljeni ključi

en: Remote keys containing “%s”
sl_SI: Oddaljeni ključi, ki vsebujejo »%s«

en: The search for keys failed.
sl_SI: Iskanje ključev je spodletelo.

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
sl_SI: Z dvojnim klikom je mogoče preveriti podatke o ključu. S klikom na gumb za uvoz, bo dodan v krajevno zbirko ključev.

en: Find Remote Keys
sl_SI: Poišči oddaljene ključe

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
sl_SI: Program poišče ključe drugih oseb na spletu. Ključe lahko po tem uvozite v lastno zbirko ključev.

en: _Search for keys containing:
sl_SI: _Iskanje ključa, ki vsebuje:

en: Where to search:
sl_SI: Išči na naslovih:

en: _Search
sl_SI: I_skanje

en: Couldn’t publish keys to server
sl_SI: Ni mogoče objaviti ključev na strežniku

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
sl_SI: Ni mogoče pridobiti ključev s strežnika: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
sl_SI[0]: <b>%d ključev je izbranih za usklajevanje</b>
sl_SI[1]: <b>%d ključ je izbran za usklajevanje</b>
sl_SI[2]: <b>%d ključa sta izbrana za usklajevanje</b>
sl_SI[3]: <b>%d ključi so izbrani za usklajevanje</b>

en: Synchronizing keys…
sl_SI: Poteka usklajevanje ključev …

en: Sync Keys
sl_SI: Uskladi ključe

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
sl_SI: Možnost objavi ključe v zbirki ključev in omogoči drugim njihovo uporabo. Sprejeli boste tudi spremembe, ki so jih drugi naredili po tem, ko ste prejeli njihove ključe.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
sl_SI: Možnost posodobi spremembe, ki so jih drugi uporabniki naredili za svoje ključe. Ni izbranega strežnika za objavljanje, zato vaši ključi ne bodo na voljo drugim.

en: _Key Servers
sl_SI: _Strežniki ključev

en: _Sync
sl_SI: _Usklajevanje

en: Couldn’t communicate with %s: %s
sl_SI: Ni mogoča vzpostaviti stika z »%s«: %s

en: Couldn’t resolve address %s
sl_SI: Ni mogoče razrešiti naslova %s

note: Now that we've resolved our address, connect via IP
en: Connecting to: %s
sl_SI: Povezovanje z: %s

en: Invalid URI: %s
sl_SI: Neveljaven naslov URI: %s

en: Resolving server address: %s
sl_SI: Razreševanje naslova strežnika: %s

en: PGP Keys
sl_SI: Ključi PGP

en: PGP keys are for encrypting email or files
sl_SI: Ključi PGP se uporabljajo za šifriranje elektronskih sporočil in datotek

en: (and %d other) | (and %d others)
sl_SI[0]: (in %d drugih)
sl_SI[1]: (in %d drug)
sl_SI[2]: (in %d druga)
sl_SI[3]: (in %d drugi)

en: Personal PGP key
sl_SI: Osebni ključ PGP

en: PGP key
sl_SI: Ključ PGP

en: Couldn’t change primary photo
sl_SI: Ni mogoče zamenjati osnovne slike

en: Error changing password
sl_SI: Napaka spreminjanja gesla

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Private key
sl_SI: %s – osebni ključ

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Public key
sl_SI: %s – javni ključ

note: TRANSLATORS: (unknown) expiry date
en: (unknown)
sl_SI: (neznano)

en: This key expired on %s
sl_SI: Ključ je potekel na %s

[ctx: Expires]
en: Never
sl_SI: Nikoli

en: Unable to change trust
sl_SI: Ni mogoče zamenjati zaupanja

en: Couldn’t export key
sl_SI: Ni mogoče izvoziti ključa

en: I believe “%s” is the owner of this key
sl_SI: Najverjetneje je lastništvo povezano z uporabnikom »%s«.

en: I no longer trust that “%s” owns this key
sl_SI: Nisem več prepričan, da je »%s« lastnik ključa.

en: Change _passphrase
sl_SI: Spremeni _šifrirno geslo

en: Export _public key
sl_SI: Izvozi _javni ključ

en: Export _secret key
sl_SI: _Izvozi skrivni ključ

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
sl_SI: Lastnik ključa je ključ preklical. Ključ ni več uporaben.

en: Add a photo to this key
sl_SI: Dodaj ključu sliko

en: Remove this photo from this key
sl_SI: Odstrani sliko iz ključa

en: Make this photo the primary photo
sl_SI: Naj bo ta fotografija osnovna fotografija.

en: Go to previous photo
sl_SI: Pojdi na predhodno fotografijo

en: Go to next photo
sl_SI: Pojdi na naslednjo sliko

en: Comment
sl_SI: Opomba

en: Key ID
sl_SI: ID ključa

en: Fingerprint
sl_SI: Prstni odtis

en: Expires
sl_SI: Preteče

en: User IDs
sl_SI: ID uporabnika

en: Add user ID
sl_SI: Dodaj ID uporabnika

en: Subkeys
sl_SI: Podključi

en: _Add subkey
sl_SI: _Dodaj podključ

en: Trust
sl_SI: Zaupanje

en: Your trust of this key
sl_SI: Zaupanje v ključ

en: Override owner trust
sl_SI: Prepiši zaupanje lastniku

[ctx: Validity]
en: Marginally
sl_SI: Obrobno

[ctx: Validity]
en: Fully
sl_SI: Polno

[ctx: Validity]
en: Ultimately
sl_SI: Popolno

en: Signature trust
sl_SI: Zaupanje podpisu

en: I trust signatures from this key on other keys
sl_SI: Zaupam podpisom s tega ključa tudi pri drugih ključih

en: Sign key
sl_SI: Podpisni ključ

en: _Sign key
sl_SI: _Podpisni ključ

en: Revoke key signature
sl_SI: Prekliči podpis ključa

en: _Revoke
sl_SI: _Prekliči

en: Owner trust
sl_SI: zaupanje lastniku

en: Give a trust level to the owner of this key
sl_SI: Določite raven zaupanja lastniku tega ključa

en: Encrypt
sl_SI: Šifriraj

en: This subkey can be used for encryption
sl_SI: Ta podključ je mogoče uporabiti za šifriranje

en: Sign
sl_SI: Podpiši

en: This subkey can be used to create data signatures
sl_SI: Ta podključ je mogoče uporabiti za podatkovno podpisovanje

en: Certify
sl_SI: Potrdi

en: This subkey can be used to create certificates
sl_SI: Ta podključ je mogoče uporabiti za ustvarjanje potrdil

en: Authenticate
sl_SI: Overi

en: This subkey can be used for authentication
sl_SI: Ta podključ je mogoče uporabiti za overitev

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Subkey %d of %s
sl_SI: Podključ %d od %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
sl_SI: Ali zares želite trajno izbrisati podključ %s?

en: Couldn’t delete subkey
sl_SI: Ni mogoče izbrisati podključa

en: Subkey was revoked
sl_SI: Podključ je bil preklican

en: Subkey has expired
sl_SI: Podključ je pretekel

en: Subkey is disabled
sl_SI: Podključ je onemogočen

en: Never expires
sl_SI: Nikoli ne preteče

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Change expiration date
sl_SI: Spremeni datum preteka

en: Revoke subkey
sl_SI: Prekliči podključ

en: Delete subkey
sl_SI: Izbriši podključ

en: Usages
sl_SI: Uporaba

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Change expiry date
sl_SI: Spremeni datum preteka

en: Revoke
sl_SI: Prekliči

note: Translators: This text refers to deleting an item from its type's backing store
en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
sl_SI: Ali zares želite trajno izbrisati ID uporabnika »%s«?

en: Couldn’t delete user ID
sl_SI: Ni mogoče izbrisati ID uporabnika

en: Couldn’t change primary user ID
sl_SI: Ni mogoče zamenjati ID osnovnega uporabnika

note: Translators: (Unknown) signature name
en: (Unknown)
sl_SI: (neznano)

en: Make _primary
sl_SI: Nastavi kot _osnovni

en: Signatures
sl_SI: Podpisi

en: Only display the signatures of people I trust
sl_SI: Pokaži le podpise uporabnikov, ki jim zaupam

en: Only trusted
sl_SI: Le _zaupanja vredne

en: No signatures available
sl_SI: Na voljo ni nobenega podpisa

en: Exporting data
sl_SI: Izvažanje podatkov

en: Retrieving data
sl_SI: Pridobivanje podatkov

en: Importing data
sl_SI: Uvažanje podatkov

en: Sending data
sl_SI: Pošiljanje podatkov

en: Unavailable
sl_SI: Nedostopno

en: Certificate
sl_SI: Potrdilo

en: Certificates (DER encoded)
sl_SI: Potrdila (kodirana z DER)

en: Personal certificate and key
sl_SI: Osebno potrdilo in ključ

en: Personal certificate
sl_SI: Osebno potrdilo

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
sl_SI[0]: Ali zares želite trajno izbrisati %d potrdil?
sl_SI[1]: Ali zares želite trajno izbrisati %d potrdilo?
sl_SI[2]: Ali zares želite trajno izbrisati %d potrdili?
sl_SI[3]: Ali zares želite trajno izbrisati %d potrdila?

en: Couldn’t generate private key
sl_SI: Ni mogoče ustvariti zasebnega ključa

en: I understand that this key will be permanently deleted.
sl_SI: Razumem, da bo ta ključ trajno izbrisan.

en: Unnamed private key
sl_SI: Neimenovan osebni ključ

en: Private key
sl_SI: Osebni ključ

en: Unnamed
sl_SI: Neimenovano

en: Failed to export certificate
sl_SI: Izvoz potrdila je spodletel

en: Couldn’t delete
sl_SI: Ni mogoče izbrisati

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Couldn’t create certificate request
sl_SI: Ni mogoče ustvari zahteve potrdila

en: Save certificate request
sl_SI: Shrani zahtevo potrdila

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Certificate request
sl_SI: Zahteva potrdila

en: PEM encoded request
sl_SI: S protokolom PEM kodirana zahteva

en: Couldn’t save certificate request
sl_SI: Ni mogoče shraniti zahteve potrdila

[ctx: Label]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: X.509 certificates and related keys
sl_SI: Potrdila X.509 in pripadajoči ključi

en: New private key
sl_SI: Nov osebni ključ

en: Create a new private key
sl_SI: Ustvari nov osebni ključ

en: Label:
sl_SI: Naziv:

en: Stored at:
sl_SI: Shranjeno na:

en: Key _Type:
sl_SI: _Vrsta ključa:

en: Key _Strength (bits):
sl_SI: _Jakost ključa (biti):

en: Delete this certificate or key
sl_SI: Izbriši to potrdilo ali ključ

en: Export the certificate
sl_SI: Izvozi potrdilo

en: Request Certificate
sl_SI: Zahtevaj potrdilo

en: Create a certificate request file for this key
sl_SI: Ustvari zahtevo po potrdilu za ta ključ

en: Create a certificate request file.
sl_SI: Ustvari datoteko zahteve potrdila.

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
sl_SI: Splošno ime (CN) za zahtevo potrdila.

en: Name (CN):
sl_SI: Splošno ime (CN):

en: Contributions:
sl_SI: Podpora:

en: Version of this application
sl_SI: Različica programa

en: Seahorse Project Homepage
sl_SI: Spletna stran projekta Seahorse

en: Data to be imported
sl_SI: Podatki za uvoz

en: _Import
sl_SI: _Uvozi

en: Import failed
sl_SI: Uvoz je spodletel

note: The prompt
en: Import Key
sl_SI: Uvozi ključ

note: TODO: This should come from libgcr somehow
en: All key files
sl_SI: Vse datoteke ključev

en: Dropped text
sl_SI: Izpisano besedilo

en: Clipboard text
sl_SI: Besedila odložišča

en: Couldn’t unlock keyring
sl_SI: Ni mogoče odkleniti zbirke ključev

en: Change Passphrase
sl_SI: Spremeni šifrirno geslo

en: New _Passphrase:
sl_SI: Novo šifrirno _geslo:

en: Confirm new passphrase
sl_SI: Potrdi novo šifrirno geslo

en: Con_firm Passphrase:
sl_SI: _Potrdi šifrirno geslo:

en: _Find remote keys…
sl_SI: Najdi _oddaljene ključe …

en: _Sync and publish keys…
sl_SI: _Uskladi in objavi ključe …

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _About Passwords and Keys
sl_SI: _O programu

en: Filter items:
sl_SI: Filter:

en: Show p_ersonal
sl_SI: Pokaži _osebne

en: Show _trusted
sl_SI: Pokaži _zaupanja vredne

en: Show an_y
sl_SI: Pokaži _vse

en: Secure Shell key
sl_SI: Ključ varne lupine

en: Used to access other computers
sl_SI: Povezovanje z drugimi računalniki

en: GPG key
sl_SI: Ključ PGP

en: Used to encrypt emails and files
sl_SI: Šifriranje sporočil in datotek

en: Password keyring
sl_SI: Zbirka gesel

en: Used to store application and network passwords
sl_SI: Shranjevanje programskih in omrežnih gesel

en: Safely store a password or secret
sl_SI: Shranjevanje gesel in skrivnih ključev

en: Used to request a certificate
sl_SI: Pridobivanje in potrjevanje potrdil

en: Import from file…
sl_SI: Uvozi iz datoteke …

en: Add a new key or item
sl_SI: Dodaj nov ključ ali predmet

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Search for a key or password
sl_SI: Poišči ključ ali geslo

en: This collection seems to be empty
sl_SI: Kaže, da je zbirka prazna

en: Add new items
sl_SI: Dodaj nove predmete

en: Keyring is locked
sl_SI: Zbirka ključev je zaklenjena

en: Unlock
sl_SI: Odkleni

note: Translators: This is only relevant for "Password" items
en: Copy secret
sl_SI: Kopiraj skrivno geslo

en: Export…
sl_SI: Izvozi …

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Configure Key for Secure Shell…
sl_SI: Nastavitev ključa za novo varno lupino …

note: Lock and unlock items
en: _Lock
sl_SI: _Zakleni

en: _Unlock
sl_SI: _Odkleni

note: Properties item
en: _Properties
sl_SI: _Lastnosti

en: Couldn’t lock
sl_SI: Ni mogoče zakleniti zbirke

en: Secure Shell
sl_SI: Varna lupina

en: Keys used to connect securely to other computers
sl_SI: Ključi uporabljeni za varno povezovanje z drugimi računalniki.

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
sl_SI: Ali res želite trajno izbrisati ključ seje varne lupine »%s«?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
sl_SI[0]: Ali zares želite izbrisati %u ključev seje varne lupine?
sl_SI[1]: Ali zares želite izbrisati %u ključ seje varne lupine?
sl_SI[2]: Ali zares želite izbrisati %u ključa seje varne lupine?
sl_SI[3]: Ali zares želite izbrisati %u ključe seje varne lupine?

en: Secret SSH keys
sl_SI: Skrivni ključi SSH

en: Public SSH keys
sl_SI: Javni ključi SSH

en: SSH Key
sl_SI: Ključ SSH

en: No public key file is available for this key.
sl_SI: Za ta ključ ni na voljo nobenega javnega ključa.

en: Creating Secure Shell Key
sl_SI: Ustvarjanje ključa varne lupine

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
sl_SI: Ni mogoče naložiti na novo ustvarjenega ključa varne lupine

en: Couldn’t generate Secure Shell key
sl_SI: Ni mogoče ustvariti ključa varne lupine

en: 1024 bits
sl_SI: 1024 bitno

en: 256 bits
sl_SI: 256 bitno

en: Unknown key type!
sl_SI: Neznana vrsta ključa!

en: Unknown type
sl_SI: Neznana vrsta

en: Couldn’t rename key.
sl_SI: Ni mogoče preimenovati ključa.

en: Couldn’t change authorization for key.
sl_SI: Ni mogoče spremeniti pooblastila ključa.

en: Couldn’t change passphrase for key.
sl_SI: Ni mogoče spremeniti šifrirnega gesla ključa.

en: Error deleting the SSH key.
sl_SI: Prišlo je do napake med brisanjem ključa SSH.

en: Personal SSH key
sl_SI: Osebni ključ SSH

en: SSH key
sl_SI: Kljulč SSH

note: No names when not even the fingerpint loaded
en: (Unreadable Secure Shell Key)
sl_SI: (Neprepoznaven ključ varne lupine)

note: No comment, but loaded
en: Secure Shell Key
sl_SI: Ključ varne lupine

en: Remote Host Password
sl_SI: Geslo oddaljenega gostitelja

en: Enter Key Passphrase
sl_SI: Vnesite šifrirno geslo ključa

en: Passphrase for New Secure Shell Key
sl_SI: Šifrirno geslo za ključ nove varne lupine

note: No filename specified, make one up Add the comment to the output
en: Importing key: %s
sl_SI: Uvažanje ključa: %s

en: Importing key. Enter passphrase
sl_SI: Uvažanje ključa. Vnesite šifrirno geslo

en: Enter your Secure Shell passphrase:
sl_SI: Vnesite šifrirno geslo varne lupine:

en: Old Key Passphrase
sl_SI: Staro šifrirno geslo ključa

en: Enter the old passphrase for: %s
sl_SI: Vnesite staro šifrirno geslo za: %s

en: New Key Passphrase
sl_SI: Novo šifrirno geslo ključa

en: Enter the new passphrase for: %s
sl_SI: Vnesite novo šifrirno geslo za: %s

en: Enter the new passphrase again: %s
sl_SI: Ponovno vnesite novo šifrirno geslo: %s

en: New Secure Shell Key
sl_SI: Nov ključ varne lupine

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
sl_SI: Ključ za varno lupino (SSH) omogoča varno povezovanje z drugimi računalniki.

en: _Description
sl_SI: _Opis

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
sl_SI: Elektronski naslov ali pa opomnik namena izbranega ključa.

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
sl_SI: V kolikor računalnik, s katerim naj se uporabi ta ključ, že obstaja, je mogoče nastaviti računalnik, da ključ prepozna.

en: _Generate
sl_SI: _Ustvari

en: SSH Key Properties
sl_SI: Lastnosti ključa SSH

[ctx: name-of-ssh-key]
note: Name of key, often a persons name
en: Name
sl_SI: Ime

en: Algorithm
sl_SI: Algoritem

en: Key Length
sl_SI: Dolžina ključa

en: Location
sl_SI: Mesto

en: Public Key
sl_SI: Javni ključ

en: Copy public key to clipboard
sl_SI: Kopiraj javni ključ v odložišče

en: Remote access
sl_SI: Oddaljen dostop

en: Allows accessing this computer remotely
sl_SI: Dovoli oddaljen dostop do tega računalnika

en: _Export
sl_SI: _Izvozi

en: Change _Passphrase
sl_SI: Spremeni _šifrirno geslo

en: _Delete SSH Key
sl_SI: _Izbriši ključ SSH

en: Set Up Computer for SSH Connection
sl_SI: Priprava računalnika na povezavo SSH

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
sl_SI: Za uporabo ključa varne lupine pri povezavi z drugim računalnikom, ki uporablja SSH, je treba imeti že ustvarjen račun za prijavo na oddaljenem računalniku.

en: _Server address:
sl_SI: _Naslov strežnika:

en: eg: fileserver.example.com:port
sl_SI: primer: strežnik.primer.si:vrata

en: _Login name:
sl_SI: _Prijavno ime:

en: Set Up
sl_SI: Nastavitev

en: OpenSSH keys
sl_SI: Ključi OpenSSH

en: No private key file is available for this key.
sl_SI: Za ta ključ ni na voljo osebnega ključa.

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
sl_SI: Ni mogoče nastaviti ključa varne lupine na oddaljenem računalniku.

en: Configuring Secure Shell Keys…
sl_SI: Poteka nastavljanje ključev varne lupine …
