simple-scan - en to sl translation catalogue (11 entries)

note: (itstool) path: page/title
en: Setting the Scan Resolution
sl: Nastavitve ločljivosti skeniranja

note: (itstool) path: page/title
en: Sending via Email
sl: Pošiljanje po e-pošti

note: (itstool) path: page/p
en: See <link xref="save"/> for more information about file formats.
sl: Poglej  <link xref="save"/> za več podatkov o datotečnem formatu.

note: (itstool) path: section/title
en: Scanning Pages
sl: Skeniraj strani

note: (itstool) path: section/title
en: Modifying the Document
sl: Spreminjanje dokumneta

note: (itstool) path: section/title
en: Using the Document
sl: Uporaba dokumentov

note: (itstool) path: license/p
en: This work is licensed under a <_:link-1/>.
sl: To delo je licencirano pod a <_:link-1/>.

note: (itstool) path: page/title
en: Reordering Pages
sl: Preurejanje strani

note: (itstool) path: page/title
en: Saving to a File
sl: Shrani v datoteko

note: (itstool) path: page/title
en: Selecting a Scanner
sl: Izbira skenerja

note: (itstool) path: page/title
en: Scanning a Page
sl: Skeniranje strani
