smplayer - en to nl translation catalogue (79 entries)

en: The installer is already running.
nl: Het installatiepakket draait al.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
nl: U moet ingelogd zijn als beheerder tijdens het installeren van het programma.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
nl: Een venster van SMPlayer is draaiende. Sluit SMPlayer en probeer het opnieuw.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
nl: Niet-ondersteund besturingssysteem.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} vereist minimaal Windows XP en zal mogelijk niet juist werken op uw systeem.[:n:]Weet u zeker dat u de installatie wilt voortzetten?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
nl: Niet-ondersteund besturingssysteem.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} vereist minimaal Windows Vista en zal mogelijk niet juist werken op uw systeem.[:n:]Weet u zeker dat u de installatie wilt voortzetten?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
nl: Een 64-bits-versie van Windows is benodigd om deze software te installeren.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
nl: Een bestaande 32-bits-installatie van SMPlayer bestaat reeds. U moet deze eerst deïnstalleren.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
nl: Een bestaande 64-bits-installatie van SMPlayer bestaat reeds. U moet deze eerst deïnstalleren.

en: $(^NameDA) Setup
nl: $(^NameDA) Installatie

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
nl: Setup zal u door de installatie van $(^NameDA) begeleiden.[:r:][:n:][:r:][:n:]Het wordt aanbevolen dat u alle instanties van SMPlayer sluit voordat u de setup start. Dit maakt het mogelijk om relevante programmabestanden te updaten zonder uw computer te herstarten.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: MPlayer Components
nl: MPlayer-componenten

en: SMPlayer (required)
nl: SMPlayer (vereist)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
nl: SMPlayer, gedeelde bibliotheken en documentatie.

en: Desktop
nl: Bureablad

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
nl: Maakt een snelkoppeling van SMPlayer aan op het bureaublad.

en: Start Menu
nl: Start-menu

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
nl: Maakt een Start-menu-verwijzing aan voor SMPlayer.

en: MPlayer (required)
nl: MPlayer (vereist)

en: MPlayer; required for playback.
nl: MPlayer; vereist voor afspelen.

en: Binary Codecs
nl: Binary-codecs

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
nl: Optionele codecs voor MPlayer. (Internetverbinding vereist voor installatie)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
nl: Een rijke functie code kopie van MPlayer en MPlayer2

en: Youtube support (download required)
nl: Youtube ondersteuning (download vereist)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
nl: Biedt de mogelijkheid om Youtube videos af te spelen.

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
nl: Een metgezel programma voor MPlayer dat gebruikt kan worden om ondersteunende audio of video streams te coderen of transformeren.

en: Icon Themes
nl: Pictogram-thema's

en: Additional icon themes for SMPlayer.
nl: Extra pictogramthema's voor SMPlayer.

en: Languages
nl: Talen

en: Non-English language files for SMPlayer.
nl: Niet-Engelse taalbestanden voor SMPlayer.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
nl: Verwijdert SMPlayer-voorkeuren die overgebleven zijn van vorige installaties.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
nl: De binaire codec pakketten voegen ondersteuning toe voor codecs die nog niet zijn geïmplementeerd, zoals de nieuwere RealVideo varianten en veel ongewone formaten.[:n:]Deze zijn niet nodig om de meest gangbare formaten af te spelen zoals DVDs, MPEG-1/2/4, enzovoorts.

en: Select Install Type
nl: Installatietype selecteren

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
nl: Overschrijven- of Deïnstallatie-modus selecteren

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
nl: U heeft een bestaande installatie van SMPlayer in de volgende map:

en: Please select how to proceed:
nl: Selecteer hoe verder te verder te gaan:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
nl: Overschrijf ($Inst_Type) de huidige installatie

en: Uninstall (remove) the existing installation
nl: Deïnstalleer (verwijder) de huidige installatie

en: Click Start when ready to proceed.
nl: Klik op Beginnen wanneer u klaar bent om door te gaan.

en: Click Next when ready to proceed.
nl: Klik op Volgende wanneer u klaar bent om door te gaan.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
nl: Klik op Deïnstalleren wanneer u klaar bent om door te gaan.

en: Change Installation Settings
nl: Installatie-voorkeuren wijzigen

en: Reset my SMPlayer configuration
nl: Standaardwaarden voor mijn SMPlayer-configuratie

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
nl: Weet u zeker dat u uw SMPlayer voorkeuren wilt resetten? Deze keuze kunt u namelijk niet ongedaan maken.

en: reinstall
nl: herinstalleren

en: downgrade
nl: versie verlagen

en: upgrade
nl: versie opwaarderen

en: Start
nl: Beginnen

en: Downloading MPlayer Codecs...
nl: Downloaden van MPlayer-codecs...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
nl: MPlayer-codecs waren niet succesvol geïnstalleerd. Opnieuw proberen?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
nl: Mislukt om MPlayer-codecs te downloaden: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
nl: Mislukt om MPlayer-codecs te installeren.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
nl: Deze installatie kan alleen worden verwijderd door een gebruiker met administratie bevoegdheden.

en: Uninstall aborted by user.
nl: Installatie geannuleerd door gebruiker.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
nl: Het ziet ernaar uit dat SMPlayer niet is geïnstalleerd in de directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Wilt u toch doorgaan (niet aanbevolen)?

en: SMPlayer installation not found.
nl: Kan SMPlayer installatie niet vinden.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
nl: Deze installatie kan alleen worden verwijderd op 64-bit Windows.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
nl: SMPlayer is een complete voorkant voor MPlayer, van basis functies zoals  het afspelen van videos, DVDs, VCDS tot meer geavanceerde functies zoals ondersteuning voor Mplayer filters, edl lijsten, en meer.

en: Backing up codecs from previous installation...
nl: Reservekopie maken van codecs uit vorige installatie...

en: Restoring codecs from previous installation...
nl: Herstellen van codecs uit vorige installatie...

en: Deleting Files...
nl: Verwijderen van bestanden...

en: Deleting Registry Keys...
nl: Registersleutel verwijderen...

en: Deleting Shortcuts...
nl: Snelkoppelingen verwijderen...

en: Restoring file associations...
nl: Herstellen van bestandskoppelingen...

en: Rolling back changes...
nl: Veranderingen ongedaan maken...

en: Extracting files...
nl: Uitpakken van bestanden...

en: Backing up SMTube...
nl: Back-up SMTube...

en: Restoring SMTube from previous installation...
nl: Herstel SMTube van de oude installatie...

en: Backing up mpv...
nl: Bezig met een back-up maken van MPV...

en: Restoring mpv from previous installation...
nl: Bezig met het herstellen van MPV uit een vorige installatie...

en: Downloading mpv...
nl: Bezig met het downloaden van MPV...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
nl: MPV was niet succesvol geïnstalleerd. Opnieuw proberen?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
nl: Het downloaden van MPV is mislukt: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
nl: De installatie van MPV is mislukt.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
nl: YouTube-DL was niet succesvol geïnstalleerd. Opnieuw proberen?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
nl: De download van youtube-dl is mislukt: '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
nl: Zoeken naar nieuwe youtube-dl versies...

en: Cleaning fontconfig cache...
nl: Opschonen van de letter-voorkeur cache...

en: Cleaning SMPlayer settings...
nl: Voorkeuren SMPlayer opschonen...
