smplayer - en to hr translation catalogue (85 entries)

en: The installer is already running.
hr: Instalacijski program je već pokrenut.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
hr: Morate biti prijavljeni kao administrator kada instaliravate ovaj program.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
hr: Primjerak SMPlayera je pokrenut. Zatvorite SMplayer i pokušajte ponovno.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
hr: Nepodržan operativni sustav.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} zahtijeva minimum Windows XP i možda neće raditi ispravno na vašem sustavu.[:n:]Sigurno želite nastaviti ovu instalaciju?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
hr: Nepodržan operativni sustav.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} zahtijeva najmanje Windows Vistu i možda neće raditi ispravno na vašem sustavu.[:n:]Sigurno želite nastaviti ovu instalaciju?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
hr: 64-bitni Windows operativni sustav je potreban za instalaciju ovog softvera.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
hr: Trenutno je instalirana 32-bitna instalacija SMPlayera. Najprije morate deinstalirati 32-bitni SMPlayer.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
hr: Trenutno je instalirana 64-bitna instalacija SMPlayera. Najprije morate deinstalirati 64-bitni SMPlayer.

en: $(^NameDA) Setup
hr: $(^NameDA) program instalacije

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
hr: Program instalacije će vas voditi kroz instalaciju $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]Preporučljivo je da zatvorite sve primjerke SMPlayera prije pokretanja instalacije. To će omogućiti ažuriranje bitnih datoteka programa bez potrebe za ponovnim pokretanjem vašeg računala.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: MPlayer Components
hr: Mplayer komponente

en: Multimedia Engine
hr: Multimedijski pogon

en: SMPlayer (required)
hr: SMPlayer (potrebno)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
hr: SMPlayer, zajedeničke knjižnice i dokumentacija.

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
hr: Stvara SMplayer prečac na radnoj površini.

en: Start Menu
hr: Start izbornik

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
hr: Stvara stavku Start izbornika za SMPlayer.

en: MPlayer (required)
hr: MPlayer (potrebno)

en: MPlayer; required for playback.
hr: MPlayer; potrebno za reprodukciju.

en: Binary Codecs
hr: Binarni kôdeki

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
hr: Neobavezni kôdeki za MPlayer. (Potrebna je internet veza za instalaciju)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
hr: Značajkama bogat fork MPlayera && MPlayera2

en: Youtube support (download required)
hr: Youtube podrška (potrebno je preuzimanje)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
hr: Onogućuje reprodukciju Youtube videozapisa.

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
hr: Prateći program za MPlayer koji se može koristiti za enkôdiranje ili transformiranje podržanih zvučnih ili video streamova.

en: Icon Themes
hr: Tema ikona

en: Additional icon themes for SMPlayer.
hr: Dodatna tema ikona za SMPlayer.

en: Languages
hr: Jezici

en: Non-English language files for SMPlayer.
hr: Ne-engleske jezične datoteke za SMPlayer.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
hr: Briše SMPlayer osobitosti ostale od prijašnje instalacije.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
hr: Paket binarnih kôdeka daje podršku za kôdeke koji još nisu izvorno ugrađeni, Poput novijih inačica RealVidea i još mnogo neuobičajenih formata.[:n:]Imajte na umu da nužno ne moraju reproducirati većinu uobičajenih formata poput DVD-a, MPEG-1/2/4, itd.

en: Select Install Type
hr: Odaberite vrstu instalacije

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
hr: Odaberite način prepisivanja ili deinstalacije.

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
hr: Otkrivena je postojeća instalacija SMPlayera u sljedećoj mapi:

en: Please select how to proceed:
hr: Odaberite nastavak instalacije:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
hr: Prepiši ($Inst_Type) preko postojeće instalacije

en: Uninstall (remove) the existing installation
hr: Deinstaliraj (ukloni) postojeću instalaciju

en: Click Start when ready to proceed.
hr: Kliknite 'Pokreni' kada ste spremni za nastavak.

en: Click Next when ready to proceed.
hr: Kliknite 'Sljedeće' kada ste spremni za nastavak.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
hr: Kliknite 'Deinstaliraj' kada ste spremni za nastavak.

en: Change Installation Settings
hr: Promijeni postavke instalacije

en: Reset my SMPlayer configuration
hr: Vrati na početno SMPlayer podešavanja

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
hr: Sigurno želite vratiti izvorne SMPlayer postavke? Ova radnja se ne može poništiti.

en: reinstall
hr: reinstaliraj

en: downgrade
hr: nadogradi na stariju inačicu

en: upgrade
hr: nadogradi

en: Start
hr: Pokreni

en: Downloading MPlayer Codecs...
hr: Preuzimanje MPlayer kôdeka...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
hr: MPlayer kôdeki nisu uspješno instalirani. Pokušaj ponovno?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
hr: Neuspjelo preuzimanje MPlayer kôdeka: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
hr: Neuspjelo instaliranje MPlayer kôdeka.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
hr: Ova instalaciju može deinstalirati samo korisnik s administratorskim ovlastima.

en: Uninstall aborted by user.
hr: Deinstalaciju prekinuo korisnik.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
hr: Čini se da SMPlayer nije instaliran u direktoriju '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Ipak nastavite (nije preporučljivo)?

en: SMPlayer installation not found.
hr: SMPlayer instalacija nije pronađena.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
hr: Ova instalacija jedino može biti deinstalirana na 64-bitnim Windowsima.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
hr: SMPlayer je potpuno sučelje za MPlayer, od osnovnih značajki poput reprodukcije video snimaka, DVD-a VCD-a, do naprednijih značajki poput podrške za MPlayer filtere, edl popise i još mnogo toga.

en: Backing up codecs from previous installation...
hr: Stvaranje sigurnosne kopije kôdeka prijašnjih instalacija...

en: Restoring codecs from previous installation...
hr: Vraćanje sigurnosne kopije kôdeka prijašnjih instalacija...

en: Deleting Files...
hr: Brisanje datoteka...

en: Deleting Registry Keys...
hr: Brisanje ključeva registra...

en: Deleting Shortcuts...
hr: Brisanje prečaca...

en: Restoring file associations...
hr: Vraćanje na početno pridruživanja datoteka...

en: Rolling back changes...
hr: Vraćanje promjena...

en: Extracting files...
hr: Raspakiravanje datoteka...

en: Backing up SMTube...
hr: Sigurnosno kopiranje SMTubea...

en: Restoring SMTube from previous installation...
hr: Vraćanje sigurnosne kopije prijašnje instalacije SMTuba...

en: Backing up mpv...
hr: Sigurnosno kopiranje mpv-a...

en: Restoring mpv from previous installation...
hr: Vraćanje sigurnosne kopije prijašnje instalacije mpv-a...

en: Downloading mpv...
hr: Preuzimanje mpv-a...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
hr: mpv nije uspješno instaliran. Pokušaj ponovno?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
hr: Neuspjelo preuzimanje mpv-a: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
hr: Neuspjelo instaliranje mpv-a.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
hr: YouTube-dl nije uspješno instaliran. Pokušaj ponovno?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
hr: Neuspjelo preuzimanje Youtube-dl: '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
hr: Provjeravanje youtube-dl nadopuna...

en: Warning: youtube-dl exited abnormally with exit code: $YTDL_Exit_code
hr: Upozorenje: youtube-dl se zatvorio abnormalno s izlaznim kôdom: $YTDL_Exit_code

en: Visual C++ 2010 Runtime (x86) is required for youtube-dl.
hr: Visual C++ 2010 Runtime (x86) je potreban za youtube-dl.

en: The current SMTube installation is incompatible with this version of SMPlayer.
hr: Trenutna SMTube instalacije je nekompatibilna s ovom inačicom SMPlayera.

en: Please upgrade to a newer version of SMTube.
hr: Nadogradite na posljednju inačicu SMTuba.

en: Cleaning fontconfig cache...
hr: Brisanje priručne memorije slova...

en: Cleaning SMPlayer settings...
hr: Brisanje SMPlayer postavki...

en: Binary codecs are not supported in this version.
hr: Binarni kôdeki nisu podržani u ovoj inačici.
