smplayer - en to cs translation catalogue (84 entries)

en: The installer is already running.
cs: Instalátor již běží.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
cs: Instalaci tohoto programu je potřeba provést s právy administrátora.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
cs: Jeden SMPlayer je spuštěn. Ukončete, prosím, SMPlayer a zkuste to znovu.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
cs: Nepodporovaný operační systém.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} vyžaduje nejméně Windows XP a nemusí pracovat správně na vašem systému.[:n:]Opravdu chce pokračovat v instalaci?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
cs: Nepodporovaný operační systém.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} vyžaduje nejméně Windows XP a nemusí pracovat správně na vašem systému.[:n:]Opravdu chce pokračovat v instalaci?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
cs: Pro instalaci tohoto software je zapotřebí mít 64-bitový oprační systém Windows.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
cs: Máte nainstalovánu 32-bitovou verzi SMPlayeru. Musíte nejprve odinstalovat 32-bitový SMPlayer.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
cs: Máte nainstalovánu 64-bitovou verzi SMPlayeru. Musíte nejprve odinstalovat 64-bitový SMPlayer.

en: $(^NameDA) Setup
cs: $(^NameDA) Nastavení

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
cs: Nastavení vás provede instalací $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]Je doporučeno zavřít všechny běžící instance SMPlayeru před zahájením nastavení. Toto umožní aktualizovat příslušné programové soubory, aniž byste museli počítač restartovat.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
cs: Zástupci

en: MPlayer Components
cs: Součásti MPlayeru

en: Multimedia Engine
cs: Multimediální pohon

en: SMPlayer (required)
cs: SMPlayer (vyžadován)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
cs: SMPlayer, sdílené knihovny a dokumentace.

en: Desktop
cs: Plocha

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
cs: Vytvoří zástupce SMPlayeru na ploše.

en: Start Menu
cs: Nabídka Start

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
cs: Vytvoří zástupce SMPlayeru v nabídce Start.

en: MPlayer (required)
cs: MPlayer (vyžadován)

en: MPlayer; required for playback.
cs: MPlayer; vyžadován pro přehrávání.

en: Binary Codecs
cs: Binární kodeky

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
cs: Přídavné kodeky MPlayeru. (Pro instalaci je potřeba připojení k Internetu)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
cs: Funkcemi nabitý fork MPlayeru && MPlayeru2

en: Youtube support (download required)
cs: Podpora Youtube (vyžadováno stažení)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
cs: Poskytuje možnost přehrávat videa z Youtube.

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
cs: Dodatkový program pro MPlayer, který se využívá k enkódování nebo transformaci audio/video souborů.

en: Icon Themes
cs: Témata ikon

en: Additional icon themes for SMPlayer.
cs: Přídavná témata ikon pro SMPlayer.

en: Languages
cs: Lokalizace

en: Non-English language files for SMPlayer.
cs: Neanglické lokalizace.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
cs: Odstraní pozůstatky předvoleb SMPlayeru z předchozí instalace.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
cs: Binární kodeky podporují formáty, které zatím nejsou implementovány nativně, např. novější varianty RealVideo a jiné málo používané formáty.[:n:]Pro většinu běžných formátů nejsou potřeba (DVD, MPEG-1/2/4, apod.).

en: Select Install Type
cs: Vyberte typ instalace

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
cs: Vyberte přepsání nebo odinstalaci.

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
cs: SMPlayer již máte nainstalován v tomto adresáři:

en: Please select how to proceed:
cs: Prosím vyberte jak pokračovat:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
cs: Přepsat ($Inst_Type) existující instalaci

en: Uninstall (remove) the existing installation
cs: Odinstalovat (odebrat) existující instalaci

en: Click Start when ready to proceed.
cs: Stiskněte Start jste-li připraveni.

en: Click Next when ready to proceed.
cs: Stiskněte Další jste-li připraveni.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
cs: Stiskněte Odinstalovat jste-li připraveni.

en: Change Installation Settings
cs: Změnit nastavení instalace

en: Reset my SMPlayer configuration
cs: Resetovat moje nastavení SMPlayeru

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
cs: Jste si jisti, že chcete obnovit nastavení SMPlayer? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: reinstall
cs: reinstalovat

en: downgrade
cs: ponížit verzi

en: upgrade
cs: aktualizovat

en: Downloading MPlayer Codecs...
cs: Instaluji kodeky MPlayeru...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
cs: Kodeky MPlayeru se nepovedlo nainstalovat. Zkusit znovu?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
cs: Nepovedlo se stáhnout kodeky MPlayeru: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
cs: Nepovedlo se nainstalovat kodeky MPlayeru.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
cs: Odinstalaci je potřeba provést s právy administrátora.

en: Uninstall aborted by user.
cs: Odinstalace přerušena uživatelem.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
cs: V adresáři '$INSTDIR' není SMPlayer nainstalován .[:r:][:n:]Pokračovat (nedoporučeno)?

en: SMPlayer installation not found.
cs: Instalace SMPlayeru nebyla nalezena.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
cs: Tato instalace jde odinstalovat pouze na 64-bitové verzi Windows.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
cs: SMPlayer je kompletní frontend pro MPlayer, podporuje vše od základních funkcí jako přehrávání videí, DVD, VCD až po pokročilé funkce jako filtry MPlayeru, edl a více.

en: Backing up codecs from previous installation...
cs: Zálohování kodeků z předchozí instalace...

en: Restoring codecs from previous installation...
cs: Obnovování kodeků z předchozí instalace...

en: Deleting Files...
cs: Mažu soubory...

en: Deleting Registry Keys...
cs: Mažu záznamy registru...

en: Deleting Shortcuts...
cs: Mažu zástupce...

en: Restoring file associations...
cs: Obnovuji asociace souborů...

en: Rolling back changes...
cs: Beru zpět změny...

en: Extracting files...
cs: Extrahuji soubory...

en: Backing up SMTube...
cs: Zálohování SMtube...

en: Restoring SMTube from previous installation...
cs: Obnovení SMtube z předchozí instalace...

en: Backing up mpv...
cs: Zálohování mpv...

en: Restoring mpv from previous installation...
cs: Obnovování mpv z předchozích instalací...

en: Downloading mpv...
cs: Stahování mpv...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
cs: Instlace mpv nebyla úspěšná. Zkusit znovu?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
cs: Nelze stáhnout mpv: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
cs: Chyba při instalaci mpv.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
cs: Instlace youtube-dl nebyla úspěšná. Zkusit znovu?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
cs: Nelze stáhnout youtube-dl: '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
cs: Kontrolování aktualizací pro youtube-dl...

en: Warning: youtube-dl exited abnormally with exit code: $YTDL_Exit_code
cs: Upozornění: youtube-dl byl ukončen abnormálně s kódem ukončení: $YTDL_Exit_code

en: Visual C++ 2010 Runtime (x86) is required for youtube-dl.
cs: Pro youtube-dl je vyžadován Visual C++ 2010 Runtime (x86).

en: The current SMTube installation is incompatible with this version of SMPlayer.
cs: Aktuální instalace SMTube není kompatibilní s touto verzí SMPlayeru.

en: Please upgrade to a newer version of SMTube.
cs: Přejděte prosím na novější verzi SMTube.

en: Cleaning fontconfig cache...
cs: Čištění mezipaměti nastavení písma ...

en: Cleaning SMPlayer settings...
cs: Čištění nastavení SMPlayeru...

en: Binary codecs are not supported in this version.
cs: Binární kodeky nejsou v této verzi podporovány.
