smplayer - en to fa translation catalogue (62 entries)

en: The installer is already running.
fa: نصب‌کننده هم‌اکنون در حال اجراست.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
fa: برای نصب این نرم‌افزار باید با یک حساب کاربری با دسترسی مدیریت وارد شده باشید.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
fa: برنامه اس‌ام‌پلیر هم‌اکنون در حال اجراست. ابتدا نرم‌افزار در حال اجرا را بسته و سپس دوباره تلاش کنید.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
fa: سیستم‌عامل پشتیبانی نمی‌شود.[:n:]اس‌ام‌پلیر ${SMPLAYER_VERSION} حداقل به سیستم‌عامل ویندوز ایکس‌پی برای اجرا نیاز دارد و ممکن است بر روی سامانهٔ شما به درستی کار نکند.[:n:]آیا با این حال فرایند نصب برنامه را دنبال می‌کنید؟

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
fa: سیستم‌عامل پشتیبانی نمی‌شود.[:n:]اس‌ام‌پلیر ${SMPLAYER_VERSION} حداقل به سیستم‌عامل ویندوز ویستا برای اجرا نیاز دارد و ممکن است بر روی سامانهٔ شما به درستی کار نکند.[:n:]آیا با این حال فرایند نصب برنامه را دنبال می‌کنید؟

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
fa: برای نصب این نرم‌افزار به یک سیستم‌عامل ویندوز ۶۴بیتی نیاز است.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
fa: یک نگارش ۳۲بیتی از اس‌ام‌پلیر نصب شده‌است، ابتدا آن نگارش ۳۲بیتی را حذف نمایید.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
fa: یک نگارش ۶۴بیتی از اس‌ام‌پلیر نصب شده‌است، شما باید ابتدا آن نگارش ۶۴بیتی را حذف نمایید.

en: $(^NameDA) Setup
fa: نصب $(^NameDA)

en: Shortcuts
fa: میان‌برها

en: MPlayer Components
fa: اجزاء ام‌پلیر

en: Multimedia Engine
fa: موتور چندرسانه‌ای

en: SMPlayer (required)
fa: اس‌ام‌پلیر (نیاز است)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
fa: اس‌ام‌پلیر کتابخانه‌ها و اسناد را به اشتراک گذاشته است.

en: Desktop
fa: میزکار

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
fa: یک میان‌بر برای اس‌ام‌پلیر روی میزکار ایجاد شود.

en: Start Menu
fa: فهرست شروع

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
fa: یک فهرست شروع برای اس‌ام‌پلیر ایجاد شود.

en: MPlayer (required)
fa: ام‌پلیر (نیاز است)

en: MPlayer; required for playback.
fa: برای پخش به ام‌پلیر نیاز است.

en: Binary Codecs
fa: کدک‌های باینری

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
fa: کدک‌های اختیاری برای MPLayer . ( اتصال به اینترنت نیاز است )

en: Youtube support (download required)
fa: پشتیبانی از یوتیوب (بارگیری نیاز است)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
fa: امکان پخش ویدیوها از یوتیوب را ارائه می‌دهد.

en: Icon Themes
fa: تم آیکون

en: Additional icon themes for SMPlayer.
fa: بسته تیم آیکون اضافه برای SMPlayer

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Non-English language files for SMPlayer.
fa: زبان‌های غیر انگلیسی برای SMPlayer

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
fa: پاک شدن ترجیحات باقی مانده از نصب‌های قبلی

en: Select Install Type
fa: گزینش شیوهٔ نصب

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
fa: بازنویسی یا حذف نصب را انتخاب کنید.

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
fa: شما یک نسخه نصب شده از SMPlayer را نصب شده دارید.

en: Please select how to proceed:
fa: لطفا شیوه ادامه را انتخاب کنید:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
fa: بازنویسی ($Inst_Type) روی نسخه نصب شده

en: Uninstall (remove) the existing installation
fa: حذف (remove) نسخه موجود

en: Click Start when ready to proceed.
fa: برای ادامه روی شروع کلیک کنید

en: Click Next when ready to proceed.
fa: برای ادامه روی بعدی کلیک کنید

en: Click Uninstall when ready to proceed.
fa: برای ادامه روی حذف کلیک کنید

en: Change Installation Settings
fa: تغییر تنظیمات نصب

en: Reset my SMPlayer configuration
fa: برگرداندن پیکره‌بندی‌ها به حالت پیشفرض

en: reinstall
fa: نصب مجدد

en: downgrade
fa: تنزیل‌

en: upgrade
fa: ارتقاء

en: Start
fa: شروع

en: Downloading MPlayer Codecs...
fa: بارگذاری کدک‌های MPlayer

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
fa: کدک‌های MPLayer با موفقیت نصب نشده‌اند. سعی مجدد نمایید؟

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
fa: خطا در بارگذاری کدک‌های MPLayer:'$R0'

en: Failed to install MPlayer codecs.
fa: نصب کد های mplayer با موفقیت انجام نشد

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
fa: نسخه نصب شده تنها توسط کاربری با دسترسی مدیر سیستم قابل حذف شدن خواهد بود.

en: Uninstall aborted by user.
fa: حذف توسط کاربر لغو شد

en: SMPlayer installation not found.
fa: نسخه نصب شده از SMPlayer یافت نشد.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
fa: نسخه نصب شده تنها بر روی ویندوز 64 بیتی قابلیت حذف شدن را دارد.

en: Backing up codecs from previous installation...
fa: پشتیبان‌گیری از کدک‌ها نسخه نصب شده قبلی

en: Restoring codecs from previous installation...
fa: بازیابی کدک‌ها از نسخه نصب شده قبلی

en: Deleting Files...
fa: حذف فایل‌ها

en: Deleting Registry Keys...
fa: حذف کلیدهای رجیستری

en: Deleting Shortcuts...
fa: حذف میانبرها

en: Restoring file associations...
fa: بازیابی فایل انجمن

en: Rolling back changes...
fa: برگرداندن تغییرات به حالت اولیه

en: Extracting files...
fa: گشودن فایل‌ها

en: Backing up SMTube...
fa: پشتیبان SMTube...

en: Restoring SMTube from previous installation...
fa: بازیابی SMTube از نسخه نصب شده قبلی
