smplayer - en to he translation catalogue (77 entries)

en: The installer is already running.
he: המתקין כבר מורץ.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
he: עליך להתחבר בתור מנהל בעת התקנת יישום זה.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
he: תהליך של SMPlayer הינו מורץ כעת. אנא צא מתוך SMPlayer ונסה שוב.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
he: מערכת הפעלה לא נתמכת.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} מצריך לפחות Windows XP ועשוי שלא לעבוד כראוי על המערכת הנוכחית.[:n:]האם אתה בטוח כי ברצונך להמשיך עם ההתקנה?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
he: מערכת הפעלה Windows מטיפוס 64-ביט נדרשת כדי להתקין תוכנה זו.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
he: התקנה קיימת מטיפוס 32-ביט של SMPlayer זמינה. עליך לבטל התקנת SMPlayer מטיפוס 32-ביט תחילה.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
he: התקנה קיימת מטיפוס 64-ביט של SMPlayer זמינה. עליך לבטל התקנת SMPlayer מטיפוס 64-ביט תחילה.

en: $(^NameDA) Setup
he: התקנת $(^NameDA)

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
he: המתקין ידריך אותך מבעד להתקנה של $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]מומלץ לסגור את כל המאורעות שך SMPlayer בטרם התחלת מתקין. זו תהפוך עדכון של קבצי תוכנית בלי לאתחל את מחשבך לאפשרית.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
he: קיצורי דרך

en: MPlayer Components
he: רכיבי MPlayer

en: Multimedia Engine
he: מנוע מולטימדיה

en: SMPlayer (required)
he: SMPlayer (חובה)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
he: SMPlayer, ספריות משותפות, ותיעוד.

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
he: צור קיצור דרך אל SMPlayer על שולחן העבודה.

en: Start Menu
he: תפריט התחלה

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
he: צור רשומת תפריט התחלה עבור SMPlayer.

en: MPlayer (required)
he: MPlayer (חובה)

en: MPlayer; required for playback.
he: MPlayer; נדרש לשם נגינה.

en: Binary Codecs
he: קודקים של בינארי

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
he: קודקי לא מחייבים (רשות) עבור MPlayer. (חיבור אינטרנט נדרש לשם התקנה)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
he: הסתעפות רב-תכליתית של MPlayer וגם MPlayer2

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
he: תוכנית משותפת ליישום MPlayer אשר מסוגלת לשמש כדי לקודד או לשנות זרמי אודיו או וידאו נתמכים.

en: Icon Themes
he: סמלי ערכות נושא

en: Additional icon themes for SMPlayer.
he: סמלי ערכות נושא נוספים עבור SMPlayer.

en: Languages
he: שפות

en: Non-English language files for SMPlayer.
he: קבצים של שפות לא-אנגליות עבור SMPlayer.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
he: מחיקת העדפות SMPlayer אשר נותרו מתוך התקנות קודמות.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
he: חבילות בינארי codec מוסיפות תמיכה לקודקים אשר לא מיושמים במערכת באופן טבעי, כגון RealVideo על סוגיו ועוד פורמטים רבים לא נפוצים.[:n:]לתשומת לבך אלו לא נדרשים כדי לנגן את רוב הפורמטים הנפוצים כגון DVD, MPEG-1/2/4, וכו׳.

en: Select Install Type
he: בחר טיפוס התקנה

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
he: בחר צורת שכתוב או ביטול התקנת

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
he: יש לך התקנה קיימת של SMPlayer בתוך התיקייה הבאה:

en: Please select how to proceed:
he: אנא בחר כיצד להמשיך:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
he: שכתב ($Inst_Type) את ההתקנה הקיימת

en: Uninstall (remove) the existing installation
he: בטל התקנה (הסר) את ההתקנה הקיימת

en: Click Start when ready to proceed.
he: לחץ התחל כאשר אתה מוכן להמשיך.

en: Click Next when ready to proceed.
he: לחץ הבא כאשר אתה מוכן להמשיך.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
he: לחץ בטל התקנה כאשר אתה מוכן להמשיך.

en: Change Installation Settings
he: שנה הגדרות התקנה

en: Reset my SMPlayer configuration
he: אפס תצורת SMPlayer

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לאפס את הגדרות SMPlayer? פעולה זו היא בלתי הפיכה.

en: reinstall
he: התקן מחדש

en: downgrade
he: הנמך

en: upgrade
he: שדרג

en: Start
he: התחל

en: Downloading MPlayer Codecs...
he: מוריד כעת קודקים של MPlayer...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
he: קודקים של MPlayer לא הותקנו בהצלחה. לנסות שוב?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
he: נכשל להוריד קודקים של MPlayer. סיבה: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
he: נכשל להתקין קודקים של MPlayer.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
he: התקנה זו ניתנת לביטול רק על ידי משתמש עם הרשאות מנהל.

en: Uninstall aborted by user.
he: ביטל התקנת ננטש על ידי משתמש.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
he: לא נראה כי SMPlayer הינו מותקן בתוך התיקייה '$INSTDIR'.[:r:][:n:]להמשיך בכל זאת (לא מומלץ)?

en: SMPlayer installation not found.
he: התקנת SMPlayer לא נמצאה.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
he: התקנה זו ניתנת לביטול רק על Windows מטיפוס 64-ביט.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
he: SMPlayer הינו מגשר-חזיתי מקיף עבור MPlayer, מתכונות בסיסיות כגון נגינת סרטוני וידאו, DVD, VCD לתכונות יותר מתקדמות כגון תמיכה עבור מסנני MPlayer, רשימות edl, ועוד.

en: Backing up codecs from previous installation...
he: מגבה קודקים מתוך ההתקנה הקודמת...

en: Restoring codecs from previous installation...
he: משחזר קודקים מתוך ההתקנה הקודמת...

en: Deleting Files...
he: מוחק כעת קבצים...

en: Deleting Registry Keys...
he: מוחק כעת מפתחות Registry...

en: Deleting Shortcuts...
he: מוחק כעת קיצורי דרך...

en: Restoring file associations...
he: משחזר כעת שיוכי קובץ...

en: Rolling back changes...
he: משחזר כעת שינויים...

en: Extracting files...
he: מחלץ כעת קבצים...

en: Backing up SMTube...
he: מגבה כעת את SMTube...

en: Restoring SMTube from previous installation...
he: משחזר כעת את SMTube מתוך התקנה קודמת...

en: Backing up mpv...
he: כעת מגבה את mpv...

en: Restoring mpv from previous installation...
he: כעת משחזר את mpv מתוך התקנה קודמת...

en: Downloading mpv...
he: כעת מוריד את mpv...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
he: mpv לא הותקן בהצלחה. לנסות שוב?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
he: נכשל להוריד את mpv: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
he: נכשל להתקין את mpv.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
he: youtube-dl לא הותקן בהצלחה. לנסות שוב?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
he: נכשל להוריד את youtube-dl: '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
he: כעת בודק עדכונים עבור youtube-dl...

en: Cleaning fontconfig cache...
he: כעת מנקה מטמון fontconfig...

en: Cleaning SMPlayer settings...
he: כעת מנקה הגדרות SMPlayer...
