smplayer - en to sk translation catalogue (85 entries)

en: The installer is already running.
sk: Inštalátor je už spustený.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
sk: Pri inštalovaní tohoto programu musíte byť prihlásení ako administrátor.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
sk: Je spustená inštancia SMPlayer-u. Ukončite prosím SMPlayer a skúste to znova.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
sk: Nepodporovaný operačný systém.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} vyžaduje aspoň systém Windows XP a nemusí fungovať správne vo vašom systéme.[:n:]Naozaj chcete pokračovať v inštalácii?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
sk: Nepodporovaný operačný systém.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} vyžaduje aspoň systém Windows Vista a nemusí fungovať správne vo vašom systéme.[:n:]Naozaj chcete pokračovať v inštalácii?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
sk: Na inštaláciu tohto softvéru je potrebný 64-bitový operačný systém Windows.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
sk: Existuje 32-bitová inštalácia SMPlayer. Najskôr musíte odinštalovať 32-bitový SMPlayer.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
sk: Existuje 64-bitová inštalácia SMPlayer. Najskôr musíte odinštalovať 64-bitový SMPlayer.

en: $(^NameDA) Setup
sk: $(^NameDA) Nastavenie

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
sk: Nastavenie vás prevedie inštaláciou $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]Pred spustením inštalácie sa odporúča zavrieť všetky inštancie zariadenia SMPlayer. To umožní aktualizovať príslušné programové súbory bez toho, aby ste museli reštartovať počítač.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
sk: Odkazy

en: MPlayer Components
sk: MPlayer komponenty

en: Multimedia Engine
sk: Multimediálny nástroj

en: SMPlayer (required)
sk: SMPlayer (nutné)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
sk: SMPlayer, zdieľané knižnice a dokumentácia.

en: Desktop
sk: Plocha

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
sk: Vytvorí odkaz SMPlayer-u na ploche.

en: Start Menu
sk: Štart menu

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
sk: Vytvorí odkaz SMPlayer-u v menu Štart

en: MPlayer (required)
sk: MPlayer (nutné)

en: MPlayer; required for playback.
sk: MPlayer; nevyhnutné pre prehrávanie

en: Binary Codecs
sk: Binárne kodeky

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
sk: Voliteľné kodeky pre MPlayer. (inštalácia vyžaduje internetové pripojenie)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
sk: Bohaté funkcie MPlayer && MPlayer2

en: Youtube support (download required)
sk: Podpora Youtube (vyžaduje sa stiahnutie)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
sk: Poskytuje možnosť prehrávania videí Youtube.

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
sk: Prídavný program k Mplayer-u, ktorý umožňuje enkódovať alebo upraviť podporované audio a video streamy.

en: Icon Themes
sk: Témy ikon

en: Additional icon themes for SMPlayer.
sk: Prídavné témy ikon pre SMPlayer.

en: Languages
sk: Jazyky

en: Non-English language files for SMPlayer.
sk: Neanglické jazykové súbory pre SMPlayer.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
sk: Vymazať nastavenia SMPlayer-u, kt. zanechali predchádzajúce inštalácie.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
sk: Balíky binárnych kodekov pridávajú podporu pre kodeky, ktoré ešte nie sú implementované natívne, ako sú novšie varianty RealVideo a veľa neobvyklých formátov. [:n:]Všimnite si, že nie je potrebné prehrávať väčšinu bežných formátov, ako sú DVD, MPEG-1/2/4 atď.

en: Select Install Type
sk: Vyberte typ inštalácie

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
sk: Vyberte možnosť Prepísať alebo Odinštalovať.

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
sk: Už máte existujúcu inštaláciu SMPlayer-u v priečinku:

en: Please select how to proceed:
sk: Prosím vyberte, ako chcete pokračovať:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
sk: Prepísať ($Inst_Type) existujúcu inštaláciu

en: Uninstall (remove) the existing installation
sk: Odinštalovať (odstrániť) existujúcu inštaláciu

en: Click Start when ready to proceed.
sk: Kliknite na Spustiť, keď budete pripravený pokračovať.

en: Click Next when ready to proceed.
sk: Kliknite na Ďalej, keď budete pripravený pokračovať.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
sk: Kliknite na Odinštalovať, keď budete pripravený pokračovať.

en: Change Installation Settings
sk: Zmeniť nastavenia inštalácie

en: Reset my SMPlayer configuration
sk: Zresetovať konfiguráciu SMPlayeru

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
sk: Naozaj chcete obnoviť nastavenia SMPlayer? Táto akcia sa nedá zvrátiť.

en: reinstall
sk: preinštalovať

en: downgrade
sk: nahradiť staršou verziou

en: upgrade
sk: aktualizovať

en: Start
sk: Spustiť

en: Downloading MPlayer Codecs...
sk: Sťahujú sa kodeky MPlayer-u...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
sk: MPlayer kodeky neboli úspešné nainštalované. Znovu?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
sk: Nepodarilo sa stiahnuť kodek MPlayer: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
sk: Nepodarilo sa nainštalovať kodek MPlayer.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
sk: Táto inštalácia môže byť odinštalovaná iba používateľom s oprávneniami správcu.

en: Uninstall aborted by user.
sk: Odinštalovanie zrušené používateľom.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
sk: Zdá sa, že SMPlayer nie je nainštalovaný v adresári '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Pokračovať napriek tomu (neodporúča sa)?

en: SMPlayer installation not found.
sk: Inštalácia SMPlayer nebola nájdená.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
sk: Táto inštalácia môže byť odinštalovaná len v 64-bitovom systéme Windows.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
sk: SMPlayer je kompletný front-end pre MPlayer, od základných vlastností ako prehrávanie videí, DVD, VCD, po viac pokročilé vlastnosti ako MPlayer filtre, edl zoznamy, a viac.

en: Backing up codecs from previous installation...
sk: Zálohovanie kodekov z predchádzajúcej inštalácie...

en: Restoring codecs from previous installation...
sk: Obnovenie kodekov z predchádzajúcej inštalácie...

en: Deleting Files...
sk: Odstraňujú sa súbory...

en: Deleting Registry Keys...
sk: Odstraňú sa kľúče databázy Registry...

en: Deleting Shortcuts...
sk: Odstránenie ikon...

en: Restoring file associations...
sk: Obnovenie priradenie súborov...

en: Rolling back changes...
sk: Prebieha vrátenie zmien...

en: Extracting files...
sk: Rozbaľovanie súborov ...

en: Backing up SMTube...
sk: Zálohuje sa SMTube...

en: Restoring SMTube from previous installation...
sk: Obnovenie SMTube z predchádzajúcej inštalácie...

en: Backing up mpv...
sk: Zálohovanie mpv...

en: Restoring mpv from previous installation...
sk: Obnovenie mpv z predchádzajúcej inštalácie...

en: Downloading mpv...
sk: Sťahujem mpv...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
sk: mpv sa nepodarilo úspešne nainštalovať. Skúsiť znova?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
sk: Nepodarilo sa stiahnuť mpv: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
sk: Nepodarilo sa nainštalovať mpv.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
sk: youtube-dl sa nepodarilo úspešne nainštalovať. Skúsiť znova?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
sk: Nepodarilo sa prevziať youtube-dl: '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
sk: Kontrola aktualizácií youtube-dl...

en: Warning: youtube-dl exited abnormally with exit code: $YTDL_Exit_code
sk: Varovanie: youtube-dl sa abnormálne skončil s výstupným kódom: $YTDL_Exit_code

en: Visual C++ 2010 Runtime (x86) is required for youtube-dl.
sk: Pre youtube-dl sa vyžaduje Visual C++ 2010 Runtime (x86).

en: The current SMTube installation is incompatible with this version of SMPlayer.
sk: Súčasná inštalácia SMTube nie je kompatibilná s touto verziou aplikácie SMPlayer.

en: Please upgrade to a newer version of SMTube.
sk: Prosím, prejdite na novšiu verziu SMTube.

en: Cleaning fontconfig cache...
sk: Čistenie fontconfig cache...

en: Cleaning SMPlayer settings...
sk: Čistenie nastavení SMPlayer...

en: Binary codecs are not supported in this version.
sk: Binárne kodeky nie sú v tejto verzii podporované.
