Smuxi - IRC client - en to hr translation catalogue (71 entries)

en: {0} invites you to {1}
hr: {0} vas poziva u {1}

en: Accept invite (join room)
hr: Prihvatite poziv (pridružite se sobi)

en: away
hr: odsutan

note: TRANSLATOR: {0} is the amount of seconds
en: lag: {0} seconds
hr: kašnjenje: {0} sekundi

en: not connected
hr: nije povezano

en: Using proxy: {0}:{1}
hr: Koristi se proxy: {0}:{1}

en: Connecting to {0} port {1}...
hr: Povezivanje sa {0} ulaz {1}...

en: Connection to {0} established
hr: Povezivanje sa {0} uspostavljeno

en: Logging in...
hr: Prijavljivanje...

en: Connection failed!
hr: Povezivanje nije uspjelo!

en: Connection failed! Reason:
hr: Povezivanje nije uspjelo! Razlog:

en: Open Smuxi FAQ for help
hr: Otvori Smuxi FAQ za poomć

en: Disconnecting...
hr: Prekidanje povezivanja...

en: Disconnecting from {0}...
hr: Prekidanje povezivanja sa {0}...

en: Disconnected from {0}
hr: Prekinuto povezivanje sa {0}

en: Connection closed
hr: Povezivanje zatvoreno

en: Not connected
hr: Bez povezivanja

en: Reconnecting...
hr: Ponovno povezivanje...

en: Reconnecting to {0}...
hr: Ponovno povezivanje sa {0}...

en: Reconnect Error
hr: Greška ponovnog povezivanja

en: Sleeping for {0} milliseconds
hr: Spavanje: {0} milisekundi

note: TRANSLATOR: this line is used as label / category for a list of commands below
en: IrcProtocolManager Commands
hr: IrcProtocolManager naredbe

en: Invalid port: {0}
hr: Nevaljani ulaz: {0}

note: TRANSLATOR: some IRC networks dislike too many joins in a short period and thus Smuxi throttles/queues them
en: Queuing joins: {0}
hr: Čekanje pridruživanja: {0}

en: Already joined to channel: {0}. Type /window {0} to switch to it.
hr: Već ste pridruženi s kanalom: {0}. Upišite /window {0} za prebacivanje.

en: Active joins: {0} - Queued joins: {1}
hr: Aktivna pridruživanja: {0} - Čekanje pridruživanja: {1}

note: TRANSLATORS: final message will look like this: Joining: #chan1 - Remaining active joins: #chan2 / queued joins: #chan3
en: Joining: {0}
hr: Pridruživanje: {0}

en: Remaining
hr: Preostalo

en: active joins: {0}
hr: aktivna pridruživanja: {0}

en: queued joins: {0}
hr: čekanje pridruživanja: {0}

en: Owner
hr: Vlasnik

en: ChanAdmin
hr: Admin kanala

en: Halfop
hr: Poluop

en: Topic for {0}: {1}
hr: Tema za {0}: {1}

en: No topic set for {0}
hr: {0} nema zadanu temu

en: ban
hr: zabrana

en: No bans in channel
hr: Nema zabrana u kanalu

en: ban exception
hr: iznimka zabrane

en: No ban exceptions in channel
hr: Nema iznimka zabrana u kanalu

en: invite exception
hr: iznimka poziva

en: No invite exceptions in channel
hr: Nema iznimka poziva u kanalu

en: Your user mode is {0}
hr: Vaš korisnički način je {0}

en: {0} is already on {1}
hr: {0} je već u {1}

en: Inviting {0} to {1}
hr: Pozivanje {0} u {1}

en: Users
hr: Korisnici

en: Total of {0} users [{1} ops, {2} voices, {3} normal]
hr: Ukupno korisnika: {0} [Op: {1}, Voice: {2}, Uobičajeni: {3}]

en: Connection error! Reason:
hr: Greška povezivanja! Razlog:

en: Not enough parameters for {0} command
hr: Nedovoljno parametara za {0} naredbu

en: Not connected to server
hr: Nema povezivanja s poslužiteljem

en: {0}: No such nick/channel
hr: {0}: Nema takvog nadimka/kanala

en: Increased send delay to {0}ms to avoid being flooded off the server again.
hr: Kašnjenje pri slanju povećano na {0}ms kako bi se spriječilo floodanje poslužitelja.

en: Nick {0} is already in use
hr: Nadimak {0} se već koristi

en: Cannot join to channel:
hr: Nemoguće povezivanje s kanalom:

en: You are banned
hr: Dobili ste zabranu

note: TRANSLATOR: {0}: nickname, {1}: ident@host, {2}: CTCP command, {3}: own nickname, {4}: CTCP parameter example: meebey [meebey@example.com] requested CTCP VERSION from meebey:
en: {0} [{1}] requested CTCP {2} from {3}: {4}
hr: {0} [{1}] je zatražio CTCP {2} od {3}: {4}

en: CTCP PING reply from {0}: {1} seconds
hr: CTCP PING odgovor od {0}: {1} sekundi

en: CTCP {0} reply from {1}: {2}
hr: CTCP {0} odgovor od {1}: {2}

en: {0} [{1}] has joined {2}
hr: {0} [{1}] se pridružio {2}

en: {0} [{1}] has left {2}
hr: {0} [{1}] je napustio {2}

en: You were kicked from {0} by {1}
hr: {1} vas je izbacio iz {0}

en: {0} was kicked from {1} by {2}
hr: {2} je izbacio {0} iz {1}

en: You're now known as {0}
hr: Od sada ste poznati kao {0}

en: {0} is now known as {1}
hr: {0} je sada poznat kao {1}

en: {0} changed the topic of {1} to: {2}
hr: {0} je promijenio temu {1} u: {2}

en: Mode change [{0}] for user {1}
hr: Promjena načina [{0}] za korisnika {1}

en: mode/{0} [{1}] by {2}
hr: način/{0} [{1}] od strane {2}

en: {0} [{1}] has quit
hr: {0} [{1}] je otišao

en: Connection to {0} port {1} has failed (attempt {2}), retrying in {3} seconds...
hr: Povezivanje sa {0} ulaz {1} je neuspjelo (pokušaj {2}), ponovno za {3} sekundi...

en: {0} is away: {1}
hr: {0} je odsutan: {1}

en: You are no longer marked as being away
hr: Više niste označeni kao odsutni

en: You have been marked as being away
hr: Označeni ste kao odsutni
