Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: JabbR Commands
lt: JabbR Komandos

en: Joining room failed. Reason: {0}
lt: Nepavyko užeiti į kambarį. Priežastis: {0}

en: Sending message failed. Reason: {0}
lt: Nepavyko išsiųsti pranešimo. Priežastis: {0}

en: Connection failed! Reason: {0}
lt: Nepavyko prisijungti! Priežastis: {0}

en: Connecting to {0}...
lt: Jungiamasi prie {0}...

en: Reconnecting to {0}...
lt: Jungiamasi iš naujo prie {0}...

en: not connected
lt: neprisijungta

en: Retrieving chat information failed. Reason: {0}
lt: Nepavyko gauti pokalbio informacijos. Priežastis: {0}
