Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Enable debug output
cs: Zapnout ladicí informace

en: Show this help
cs: Zobrazit tuto nápovědu

en: Unknown action: '{0}'
cs: Neznámá akce: „{0}“

en: Command line error: {0}
cs: Chybný příkaz: {0}

en: Usage: smuxi-message-buffer [options] action action-options
cs: Použití: smuxi-message-buffer [volby] akce volby-akce

en: Actions:
cs: Akce:

en: Options:
cs: Volby:

en: Database format (valid values: auto, db4o, sqlite)
cs: Formát databáze (povolené hodnoty: auto, db4o, sqlite)

en: Unknown {0} option: '{1}'
cs: Neznámá volba {0}: „{1}“

en: Usage: smuxi-message-buffer {0} [action-options] db_path
cs: Použití: smuxi-message-buffer {0} [volby-akce] cesta_k_databázi

en: Database path(s)
cs: Cesta, či více cest, k databázi

en: db_path is required
cs: cesta_k_databázi musí být zadána

en: Source format (valid values: auto, db4o, sqlite)
cs: Zdrojový formát (povolené hodnoty: auto, db4o, sqlite)

en: Destination format (valid values: auto, db4o, sqlite)
cs: Cílový formát (povolené hodnoty: auto, db4o, sqlite)

en: Usage: smuxi-message-buffer {0} [action-options] source_db(s)... destination_db
cs: Použití: smuxi-message-buffer {0} [volby-akce] zdrojová_databáze… cílová_databáze

en: Source file path(s)
cs: Cesta, či více cest, ke zdrojovému souboru

en: Destination file path or -/empty for stdout
cs: Cesta k cílovému souboru nebo -/empty pro standardní výstup

en: source_db and destination_db are required
cs: zdrojová_databáze a cílová_databáze musí být zadány

en: sourceFile must not be empty.
cs: Zdrojový soubor nesmí být prázdný.

en: sourceFiles must not be empty.
cs: Zdrojov0 soubory nesmí být prázdné.

en: Destination database {0} must be empty!
cs: Cílová databáze {0} musí být prázdná!

en: Unknown file format: '{0}'
cs: Neznámý formát souboru: „{0}“

en: Unsupported buffer type: '{0}'
cs: Nepodporovaný typ vyrovnávací paměti: „{0}“
