Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Enable debug output
lt: Įjungti derinimo išvestį

en: Show this help
lt: Rodyti šią pagalbą

en: Unknown action: '{0}'
lt: Nežinomas veiksmas: '{0}'

en: Command line error: {0}
lt: Komandų eilutės klaida: {0}

en: Usage: smuxi-message-buffer [options] action action-options
lt: Naudojimas: smuxi-message-buffer [parametrai] veiksmas veiksmo-parametrai

en: Actions:
lt: Veiksmai:

en: Options:
lt: Parametrai:

en: Database format (valid values: auto, db4o, sqlite)
lt: Duomenų bazės formatas (teisingos reikšmės: auto, db4o, sqlite)

en: Unknown {0} option: '{1}'
lt: Nežinomas {0} parametras: '{1}'

en: Usage: smuxi-message-buffer {0} [action-options] db_path
lt: Naudojimas: smuxi-message-buffer {0} [veiksmo-parametrai] db_kelias

en: Database path(s)
lt: Duomenų bazės kelias (-iai)

en: db_path is required
lt: reikalingas db_kelias

en: Source format (valid values: auto, db4o, sqlite)
lt: Šaltinio formatas (teisingos reikšmės: auto, db4o, sqlite)

en: Destination format (valid values: auto, db4o, sqlite)
lt: Paskirties formatas (teisingos reikšmės: auto, db4o, sqlite)

en: Usage: smuxi-message-buffer {0} [action-options] source_db(s)... destination_db
lt: Naudojimas: smuxi-message-buffer {0} [veiksmo-parametrai] šaltinio_db(-ės)... paskirties_db

en: Source file path(s)
lt: Šaltinio failo kelias (-iai)

en: Destination file path or -/empty for stdout
lt: Paskirties failo kelias arba -/empty metodui stdout

en: source_db and destination_db are required
lt: reikalinga šaltinio_db ir paskirties_db

en: sourceFile must not be empty.
lt: šaltinioFailas negali būti tuščias.

en: sourceFiles must not be empty.
lt: sourceFiles negali būti tuščias.

en: Destination database {0} must be empty!
lt: Paskirties duomenų bazė {0} privalo būti tuščia!

en: Unknown file format: '{0}'
lt: Nežinomas failo formatas: '{0}'

en: Unsupported buffer type: '{0}'
lt: Nepalaikomas buferio tipas: '{0}'
