Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Home Timeline
lt: Pradžios Laiko Skalė

en: Replies & Mentions
lt: Atsakymai ir Paminėjimai

en: Direct Messages
lt: Tiesioginiai Pranešimai

en: Using proxy: {0}:{1}
lt: Naudojamas įgaliotasis serveris: {0}:{1}

en: Connecting to Twitter...
lt: Jungiamasi prie Twitter...

en: Twitter authorization required.
lt: Reikalinga Twitter prieigos teisė.

en: Please open the following URL and click "Allow" to allow Smuxi to connect to your Twitter account: {0}
lt: Prašome atidaryti sekantį URL ir spustelėti "Leisti", kad leistumėte Smuxi prisijungti prie savo Twitter paskyros: {0}

en: Once you have allowed Smuxi to access your Twitter account, Twitter will provide a PIN.
lt: Kai leisite programai Smuxi prieigą prie savo Twitter paskyros, Twitter pateiks PIN.

en: Please type: /pin PIN_FROM_TWITTER
lt: Prašome įvesti: /pin PIN_IŠ_TWITTER

en: Connection failed!
lt: Ryšys nepavyko!

en: Connection failed! Reason: {0}
lt: Ryšys nepavyko! Priežastis: {0}

en: Fetching user details from Twitter, please wait...
lt: Gaunama išsamesnė vartotojo informacija iš Twitter, prašome palaukti...

en: Finished fetching user details.
lt: Išsamesnės vartotojo informacijos gavimas užbaigtas.

en: Successfully connected to Twitter.
lt: Sėkmingai prisijungta prie Twitter.

en: Failed to fetch user details from Twitter. Reason:
lt: Nepavyko gauti išsamesnės vartotojo informacijos iš Twitter. Priežastis:

en: Fetching friends from Twitter, please wait...
lt: Gaunami draugai iš Twitter, prašome palaukti...

en: Finished fetching friends.
lt: Draugų gavimas užbaigtas.

en: Failed to fetch friends from Twitter. Reason:
lt: Nepavyko gauti draugų iš Twitter. Priežastis:

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Twitter Commands
lt: Twitter Komandos

en: No pending authorization request!
lt: Nėra laukiamų tapatybės patvirtinimo užklausų!

en: Failed to authorize with Twitter: {0}
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės su Twitter: {0}

en: Twitter did not accept your PIN.  Did you enter it correctly?
lt: Twitter nepriėmė jūsų PIN. Ar jūs teisingai jį įvedėte?

en: Please retry by closing this tab and reconnecting to the Twitter "{0}" account.
lt: Prašome bandyti dar kartą, užveriant šią kortelę ir iš naujo jungiantis prie Twitter "{0}" paskyros.

en: Migrated Twitter account from basic auth to OAuth.
lt: Twitter paskyra perkelta iš pagrindinio auth į OAuth.

en: Successfully authorized Twitter account "{0}" for Smuxi
lt: Sėkmingai patvirtinta Twitter paskyros "{0}" tapatybė programai Smuxi

en: Could not update status - Reason: {0}
lt: Nepavyko atnaujinti būsenos - Priežastis: {0}

en: Cannot send message - no target specified. Use: /msg $nick message
lt: Negalima siųsti pranešimo - nenurodytas adresatas. Naudokite: /msg $slapyvardis pranešimas

en: Could not send message - Reason: {0}
lt: Nepavyko išsiųsti pranešimo - Priežastis: {0}

en: Other timelines
lt: Kitos laiko skalės

en: Could not send message - the specified user does not exist.
lt: Nepavyko išsiųsti pranešimo - nurodyto vartotojo nėra.

en: Search {0}
lt: Ieškoti {0}

en: Successfully deleted tweet {0}.
lt: Tauškalas {0} sėkmingai ištrintas.

en: Successfully favorited tweet {0}.
lt: Tauškalas {0} sėkmingai pažymėtas mėgstamu.

en: Successfully unfavorited tweet {0}.
lt: Tauškalas {0} sėkmingai pažymėtas kaip daugiau nebemėgstamas.

en: An error occurred while fetching the friends timeline from Twitter. Reason: {0}
lt: Įvyko klaida, gaunant iš Twitter draugų laiko juostą. Priežastis: {0}

en: An error occurred while fetching the replies from Twitter. Reason: {0}
lt: Įvyko klaida, gaunant iš Twitter atsakymus. Priežastis: {0}

en: An error occurred while fetching direct messages from Twitter. Reason: {0}
lt: Įvyko klaida, gaunant iš Twitter tiesioginius pranešimus. Priežastis: {0}

en: Twitter didn't send a valid response, they're probably overloaded
lt: Twitter neišsiuntė galiojančio atsakymo, jie, turbūt, perkrauti
