Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (55 entries)

en: No network connections
cs: Žádná připojení k sítí

en: Optimizing: {0}...
cs: Optimalizuje se: {0}…

en: Failed to optimize: {0}. Reason: {1}
cs: Optimalizace {0} se nezdařila. Příčina: {1}

en: Your chat history is no longer available because of an error but will be preserved from now on.
cs: Vaše historie pokeců se stala kvůli chybě nedostupnou, ale odteď bude zase uložena.

en: {0} is typing...
cs: {0} píše…

en: {0} has stopped typing...
cs: {0} přestal(a) psát…

en: {0} is away
cs: {0} je pryč

en: {0} is offline
cs: {0} je odpojen(a)

en: {0} is online
cs: {0} je připojen(a)

en: not connected
cs: nepřipojen(a)

en: Not connected to server
cs: Není připojeno k serveru

en: Not enough parameters for {0} command
cs: Pro příkaz {0} nebyl zadán dostatek parametrů

en: Connected to {0}
cs: Připojeno k {0}

en: Disconnected from {0}
cs: Odpojeno od {0}

en: Automatically connecting to {0}...
cs: Automatické připojování k {0}…

en: Automatic connect to {0} failed!
cs: Automatické připojení k {0} selhalo!

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Engine Commands
cs: Příkazy výkonné části

en: Connect failed!
cs: Připojení selhalo!

en: Disconnect failed - could not find server: {0}
cs: Odpojení selhalo – nepodařilo se najít server: {0}

en: Reconnect failed!
cs: Opětovné připojení selhalo!

en: Configuration reloaded
cs: Nastavení bylo načteno

en: Configuration saved
cs: Nastavení bylo uloženo

en: Invalid key/value format.
cs: Neplatný formát dvojice klíč/hodnota.

en: Invalid config key: '{0}'
cs: Neplatný klíč nastavení: „{0}“

en: Could not convert config value: '{0}' to type: {1}
cs: Nelze převést hodnotu nastavení: „{0}“ na typ: {1}

en: Invalid config remove key: '{0}'. Valid remove keys: MessagePatterns/{{ID}}.
cs: Neplatný klíč pro smazání z nastavení: „{0}“. Platné klíče ke smazání: MessagePatterns/{{ID}}.

en: Message pattern with ID: '{0}' does not exist.
cs: Vzor zprávy s ID: „{0}“ neexistuje.

en: Message pattern with ID: '{0}' removed.
cs: Vzor zprávy s ID: „{0}“ smazán.

en: Invalid parameter for config; use load, save, get or set.
cs: Neplatný parametr pro nastavení: použijte load, save, get nebo set.

en: Invalid parameter for network; use list, switch, or close
cs: Neplatný parametr pro network; použijte list, switch nebo close

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Connected Networks
cs: Připojené sítě:

en: Network
cs: Síť

en: Protocol
cs: Protokol

en: Host
cs: Hostitel

note: TRANSLATOR: no connected networks TRANSLATOR: no available networks
en: None
cs: žádné

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Available Networks
cs: Dostupné sítě:

en: Network close failed - could not find network: {0}
cs: Uzavření sítě selhalo – síť nenalezena: {0}

en: Network switch failed - could not find network: {0}
cs: Přepnutí sítě selhalo – síť nenalezena: {0}

en: Not connected to any network
cs: Není připojeno k žádné síti

en: Failed to write to chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
cs: Nezdařilo se uložení historie pokecu. Vaše historie pokecu nebude uchována. Příčina: {0}

note: just in case the ProtocolManager is not setting the protocol chat
en: Connect failed.
cs: Připojení selhalo.

en: No protocol manager found for the protocol: {0}
cs: Pro protokol nebyl nalezen žádný správce protokolu: {0}

en: Welcome to Smuxi
cs: Vítejte ve Smuxi

en: Type /help to get a list of available commands.
cs: Pro zobrazení seznamu dostupných příkazů napište /help.

en: After you have made a connection the list of available commands changes. Go to the newly opened connection tab and use the /help command again to see the extended command list.
cs: Po zdařeném připojení se změní seznam dostupných příkazů. Pro zobrazení rozšířeného seznamu příkazů přepněte na záložku nového připojení a použijte znovu příkaz /help.

en: Username must not be empty.
cs: Uživatelské jméno nemůže být prázdné.

en: Password must not be empty.
cs: Heslo nemůže být prázdné.

en: User "{0}" doesn't exist.
cs: Uživatel „{0}“ neexistuje.

en: User "{0}" already exists.
cs: Uživatel „{0}“ již existuje.

en: Network must not be empty.
cs: Síť nesmí být prázdná.

en: Server hostname must not be empty.
cs: Název hostitelského serveru nesmí být prázdný.

en: Server hostname contains invalid characters (newline).
cs: Název hostitelského serveru obsahuje neplatné znaky (zalomení řádku).

en: Server ID '{0}' already exists.
cs: Identifikace serveru „{0}“ již existuje.

en: Failed to load chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
cs: Nezdařilo se načtení historie pokecu. Vaše historie pokecu nebude uchována. Příčina: {0}

en: Failed to open chat history for writing. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
cs: Nezdařilo se otevření historie pokecu pro zápis. Vaše historie pokecu nebude uchována. Příčina: {0}
