Smuxi - IRC client - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: No network connections
ca: No hi ha connexions de xarxa

en: Optimizing: {0}...
ca: S'està optimitzant: {0}...

en: Failed to optimize: {0}. Reason: {1}
ca: No s'ha pogut optimitzar:{0}. Motiu: {1}

en: Your chat history is no longer available because of an error but will be preserved from now on.
ca: La vostra història del xat no es troba disponible a causa d'un error, però es preservarà d'ara endavant.

en: {0} is typing...
ca: {0} està escrivint...

en: {0} has stopped typing...
ca: {0} ha deixat d'escriure....

en: {0} is away
ca: {0} està absent

en: {0} is offline
ca: {0} està desconnectat

en: {0} is online
ca: {0} està connectat

en: not connected
ca: no està connectat

en: Not connected to server
ca: No esteu connectat al servidor.

en: Not enough parameters for {0} command
ca: No heu proporcionat suficients paràmetres per a l'ordre {0}

en: Connected to {0}
ca: S'ha connectat amb {0}

en: Disconnected from {0}
ca: S'ha desconnectat de {0}

en: Automatically connecting to {0}...
ca: S'està connectant automàticament a {0}...

en: Automatic connect to {0} failed!
ca: La connexió automàtica a {0} ha fallat.

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Engine Commands
ca: Ordres del motor

en: Connect failed!
ca: No s'ha pogut connectar!

en: Disconnect failed - could not find server: {0}
ca: Ha fallat la desconnexió - no s'ha pogut trobar el servidor: {0}

en: Reconnect failed!
ca: No s'ha pogut completar l'intent de reconnexió

en: Configuration reloaded
ca: S'ha tornat a carregar la connexió

en: Configuration saved
ca: S'ha desat la configuració

en: Invalid key/value format.
ca: El format de clau/valor és invàlid.

en: Invalid config key: '{0}'
ca: El valor de la clau de configuració és invàlida: «{0}»

en: Could not convert config value: '{0}' to type: {1}
ca: No s'ha pogut convertir el valor de configuració «{0}» al tipus {1}

en: Invalid parameter for network; use list, switch, or close
ca: Paràmetre invàlid per a network; utilitzeu list, switch o close

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Connected Networks
ca: Xarxes connectades

en: Network
ca: Xarxa

en: Host
ca: Màquina

note: TRANSLATOR: no connected networks TRANSLATOR: no available networks
en: None
ca: Cap

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Available Networks
ca: Xarxes disponibles

en: Not connected to any network
ca: No esteu connectat a cap xarxa

en: Failed to write to chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
ca: No s'ha pogut escriure la història del xat. No es preservarà. Motiu: {0}

note: just in case the ProtocolManager is not setting the protocol chat
en: Connect failed.
ca: No s'ha pogut connectar.

en: No protocol manager found for the protocol: {0}
ca: No s'ha trobat cap gestor de protocol per al protocol: {0}

en: Welcome to Smuxi
ca: Us donem la benvinguda a l'Smuxi!

en: Type /help to get a list of available commands.
ca: Escriviu /help per a obtenir un llistat d'ordres disponibles.

en: Username must not be empty.
ca: El nom d'usuari no pot estar buit.

en: Password must not be empty.
ca: La contrasenya no pot ser buida.

en: User "{0}" doesn't exist.
ca: L'usuari «{0}» no existeix.

en: User "{0}" already exists.
ca: L'usuari «{0}» ja existeix.

en: Network must not be empty.
ca: La xarxa no pot estar buida.

en: Server hostname must not be empty.
ca: El nom del servidor no pot estar buit.

en: Server hostname contains invalid characters (newline).
ca: El nom del servidor conté caràcters invàlids (salt de línia).
