Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: No network connections
lt: Nėra tinklo ryšių

en: Optimizing: {0}...
lt: Optimizuojama: {0}...

en: Failed to optimize: {0}. Reason: {1}
lt: Nepavyko optimizuoti: {0}. Priežastis: {1}

en: Your chat history is no longer available because of an error but will be preserved from now on.
lt: Jūsų susirašinėjimų žurnalas dėl klaidos yra daugiau nepasiekiamas, tačiau nuo dabar bus vėl išsaugomas.

en: {0} is typing...
lt: {0} rašo...

en: {0} has stopped typing...
lt: {0} nustojo rašyti...

en: {0} is away
lt: {0} yra pasitraukęs

en: {0} is offline
lt: {0} yra atsijungęs

en: {0} is online
lt: {0} yra prisijungęs

en: not connected
lt: neprisijungta

en: Not connected to server
lt: Neprisijungta prie serverio

en: Not enough parameters for {0} command
lt: Nepakanka parametrų {0} komandai

en: Connected to {0}
lt: Prisijungta prie {0}

en: Disconnected from {0}
lt: Atsijungta nuo {0}

en: Automatically connecting to {0}...
lt: Automatiškai jungiamasi prie {0}...

en: Automatic connect to {0} failed!
lt: Automatinis prisijungimas prie {0} nepavyko!

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Engine Commands
lt: Modulio Komandos

en: Connect failed!
lt: Prisijungimas nepavyko!

en: Disconnect failed - could not find server: {0}
lt: Atsijungimas nepavyko - nepavyko rasti serverio: {0}

en: Reconnect failed!
lt: Prisijungimas iš naujo nepavyko!

en: Configuration reloaded
lt: Konfigūracija įkelta iš naujo

en: Configuration saved
lt: Konfigūracija išsaugota

en: Invalid key/value format.
lt: Neteisingas rakto/reikšmės formatas.

en: Invalid config key: '{0}'
lt: Neteisingas konfigūracijos raktas: '{0}'

en: Could not convert config value: '{0}' to type: {1}
lt: Nepavyko konvertuoti konfigūracijos reikšmės: '{0}' į tipą: {1}

en: Invalid config remove key: '{0}'. Valid remove keys: MessagePatterns/{{ID}}.
lt: Neteisingas konfigūracijos šalinimo raktas: '{0}'. Teisingi šalinimo raktai: MessagePatterns/{{ID}}.

en: Message pattern with ID: '{0}' does not exist.
lt: Pranešimo šablono su ID: '{0}' nėra.

en: Message pattern with ID: '{0}' removed.
lt: Pranešimo šablonas su ID: '{0}' pašalintas.

en: Invalid parameter for config; use load, save, get or set.
lt: Neteisingas konfigūracijos parametras; naudokite load, save, get arba set.

en: Invalid parameter for network; use list, switch, or close
lt: Neteisingas tinklo parametras; naudokite list, switch, arba close

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Connected Networks
lt: Prijungti Tinklai

en: Network
lt: Tinklas

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Host
lt: Serveris

en: Port
lt: Prievadas

note: TRANSLATOR: no connected networks TRANSLATOR: no available networks
en: None
lt: Nėra

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Available Networks
lt: Prieinami Tinklai

en: Network close failed - could not find network: {0}
lt: Tinklo uždarymas nepavyko - nepavyko rasti tinklo: {0}

en: Network switch failed - could not find network: {0}
lt: Tinklo perjungimas nepavyko - nepavyko rasti tinklo: {0}

en: Not connected to any network
lt: Neprisijungta prie jokio tinklo

en: Failed to write to chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
lt: Nepavyko įrašyti susirašinėjimų žurnalo. Jūsų susirašinėjimų žurnalas nebus saugomas. Priežastis: {0}

note: just in case the ProtocolManager is not setting the protocol chat
en: Connect failed.
lt: Prisijungimas nepavyko.

en: No protocol manager found for the protocol: {0}
lt: Nerasta protokolų tvarkytuvė protokolui: {0}

en: Welcome to Smuxi
lt: Sveiki atvykę į Smuxi

en: Type /help to get a list of available commands.
lt: Norėdami gauti prieinamų komandų sąrašą, įrašykite /help.

en: After you have made a connection the list of available commands changes. Go to the newly opened connection tab and use the /help command again to see the extended command list.
lt: Po jūsų prisijungimo, prieinamų komandų sąrašas pasikeičia. Pereikite į naujai atvertą kortelę ir vėl naudokite /help komandą, kad matytumėte išplėstą komandų sąrašą.

en: Username must not be empty.
lt: Vartotojo vardas negali būti tuščias.

en: Password must not be empty.
lt: Slaptažodis negali būti tuščias.

en: User "{0}" doesn't exist.
lt: Naudotojo "{0}" nėra.

en: User "{0}" already exists.
lt: Naudotojas "{0}" jau yra.

en: Network must not be empty.
lt: Tinklas negali būti tuščias.

en: Server hostname must not be empty.
lt: Serverio pagrindinio kompiuterio vardas negali būti tuščias.

en: Server hostname contains invalid characters (newline).
lt: Serverio pagrindinio kompiuterio varde yra neteisingų simbolių (nauja eilutė).

en: Server ID '{0}' already exists.
lt: Serverio ID '{0}' jau yra.

en: Failed to load chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
lt: Nepavyko įkelti susirašinėjimų žurnalo. Jūsų susirašinėjimų žurnalas nebus saugomas. Priežastis: {0}

en: Failed to open chat history for writing. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
lt: Nepavyko įrašymui atidaryti susirašinėjimų žurnalo. Jūsų susirašinėjimų žurnalas nebus saugomas. Priežastis: {0}
