Smuxi - IRC client - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Query
fr: Chat privé

en: Op
fr: Opper

en: Deop
fr: Enlever l'Op

en: Voice
fr: Voicer

en: Devoice
fr: Enlever le Voice

en: Kick
fr: Kicker

en: Kick + Ban
fr: Kicker + Bannir

en: Ban
fr: Bannir

en: Unban
fr: Enlever le ban

en: Invite to
fr: Inviter à

en: Time
fr: Temps
