Smuxi - IRC client - en to pt_BR translation catalogue (9 entries)

en: Voice
pt_BR: Voz

en: Devoice
pt_BR: Retirado Voz

en: Kick
pt_BR: Expulso

en: Kick + Ban
pt_BR: Expulso + Banido

en: Ban
pt_BR: Banido

en: Unban
pt_BR: Desbanido

en: Invite to
pt_BR: Convidar para

en: Time
pt_BR: Tempo

en: Userinfo
pt_BR: InfoUsuário
