Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Query
lt: Užklausa

en: Op
lt: Suteikti operatoriaus teises

en: Deop
lt: Atimti operatoriaus teises

en: Voice
lt: Suteikti balsą

en: Devoice
lt: Atimti balsą

en: Kick
lt: Išmesti

en: Kick + Ban
lt: Išmesti + Užbaninti

en: Ban
lt: Užbaninti

en: Unban
lt: Atbaninti

en: Whois
lt: Kas yra

en: Invite to
lt: Pakviesti į

en: Ping
lt: Ryšio patikrinimas

en: Version
lt: Versija

en: Time
lt: Laikas

en: Finger
lt: Klientų ieškyklė

en: Userinfo
lt: Vartotojo informacija
