Smuxi - IRC client - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Voice
sk: Hlas

en: Devoice
sk: Ukončiť hlas

en: Kick
sk: Vykopnúť

en: Kick + Ban
sk: Vykopnúť + zakázať

en: Ban
sk: Zakázať

en: Unban
sk: Zrušiť zakázanie

en: Query
sk: Opýtať sa

en: Whois
sk: Kto je

en: Invite to
sk: Pozvať na

en: Version
sk: Verzia

en: Time
sk: Čas

en: Userinfo
sk: Informácie o používateľovi
