Smuxi - IRC client - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Query
es: Consulta

en: Add To Contacts
es: Agregar a contactos

en: Invite to
es: Invitar a

en: Rename
es: Renombrar

en: Remove
es: Eliminar
