Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Query
lt: Užklausa

en: Whois
lt: Kas yra

en: Add To Contacts
lt: Pridėti Prie Kontaktų

en: Invite to
lt: Kviesti į

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Remove
lt: Šalinti
