Smuxi - IRC client - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Query
ru: Запрос

en: Add To Contacts
ru: Добавить в контакты

en: Invite to
ru: Пригласить

en: Rename
ru: Переименовать

en: Remove
ru: Удалить
