Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Add user to Server
cs: Přidat uživatele na server

en: Modify existing user of Server
cs: Upravit existujícího uživatele serveru

en: Delete user from Server
cs: Smazat uživatele ze serveru

en: List all existing users of Server
cs: Procházet všechny existující uživatele serveru

en: User to create, modify or delete
cs: Uživatel, který se má přidat, upravit či smazat

en: Password of the user when creating or modifying a user
cs: Heslo vytvářeného či upravovaného uživatele

en: Enable debug output
cs: Povolit ladicí informace

en: Optimize message buffers and exit (valid values: none, defrag, index, all)
cs: Optimalizovat buffery zpráv a ukončit (platné hodnoty: none, defrag, index, all)

en: Show this help
cs: Ukázat tuto nápovědu

en: Usage: smuxi-server [options]
cs: Používání: smuxi-server [volby]

en: Options:
cs: Volby:

en: Show version
cs: Zobrazit verzi

en: Unknown option: '{0}'
cs: Neznámá volba: '{0}'

en: Command line error: {0}
cs: Chybný příkaz: {0}

en: At most one of --add-user, --modify-user, and --delete-user may be used at a time.
cs: Najednou smí být použita nanejvýš jedna z možností --add-user, --modify-user a --delete-user.

en: You must specify a username with the --username option.
cs: U volby --username musíte zadat uživatelské jméno.

en: Username must not be empty.
cs: Uživatelské jméno nemůže být prázdné.

en: You must specify a password with the --password option.
cs: U volby --password musíte zadat heslo.

en: Password must not be empty.
cs: Heslo nemůže být prázdné.

en: Invalid optimization value passed to --optimize-message-buffer, valid values are: {0}
cs: Neplatná hodnota předaná volbě --optimize-message-buffer; platné hodnoty jsou: {0}

en: User "{0}" successfully added to server.
cs: Uživatel "{0}" byl úspěšně přidán na server.

en: User "{0}" successfully modified.
cs: Uživatel "{0}" byl úspěšně upraven.

en: User "{0}" successfully deleted from server.
cs: Uživatel "{0}" byl úspěšně smazán ze serveru.

en: Users:
cs: Uživatelé:

en: Successfully optimized {0} message buffers.
cs: Podařilo se optimalizovat buffery zpráv: {0}

en: Failed to optimize message buffers: {0}
cs: Optimalizace bufferů zpráv selhala: {0}
