Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Add user to Server
lt: Pridėti vartotoją į Serverį

en: Modify existing user of Server
lt: Modifikuoti esantį Serverio vartotoją

en: Delete user from Server
lt: Ištrinti vartotoją iš Serverio

en: List all existing users of Server
lt: Pateikti visus esamus Serverio vartotojus

en: User to create, modify or delete
lt: Vartotojas, kurį norima sukurti, modifikuoti ar ištrinti

en: Password of the user when creating or modifying a user
lt: Vartotojo slaptažodis, kuomet kuriamas ar modifikuojamas vartotojas

en: Enable debug output
lt: Įjungti derinimo išvestį

en: Optimize message buffers and exit (valid values: none, defrag, index, all)
lt: Optimizuoti pranešimo buferius ir išėjimą (teisingos reikšmės: none, defrag, index, all)

en: Show this help
lt: Rodyti šią pagalbą

en: Usage: smuxi-server [options]
lt: Naudojimas: smuxi-server [parametrai]

en: Options:
lt: Parametrai:

en: Show version
lt: Rodyti versiją

en: Unknown option: '{0}'
lt: Nežinomas parametras: '{0}'

en: Command line error: {0}
lt: Komandų eilutės klaida: {0}

en: At most one of --add-user, --modify-user, and --delete-user may be used at a time.
lt: Vienu metu gali būti naudojamas daugiausiai vienas iš --add-user, --modify-user ir --delete-user

en: You must specify a username with the --username option.
lt: Privalote nurodyti vartotojo vardą, naudodami --username parametrą.

en: Username must not be empty.
lt: Vartotojo vardas negali būti tuščias.

en: You must specify a password with the --password option.
lt: Privalote nurodyti slaptažodį, naudodami --password parametrą.

en: Password must not be empty.
lt: Slaptažodis negali būti tuščias.

en: Invalid optimization value passed to --optimize-message-buffer, valid values are: {0}
lt: Į --optimize-message-buffer perduota neteisinga optimizavimo reikšmė, teisingos reikšmės yra: {0}

en: User "{0}" successfully added to server.
lt: Vartotojas "{0}" sėkmingai pridėtas į serverį.

en: User "{0}" successfully modified.
lt: Vartotojas "{0}" sėkmingai modifikuotas.

en: User "{0}" successfully deleted from server.
lt: Vartotojas "{0}" sėkmingai ištrintas iš serverio.

en: Users:
lt: Vartotojai:

en: Successfully optimized {0} message buffers.
lt: Sėkmingai optimizuota {0} pranešimo buferių.

en: Failed to optimize message buffers: {0}
lt: Nepavyko optimizuoti pranešimo buferių: {0}
