Smuxi - IRC client - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Add user to Server
nl: Gebruiker toevoegen aan server

en: Modify existing user of Server
nl: Bestaande gebruiker van server aanpassen

en: Delete user from Server
nl: Gebruiker verwijderen van server

en: List all existing users of Server
nl: Alle bestaande gebruikers van server tonen

en: User to create, modify or delete
nl: Gebruiker om aan te maken, te wijzigen of te verwijderen

en: Password of the user when creating or modifying a user
nl: Gebruikerswachtwoord voor het maken of wijzigen van een gebruiker

en: Enable debug output
nl: Debuguitvoer inschakelen

en: Optimize message buffers and exit (valid values: none, defrag, index, all)
nl: Meldingenbuffers optimaliseren en afsluiten (toegestane waarden: none, defrag, index, all)

en: Show this help
nl: Deze hulp tonen

en: Usage: smuxi-server [options]
nl: Gebruik: smuxi-server [opties]

en: Options:
nl: Opties:

en: Show version
nl: Versie tonen

en: Unknown option: '{0}'
nl: Onbekende optie: '{0}'

en: Command line error: {0}
nl: Opdrachtregelfout: {0}

en: At most one of --add-user, --modify-user, and --delete-user may be used at a time.
nl: Maximaal één van --add-user, --modify-user, of --delete-user kan tegelijk worden gebruikt.

en: You must specify a username with the --username option.
nl: U dient een gebruikersnaam op te geven met de optie --username.

en: Username must not be empty.
nl: Gebruikersnaam mag niet leeg zijn.

en: You must specify a password with the --password option.
nl: U dient een wachtwoord op te geven met de optie --password.

en: Password must not be empty.
nl: Wachtwoord mag niet leeg zijn.

en: Invalid optimization value passed to --optimize-message-buffer, valid values are: {0}
nl: Ongeldige optimalisatiewaarden doorgegeven via --optimize-message-buffer, geldige waarden zijn: {0}

en: User "{0}" successfully added to server.
nl: Gebruiker "{0}" toegevoegd aan de server.

en: User "{0}" successfully modified.
nl: Gebruiker "{0}" gewijzigd.

en: User "{0}" successfully deleted from server.
nl: Gebruiker "{0}" verwijderd van de server.

en: Users:
nl: Gebruikers:

en: Successfully optimized {0} message buffers.
nl: Met succes {0} meldingenbuffers geoptimaliseerd.

en: Failed to optimize message buffers: {0}
nl: Optimaliseren van meldingenbuffers is niet gelukt: {0}
