SparkleShare - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: The GNOME Project
bg: Проектът GNOME

en: Welcome to SparkleShare!
bg: Здравейте в SparkleShare!

en: Up to date
bg: Обновено

en: Syncing…
bg: Синхронизиране…

en: Not everything is synced
bg: Синхронизирането не е приключило

en: Copy Web Link
bg: Копиране на адреса

en: Copy the web address of this file to the clipboard
bg: Копиране в буфера на адреса на връзката към този файл

en: Get Earlier Version
bg: Предишна версия

en: Make a copy of an earlier version in this folder
bg: Копие в тази папка на по-ранна версия

en: Select to get a copy of this version
bg: Изберете за копие на версията

en: Print version information
bg: Извеждане на информация за версията

en: Show this help text
bg: Показване на този помощен текст

en: Copyright (C) 2010 Hylke Bons
bg: Авторски права: © 2010 Hylke Bons

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
bg: Тази програма идва БЕЗ НИКАКВИ ГАРАНЦИИ.

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it
bg: Това е свободен софтуер, можете да го разпространявате при определени условия.

en: under certain conditions. Please read the GNU GPLv3 for details.
bg: За повече информация вижте Общия публичен лиценз на GNU, версия 3.

en: SparkleShare automatically syncs Git repositories in
bg: SparkleShare автоматично синхронизира хранилища на Git

en: the ~/SparkleShare folder with their remote origins.
bg: в папката ~/SparkleShare с отдалечените им източници.

en: Usage: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...
bg: Употреба: sparkleshare [start|stop|restart] [ОПЦИЯ]…

en: Sync SparkleShare folder with remote repositories.
bg: Синхронизиране на папката ви за SparkleShare с отдалечените източници.

en: Arguments:
bg: Аргументи:

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
bg: Относно SparkleShare

en: Before we can create a SparkleShare folder on this computer, we need a few bits of information from you.
bg: Трябва да попълните някои данни за себе си, преди да се създаде папка на компютъра, ползваща SparkleShare.

en: Full Name:
bg: Лично име:

en: Email:
bg: Е-поща:

en: Next
bg: Нататък

note: Cancel button
en: Cancel
bg: Отказване

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
bg: Не е ли време за кафенце?

en: Finish
bg: Завършване

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
bg: Отваряне на папката

en: Turn Notifications Off
bg: Изключване на уведомяванията

en: Turn Notifications On
bg: Включване на уведомленията

note: A menu item that quits the application
en: Quit
bg: Спиране на програмата
