SparkleShare - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: The GNOME Project
eo: La GNOME-projekto

en: Welcome to SparkleShare!
eo: Bonvenon ĉe SparkleShare!

en: Copy Web Link
eo: Kopii retejan ligilon

en: Copy the web address of this file to the clipboard
eo: Kopii la retejan adreson de tiu dosiero en la tondejon

en: Get Earlier Version
eo: Akiri pli fruan version

en: Select to get a copy of this version
eo: Elekti por akiri kopion de tiu versio

en: Copyright (C) 2010 Hylke Bons
eo: Kopirajto (C) 2010 Hylke Bons

en: All Folders
eo: Ĉiuj dosierujoj

en: Full Name:
eo: Nomo:

en: Email:
eo: Retadreso:

en: Next
eo: Sekva

note: Cancel button
en: Cancel
eo: Rezigni

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
eo: Malfermi dosierujon
