SparkleShare - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: The GNOME Project
hu: A GNOME Project

en: Welcome to SparkleShare!
hu: Üdvözli a SparkleShare!

en: Up to date
hu: Naprakész

en: Syncing…
hu: Szinkronizálás...

en: Not everything is synced
hu: Nincs minden szinkronizálva

en: Copy Web Link
hu: Weblink kimásolása

en: Copy the web address of this file to the clipboard
hu: Kimásolja ennek a fájlnak webcímét a vágólapra

en: Get Earlier Version
hu: Korábbi verzió beszerzése

en: Make a copy of an earlier version in this folder
hu: Korábbi verzió másolása ebbe a mappába

en: Select to get a copy of this version
hu: Válasszon hogy egy korábbi változatot megkapjon

en: Print version information
hu: Verzió információk nyomtatása

en: Show this help text
hu: Ezt a súgó segítséget jeleníti meg

en: SparkleShare, a collaboration and sharing tool.
hu: SparkleShare, az együttműködés és megosztás eszköze.

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
hu: Erre a programra nincs SEMMIFÉLE GARANCIA.

en: This is free software, and you are welcome to redistribute it
hu: Ez egy szabad szoftver, és mindig örülünk, ha terjesztik

en: under certain conditions. Please read the GNU GPLv3 for details.
hu: bizonyos feltételek mellett. Kérjük, olvassa el a GNU GPLv3 a részletekért.

en: SparkleShare automatically syncs Git repositories in
hu: SparkleShare automatikusan szinkronizálja Git adattárakat a

en: the ~/SparkleShare folder with their remote origins.
hu: a ~/SparkleShare mappával a távoli eredetükkel.

en: Usage: sparkleshare [start|stop|restart] [OPTION]...
hu: Használat: sparkleshare [start | stop | újraindítás] [OPCIÓK] ...

en: Sync SparkleShare folder with remote repositories.
hu: A SparkleShare mappa szinkronizálása a távoli tárolókkal.

en: Arguments:
hu: Paraméterek:

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
hu: A SparkleShare-ről

en: You are running the latest version.
hu: Az elérhető legújabb verziót használja.

en: Checking for updates...
hu: Frissítések keresése...

en: Recent Events
hu: Utóbbi események

en: All Folders
hu: MInden mappa

en: Before we can create a SparkleShare folder on this computer, we need a few bits of information from you.
hu: Mielőtt még egy SparkleShare mappát készítenénk ezen a gépen, még néhány apró információra lenne szükség.

en: Full Name:
hu: Teljes név:

en: Next
hu: Következő

note: Cancel button
en: Cancel
hu: Mégsem

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
hu: Biztos benne, hogy nincs kávészünet?

en: Finish
hu: Befejezés

en: ‘{0}’ has been successfully added
hu: '{0}' sikeresen hozzáadva

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
hu: Mappa megnyitása

en: SparkleShare Setup
hu: SparkleShare beállítása

en: Turn Notifications Off
hu: Értesítések kikapcsolása

en: Turn Notifications On
hu: Értesítések bekapcsolása

note: A menu item that quits the application
en: Quit
hu: Kilépés
