SparkleShare - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Welcome to SparkleShare!
sk: Vitajte v Sparkleshare

en: Up to date
sk: Aktualizované

en: Syncing…
sk: Synchronizujem...

en: Not everything is synced
sk: Nie všetko je synchronizované

en: Copy Web Link
sk: Skopíruj webový odkaz

en: Copy the web address of this file to the clipboard
sk: Skopíruj webový odkaz na tento súbor do schránky

en: Get Earlier Version
sk: Vyber staršiu verziu

en: Make a copy of an earlier version in this folder
sk: Vytvor kópiu staršej verzie v tomto priečinku

en: Select to get a copy of this version
sk: Vyber si verziu na skopírovanie

en: Print version information
sk: Vytlačiť informácie o verzii

en: Show this help text
sk: Zobraziť tohto pomocníka

en: SparkleShare, a collaboration and sharing tool.
sk: SparkleShare, nástroj na spoluprácu a zdieľanie

en: Arguments:
sk: Prepínače:

note: A menu item that takes the user to http://www.sparkleshare.org/
en: About SparkleShare
sk: O SparkleShare

en: A newer version ({0}) is available!
sk: Novšia verzia ({0}) je k dispozícii!

en: You are running the latest version.
sk: Používate najnovšiu verziu.

en: Checking for updates...
sk: Kontrolujem aktualizácie

en: Recent Events
sk: Nedávne udalosti

en: All Folders
sk: Všetky priečinky

en: Full Name:
sk: Celé meno:

en: Next
sk: Ďalej

note: Cancel button
en: Cancel
sk: Zrušiť

note: Sync button
en: Add
sk: Pridať

en: Adding project ‘{0}’…
sk: Pridávam projekt '{0}' ...

en: This may take a while.
sk: Toto môže chvíľu trvať.

en: Are you sure it’s not coffee o'clock?
sk: Ste si istý, že nie je čas na kávu?

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Something went wrong
sk: Niečo sa nepodarilo

en: Try Again…
sk: Skúste znovu...

en: ‘{0}’ has been successfully added
sk: "{0}" bol úspešne pridaný

en: Project successfully added!
sk: Projekt bol úspešne pridaný!

en: Access the files from your SparkleShare folder.
sk: Pristupovať k súborom zo SparkleShare priečinka.

note: A button that opens the synced folder
en: Open Folder
sk: Otvoriť priečinok

en: What's happening next?
sk: Čo sa deje ďalej?

en: Skip Tutorial
sk: Preskočiť výučbu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Sharing files with others
sk: Zdieľanie súborov s ostatnými

en: The status icon is here to help
sk: Ikona stavu je tu pre Vás

en: Adding projects to SparkleShare
sk: Pridanie projektov do SparkleShare

en: SparkleShare Setup
sk: Nastavenia SparkleShare

en: No projects yet
sk: Zatiaľ žiadne projekty

en: Turn Notifications Off
sk: Vypni upozornenia

en: Turn Notifications On
sk: Zapni upozornenia

note: A menu item that quits the application
en: Quit
sk: Vypnúť
