SuperTux - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Flight Test
ca: Prova de vol

en: Dungeons but no Dragons
ca: Dracs no, masmorres

en: Lies!
ca: Mentides!

en: Train Leaves in One Minute
ca: El tren surt en 1 minut

en: Bonus Dias!
ca: Bonificació dies!

en: Castle Gate
ca: La porta del castell

en: A Long Way Home
ca: Un llarg camí a casa

en: Bonus Island Castle
ca: El castell de l'Illa de la bonificació

en: Area 42
ca: Àrea 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
ca: -Enhorabona!
    
    #Has acabat amb èxit
    #l'Illa de bonificació I 
    
            amb els nivells creats per
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Si encara no has superat tots els nivells,
    #troba el camí de tornada a casa i pren
    #una altra ruta. Encara t'esperen
    #més reptes!
    
    #Encara has de descobrir
    #un nivell secret...
    
    #Moltes gràcies a tots
    #els que ens han ajudat a 
    #aconseguir-ho. Esperem que hagis gaudit!

en: Pipe Down Over There
ca: El tub de sota

en: Something Fishy
ca: Alguna cosa pudent

en: Fire In The Sky
ca: Foc al cel

en: Have I been here before?
ca: He estat aquí abans?

en: Bad Guys Stink!
ca: Els enemics fan pudor!

en: A good start
ca: Un bon inici

en: Too easy
ca: Massa fàcil

en: Still too easy
ca: Encara massa fàcil

en: Semi-Frozen
ca: Semicongelat

en: Cave Of Mirrors
ca: La cova dels miralls

en: A Maze In The Sky
ca: Un laberint en el cel

en: Collapse Imminent!
ca: Col·lisió imminent!

en: Tip Of The Iceberg
ca: La punta de l'iceberg

en: Bonus Island I
ca: Illa de bonificació I

en: You found a secret place!
ca: Has trobat un lloc secret!

en: Hint: Use igloos to get back here.
ca: Pista: utilitza els iglús per tornar aquí.

en: Warp to Matr1x' Sector
ca: Transport al sector d'en Matr1x

en: Warp to Thompson's Domain
ca: Transport al domini d'en Thomson

en: Leave the SuperTux Team Island
ca: Marxar de l'Illa de l'equip de SuperTux

en: Warp to Abednego's Area
ca: Transport a l'àrea d'Abednego

en: Leave Torfi's Territory
ca: Marxar del territori d'en Torfi

en: Leave Abednego's Area
ca: Marxar de l'àrea d'Abednego

en: Leave Thompson's Domain
ca: Marxar del domini d'en Thomson

en: Back to Matr1x' Sector
ca: Tornar al sector d'en Matr1x

en: Warp home
ca: Transport a casa

en: Warp to the SuperTux Team Island
ca: Transport a l'Illa de l'equip de SuperTux

en: Leave Matr1x' Sector
ca: Marxar del sector d'en Matr1x'

en: Continue Matr1x' Sector
ca: Continuar en el sector d'en Matr1x'

en: Warp to Torfi's Territory
ca: Transport al territori d'en Torfi
