SuperTux - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Flight Test
eo: Fluga Testo

en: Dungeons but no Dragons
eo: Galerioj sed neniuj Drakoj

en: Lies!
eo: Mensogoj!

en: Train Leaves in One Minute
eo: Trajno Deiros post Unu Minuto

en: Bonus Dias!
eo: Bonustagon!

en: Castle Gate
eo: Kastelpordo

en: A Long Way Home
eo: Longa Vojo al Hejmo

en: Bonus Island Castle
eo: Castelo de Bonifika Insulo

en: Area 42
eo: Areo 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
eo: -Gratulon!
    
    #Vi sukcese apretas
    #Bonifika Insulo 1
    
    ⇥kiu ĉefrolas nivelojn kontribuis el
    ⇥Jason W. THOMPSON
    ⇥Torfi GUNNARSSON
    ⇥Abednego
    ⇥Matr1x
    
    
    #Se vi ne malblokas ĉia nivelojn,
    #eksciu via vojo al hejmo, kaj ekiru rekte tra
    #alia vojo. Estas nun ankoraŭ plu
    #provokoj atendanta por vi!
    
    #Kaj ankaŭ, estas sekreta
    #nivelo trovonta...
    
    #Grandan "dankon" al
    #ĉiu ajn kontribuanto de ĉi tio
    #versio. Ni esperas vi ĝuis ĝin!

en: Pipe Down Over There
eo: Tubo Malsupren Tie

en: Something Fishy
eo: Iu Fiŝa

en: Fire In The Sky
eo: Fajro en la ĉielo

en: Have I been here before?
eo: Ĉu mi estis tie ĉi antaŭe?

en: Bad Guys Stink!
eo: Malbonuloj Stultas!

en: #These levels were made Swimming-Ready by Serano and revamped by AllyTheOcelot
eo: #Ĉi tiujn nivelojn naĝpretigis Serano kaj redesegnis AllyTheOcelot

en: A good start
eo: Bona komenco

en: Too easy
eo: Tro facila

en: #All these levels were upgraded for milestone 2 by Hume.
eo: #Ĉi tiujn nivelojn altgradigis Hume por mejloŝtono 2

en: Still too easy
eo: Ankoraŭ tro facilas

en: Semi-Frozen
eo: Duona-frostiĝinta

en: Cave Of Mirrors
eo: Groto de Speguloj

en: A Maze In The Sky
eo: Labirinto en la Ĉielo

en: Collapse Imminent!
eo: Minaca Kolapso!

en: Tip Of The Iceberg
eo: Pinto De La Glaĉero

en: Bonus Island I
eo: Bonifika Insulo 1

en: You found a secret place!
eo: Vi trovis sekretan ejon!

en: Hint: Use igloos to get back here.
eo: Konsileto: uzu la iglojn returni.

en: Warp to Matr1x' Sector
eo: Iru al la Sectoro de Matr1x

en: Warp to Thompson's Domain
eo: Iru al la Variejo de THOMPSON

en: Leave the SuperTux Team Island
eo: Deiru el la Insulo de la SuperTux Teamo

en: Warp to Abednego's Area
eo: Iru al la Areo de Abednego

en: Leave Torfi's Territory
eo: Deiru la Teritorio de Torfi

en: Leave Abednego's Area
eo: Deiru la Areo de Abednego

en: Leave Thompson's Domain
eo: Deiru la Variejo de THOMPSON

en: Back to Matr1x' Sector
eo: Returnu al la Sectoro de Matr1x

en: Warp home
eo: Returnu al hejmo

en: Warp to the SuperTux Team Island
eo: Iru al la Insulo de la SuperTux Teamo

en: Leave Matr1x' Sector
eo: Deiru la Sectoro de Matr1x

en: Continue Matr1x' Sector
eo: Adu la Sectoro de Matr1x

en: Warp to Torfi's Territory
eo: Iru al la Teritorio de Torfi
