SuperTux - en to ms_MY translation catalogue (39 entries)

en: Flight Test
ms_MY: Ujian Penerbangan

en: Dungeons but no Dragons
ms_MY: Kurungan Bawah Tanah tetapi tanpa Naga

en: Lies!
ms_MY: Pembohongan!

en: Train Leaves in One Minute
ms_MY: Keretapi Bergerak dalam tempoh Satu Minit

en: Bonus Dias!
ms_MY: Dias Bonus!

en: Castle Gate
ms_MY: Pintu Pagar Istana

en: A Long Way Home
ms_MY: Jalan Pulang yang Masih Jauh

en: Bonus Island Castle
ms_MY: Istana Pulau Bonus

en: Area 42
ms_MY: Kawasan 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
ms_MY: -Tahniah!
    
    #Anda berjaya menyelesaikan
    #Pulau Bonus I
    
    	aras-aras ini dihasilkan oleh
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Jika anda masih gagal menyelesaikan
    #semua aras, cuba cari jalan pulang dan
    #cuba laluan lain. Kerana masih ada lagi
    #cabaran lain menunggu anda!
    
    #Dan lagi ada satu aras rahsia yang perlu
    #dicari...
    
    #"Terima kasih" kepada sesiapa sahaja
    #yang terlibat dalam pembikinan keluaran
    #ini. Kami harap anda menyukainya!

en: Pipe Down Over There
ms_MY: Ada Paip Turun Arah Sana

en: Something Fishy
ms_MY: Ada Perkara Pelik Berlaku

en: Fire In The Sky
ms_MY: Langit Merah Membara

en: Have I been here before?
ms_MY: Pernahkah Saya berada di sini sebelum ini?

en: Bad Guys Stink!
ms_MY: Penjahat Berbau Busuk!

en: A good start
ms_MY: Satu permulaan yang baik

en: Too easy
ms_MY: Terlalu mudah

en: Still too easy
ms_MY: Masih terlalu mudah

en: Semi-Frozen
ms_MY: Separa-Beku

en: Cave Of Mirrors
ms_MY: Gua Cermin

en: A Maze In The Sky
ms_MY: Pagar Sesat Kayangan

en: Collapse Imminent!
ms_MY: Runtuhan Hampir!

en: Tip Of The Iceberg
ms_MY: Di Hujung Aisberg

en: Bonus Island I
ms_MY: Pulau Bonus 1

en: You found a secret place!
ms_MY: Anda telah menemui satu tempat rahsia!

en: Hint: Use igloos to get back here.
ms_MY: Pembayang: Guna igloo untuk kembali ke sini.

en: Warp to Matr1x' Sector
ms_MY: Lompat Masuk ke Sektor Matr1k

en: Warp to Thompson's Domain
ms_MY: Lompat Masuk ke Domain Thompson

en: Leave the SuperTux Team Island
ms_MY: Keluar dari Pulau Pasukan SuperTux

en: Warp to Abednego's Area
ms_MY: Lompat Masuk ke Kawasan Abednego

en: Leave Torfi's Territory
ms_MY: Keluar dari Wilayah Torfi

en: Leave Abednego's Area
ms_MY: Keluar dari Kawasan Abednego

en: Leave Thompson's Domain
ms_MY: Keluar dari Domain Thompson

en: Back to Matr1x' Sector
ms_MY: Kembali ke Sektor Matr1x

en: Warp home
ms_MY: Kembali ke rumah

en: Warp to the SuperTux Team Island
ms_MY: Kembali ke Pulau Pasukan SuperTux

en: Leave Matr1x' Sector
ms_MY: Keluar dari Sektor Matr1x

en: Continue Matr1x' Sector
ms_MY: Terus ke Sektor Matr1x

en: Warp to Torfi's Territory
ms_MY: Lompat Masuk ke Wilayah Torfi
