SuperTux - en to nds translation catalogue (38 entries)

en: Flight Test
nds: Laat uns flegen

en: Dungeons but no Dragons
nds: Slött-Kast sünner Füürwurms

en: Lies!
nds: Lögen!

en: Train Leaves in One Minute
nds: De Zug fahrt in eener Menüüt of

en: Bonus Dias!
nds: Fein willkomen!

en: Castle Gate
nds: Poort vum Slött

en: A Long Way Home
nds: Een langer Weg na Huus

en: Bonus Island Castle
nds: Dat Slött up deeser feinen Insel

en: Area 42
nds: Zoon 42

en: Pipe Down Over There
nds: De Röhren runner

en: Something Fishy
nds: Komiske Fiske

en: Fire In The Sky
nds: Füür an'n Häven

en: Have I been here before?
nds: Bün ick hier nich al wesen?

en: Bad Guys Stink!
nds: Verflöökte Wrockers!

en: A good start
nds: Dat gaht man good to

en: Too easy
nds: To licht

en: Still too easy
nds: Immer noch to licht

en: Semi-Frozen
nds: Halv froren

en: Cave Of Mirrors
nds: Spegel-Höhl

en: A Maze In The Sky
nds: Dwaalwegen an'n Höven

en: Collapse Imminent!
nds: Dat stört stünds in!

en: Tip Of The Iceberg
nds: Topp vum Iesbarg

en: Bonus Island I
nds: Feine Insel I

en: You found a secret place!
nds: Du hest een Versteek funnen!

en: Hint: Use igloos to get back here.
nds: Tipp: Dör Ieshöhlen kummst du na hier torügg.

en: Warp to Matr1x' Sector
nds: To Matr1xens Zoon gahn

en: Warp to Thompson's Domain
nds: To Thompsons Riek gahn

en: Leave the SuperTux Team Island
nds: De Insel vun de SuperTux-Klottje verlaten

en: Warp to Abednego's Area
nds: To Abednegos Kuntrei gahn

en: Leave Torfi's Territory
nds: Torfis Rebeet verlaten

en: Leave Abednego's Area
nds: Abednegos Kuntrei verlaten

en: Leave Thompson's Domain
nds: Thompsons Riek verlaten

en: Back to Matr1x' Sector
nds: Torügg to Matr1xens Zoon

en: Warp home
nds: Na Huus gahn

en: Warp to the SuperTux Team Island
nds: Tur Insel vun de SuperTux-Klottje gahn

en: Leave Matr1x' Sector
nds: Matr1xens Zoon verlaten

en: Continue Matr1x' Sector
nds: Mit Matr1xens Zoon wiedermaken

en: Warp to Torfi's Territory
nds: To Torfis Rebeet gahn
