SuperTux - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Flight Test
pl: Test latania

en: Dungeons but no Dragons
pl: Lochy ale nie smoki

en: Lies!
pl: Łgarstwa!

en: Train Leaves in One Minute
pl: Pociąg odjeżdża za minutę

en: Bonus Dias!
pl: Bonusowy Dzień!

en: Castle Gate
pl: Zamkowe Wrota

en: A Long Way Home
pl: Długa droga do domu

en: Bonus Island Castle
pl: Zamek w Bonusowej Wyspie

en: Area 42
pl: Obszar 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
pl: -Gratulacje!
    
    #Udało Ci się ukończyć z powodzeniem
    #Bonusową wyspę I
    
    	zawierającą poziomy stworzone przez:
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Jeśli jeszcze nie ukończyłeś wszystkich poziomów,
    #znajdź drogę do domu i spróbuj
    #inną. Więcej wyzwań
    #czeka na Ciebie!
    
    #A, i jeszcze jest bonusowy poziom
    #do znalezienia...
    
    #Wielkie podziękowania idą do
    #każdego, kto przyczynił się do tego wydania.
    #Mamy nadzieję, że Ci się podobało!

en: Pipe Down Over There
pl: Przestań tu gadać

en: Something Fishy
pl: Coś rybnego

en: Fire In The Sky
pl: Ogień na niebie

en: Have I been here before?
pl: Byłem tutaj wcześniej?

en: Bad Guys Stink!
pl: Źli śmierdzą!

en: #These levels were made Swimming-Ready by Serano and revamped by AllyTheOcelot
pl: #Te poziomy zostały przystosowane do pływania przez Serano i odnowione przez AllyTheOcelot

en: A good start
pl: Dobry początek

en: Too easy
pl: Zbyt łatwo

en: #All these levels were upgraded for milestone 2 by Hume.
pl: #Wszystkie te poziomy zostały ulepszone dla milestone 2 przez Hume.

en: Still too easy
pl: Wciąż za łatwo

en: Semi-Frozen
pl: Pół-zamrożony

en: Cave Of Mirrors
pl: Jaskinia Luster

en: A Maze In The Sky
pl: Labirynt na niebie

en: Collapse Imminent!
pl: Blisko rozpadu

en: Tip Of The Iceberg
pl: Wierzchołek Góry Lodowej

en: Bonus Island I
pl: Bonusowa Wyspa I

en: You found a secret place!
pl: Znalazłeś sekretne miejsce!

en: Hint: Use igloos to get back here.
pl: Wskazówka: Użyj igloo, aby wrócić tutaj.

en: Warp to Matr1x' Sector
pl: Do sektora Matr1x'a

en: Warp to Thompson's Domain
pl: Do domeny Thompson'a

en: Leave the SuperTux Team Island
pl: Opuść wyspę drużyny SuperTux

en: Warp to Abednego's Area
pl: Do obszaru Abednego

en: Leave Torfi's Territory
pl: Opuść terytorium Torfi'ego

en: Leave Abednego's Area
pl: Opuść obszar Abednego

en: Leave Thompson's Domain
pl: Opuść domenę Thompson'a

en: Back to Matr1x' Sector
pl: Wracaj do sektora Matr1x'a

en: Warp home
pl: Do domu

en: Warp to the SuperTux Team Island
pl: Do wyspy drużyny SuperTux

en: Leave Matr1x' Sector
pl: Opuść sektor Matr1x'a

en: Continue Matr1x' Sector
pl: Kontynuuj sektor Matr1x'a

en: Warp to Torfi's Territory
pl: Do terytorium Torfi'ego
