SuperTux - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Flight Test
ne: उडान परीक्षण

en: Dungeons but no Dragons
ne: डन्जन तर कुनै ड्रागन छैन

en: Lies!
ne: झूटहरु!

en: Train Leaves in One Minute
ne: रेलगाडी १ मिनेटमा हिँड्छ

en: Castle Gate
ne: महल गेट

en: A Long Way Home
ne: घर पुग्न एक लामो बाटो

en: Bonus Island Castle
ne: बोनस द्वीप महल

en: Area 42
ne: स्थान ४२

en: Pipe Down Over There
ne: शान्तरुपमा त्याहाँ जानुहोस्

en: Something Fishy
ne: केही गडबड छ

en: Fire In The Sky
ne: आकाशमा आगलागि

en: Have I been here before?
ne: के म पहिले यत्ता आएको छु?

en: Bad Guys Stink!
ne: बदमास मान्छेहरु गनाउँछन्!

en: Too easy
ne: अत्ति सजिलो

en: Still too easy
ne: अझै अत्ति सजिलो

en: Semi-Frozen
ne: अर्ध-जमेको

en: Cave Of Mirrors
ne: ऐनाहरुको गुफा

en: A Maze In The Sky
ne: आकाशमा एउटा भूलभुलैया

en: Collapse Imminent!
ne: पतन हुनै लागेको  !

en: Tip Of The Iceberg
ne:  विशाल हिम टुक्राको टिप

en: Bonus Island I
ne: बोनस द्वीप १

en: You found a secret place!
ne: तपाईँले एउटा गोप्य स्थान भेटाउनुभएको छ!

en: Hint: Use igloos to get back here.
ne: सङ्केत: यहाँ फर्कन इग्लूहरु प्रयोग गर्नुहोस्।
