SuperTux - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Flight Test
sq: Prova e fluturimit

en: Lies!
sq: Gënjeshtra!

en: Train Leaves in One Minute
sq: Treni niset pas një minuti

en: Castle Gate
sq: Porta e Kështjellës

en: A Long Way Home
sq: Një rrugë e gjatë për në shtëpi

en: Area 42
sq: Zona 42

en: Something Fishy
sq: Si erë peshku

en: Fire In The Sky
sq: Zjarr në qiell

en: Have I been here before?
sq: A kam qenë këtu më parë?

en: Bad Guys Stink!
sq: Djemve të këqij i vjen era e keqe!

en: Too easy
sq: Tepër e thjeshtë

en: Still too easy
sq: Akoma tepër e thjeshtë

en: Semi-Frozen
sq: Gjysmë e ngrirë

en: Cave Of Mirrors
sq: Shpella e Pasqyrave

en: A Maze In The Sky
sq: Një labirint në Qiell

en: Collapse Imminent!
sq: Shembje e pashmangshme!

en: Tip Of The Iceberg
sq: Maja e Akullnajës

en: Bonus Island I
sq: Ishulli Bonus I

en: You found a secret place!
sq: Gjete një vend sekret!

en: Leave Torfi's Territory
sq: Lëri territoret e Torfit

en: Leave Abednego's Area
sq: Lëre zonën e Abednegos

en: Leave Thompson's Domain
sq: Lëri pronat e Thompsonit
