SuperTux - en to tt translation catalogue (39 entries)

en: Flight Test
tt: Очып карау

en: Dungeons but no Dragons
tt: Җир асты, әмма Аҗдаһасыз

en: Lies!
tt: Алдый!

en: Train Leaves in One Minute
tt: Поезд бер минуттан соң китә!

en: Bonus Dias!
tt: Рәхим итегез!

en: Castle Gate
tt: Сарай капкалары

en: A Long Way Home
tt: Өйгә таба озын юл

en: Bonus Island Castle
tt: Ташлама утравы Сарае

en: Area 42
tt: Мәйдан 42

en: -Congratulations!
    
    #You have successfully finished
    #Bonus Island I
    
    	featuring levels contributed by
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #If you didn't clear all levels yet,
    #find your way back home and take
    #another path. There is still more
    #challenge waiting for you!
    
    #And there is a secret level to be
    #found as well...
    
    #A big "Thank you" goes out to
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope you enjoyed it!
tt: -Котлыйбыз!
    
    #Син  I Ташлама утравын
    #Уңышлы тәмамладың!
    
    	Дәрәҗәләрне ясадылар:
    	Jason W. Thompson
    	Torfi Gunnarsson
    	Abednego
    	Matr1x
    
    
    #Әгәр син әле бөтен юлларны үтмәгән
    #булсаң, кире әйләнеп кайт һәм
    #башка юл белән бар. Сине әле
    #алда бик күп сынаулар көтә!
    
    #Һәм шулай ук монда яшерен
    #дәрәҗә дә бар...
    
    # Бу эшне җитештерүдә катнашкан
    #һәр кешегә бик зур Рәхмәт!
    #Сезгә ошар дип ышанам!

en: Pipe Down Over There
tt: Торбалар Җайланмасы

en: Something Fishy
tt: Нәрсәдер Балыклы

en: Fire In The Sky
tt: Күктә Ут

en: Have I been here before?
tt: Мин монда элегрәк булдыммы?

en: Bad Guys Stink!
tt: Яман егетләр

en: A good start
tt: Яхшы башлам

en: Too easy
tt: Бик җиңел

en: Still too easy
tt: Барыбер бик җиңел

en: Semi-Frozen
tt: Ярым-туңган

en: Cave Of Mirrors
tt: Көзгеләр мәгарәсе

en: A Maze In The Sky
tt: Күктәге Лабиринт

en: Collapse Imminent!
tt: Җимерелү якынлаша!

en: Tip Of The Iceberg
tt: Айсберг өсте

en: Bonus Island I
tt: Ташлама утравы I

en: You found a secret place!
tt: Сез яшерен җирне таптыгыз!

en: Hint: Use igloos to get back here.
tt: Киңәш: Монда әйләнеп кайтыр өчен, иглуны куллан.

en: Warp to Matr1x' Sector
tt: Матрикс секторына күчәргә

en: Warp to Thompson's Domain
tt: Томпсон өлкәсенә күчәргә

en: Leave the SuperTux Team Island
tt: SuperTux төркеме утравыннан китәргә

en: Warp to Abednego's Area
tt: Абденго өлкәсенә күчәргә

en: Leave Torfi's Territory
tt: Торфи өлкәсеннән китәргә

en: Leave Abednego's Area
tt: Абденго өлкәсеннән китәргә

en: Leave Thompson's Domain
tt: Томпсон өлкәсеннән китәргә

en: Back to Matr1x' Sector
tt: Матрикс секторына кайтырга

en: Warp home
tt: Өйгә кайтырга

en: Warp to the SuperTux Team Island
tt: SuperTux төркеме утравына күчәргә

en: Leave Matr1x' Sector
tt: Матрикс секторыннан китәргә

en: Continue Matr1x' Sector
tt: Матрикс секторын дәвам итәргә

en: Warp to Torfi's Territory
tt: Торфи өлкәсенә күчәргә
