SuperTux - en to br translation catalogue (31 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
br: -Gourc'hemmenoù!
    
    #Deuet oc'h a-benn da echuiñ
    #Enezenn Bonus II
    
    
    	al liveoù bet degaset gant
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Ur wech c'hoazh, trugarekaat a reomp
    #kement hin en deus kemeret-perzh e-barzh an
    #embannadur-mañ. Emichañs en deus plijet deoc'h,
    #hag en deus lakaet ac'hanoc'h da c'hortoz war-lerc'h
    #Milestone 3 en un doare aesoc'h. :-)
    
    
    Oadvezh ar skorn a zo tostik echu...

en: Mario's Supposed to Deal With This...
br: Mario a rankfe bezañ nec'het gant an dra-mañ...

en: The long cave
br: Ar c'hav hir

en: Blind To The World
br: Dal d'ar bed

en: On The Road Again
br: War an hent adarre

en: Frozen Tunnel
br: Riboul skornet

en: Luft Airship
br: Aervag Luft

en: ...Where Everything Is Possible
br: ...Lec'h ma teu pep-tra da vezañ posupl

en: Insert Original Title Here
br: Ebarzhit an titl orin amañ

en: End Of The Ice Age
br: Fin oadvezh ar skorn

en: Think Fast, or Die
br: Soñjit trumm pe marvit

en: Fan Fortress
br: Kreñvlec'h an avelerezh

en: Nolok's Party Pit
br: Fest Nolok

en: Water Ways
br: An hentoù-dour

en: All That Glistens Is Not Gold
br: Kement-tra a lufr n'eo ket kufr

en: A Cold Day
br: Un devezh yen

en: High Gravity
br: Gravitadur uhel

en: Firestorm
br: Tan-gorventenn

en: A Long Journey
br: Ur veaj hir

en: Life Support
br: Ezhomm buhez

en: Cliff Jumping
br: Lamm dreist d'an tornaod

en: Into The Cave
br: Er mougev

en: You have 1 minute
br: 1 vunutenn ho peus

en: A Path Trough The Clouds
br: Ur wenodennig a-dreuz ar c'houmoul

en: In Flanders Ice Field
br: Parkeier skornet bro ar Flandrez

en: Castle in the Sky
br: Ur c'hastell en oabl

en: Tradition
br: Hengoun

en: Bonus Island II
br: Bonus an Enezenn II

en: You found a secret place!
br: Kavet ho peus ul lec'h kuzh!

en: I wonder where that path leads to...
br: En em c'houlenn a ran da belec'h e kas an hent-mañ...

en: Warp home...
br: Mont d'an degemer...
