SuperTux - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: ...Where Everything Is Possible
eo: ... Kie ĉio eblas

en: A Cold Day
eo: Malvarma tago

en: Tradition
eo: Tradicio

en: You found a secret place!
eo: Vi trovis sekretan ejon!

en: I wonder where that path leads to...
eo: Mi demandas al mi kien tiu vojo kondukas...
