SuperTux - en to ms_MY translation catalogue (31 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
ms_MY: -Tahniah!
    
    #Anda berjaya mengharungi
    #Pulau Bonus II
    
    
    	aras-aras istimewa adalah hasil usaha
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Sekali lagi, terima kasih buat
    #semua orang yang terlibat dalam
    #keluaran ini. Kami harap anda
    #menyukainya, dan proses menunggu
    #Milestone 3 lebih mudah. :-)
    
    
     Penghujung era ais semakin hampir...

en: Mario's Supposed to Deal With This...
ms_MY: Si Mario yang Sepatutnya Mengurus Masalah Ini...

en: The long cave
ms_MY: Gua yang dalam

en: Blind To The World
ms_MY: Dunia Kebutaan

en: On The Road Again
ms_MY: Berada di Jalan Lagi

en: Frozen Tunnel
ms_MY: Terowong Beku

en: Luft Airship
ms_MY: Kapal Udara Luft

en: ...Where Everything Is Possible
ms_MY: ...Di Mana Segala Tidak Mustahil

en: Insert Original Title Here
ms_MY: Masukkan Tajuk Asal Di Sini

en: End Of The Ice Age
ms_MY: Penghujung Era Ais

en: Think Fast, or Die
ms_MY: Fikir Pantas, atau Mati

en: Fan Fortress
ms_MY: Kubu Fan

en: Nolok's Party Pit
ms_MY: Hentian Pesta Nolok

en: Water Ways
ms_MY: Laluan Air

en: All That Glistens Is Not Gold
ms_MY: Semua Yang Berkilauan Tidak Semestinya Emas

en: A Cold Day
ms_MY: Hari Yang Sejuk

en: High Gravity
ms_MY: Graviti Tinggi

en: Firestorm
ms_MY: Ribut Api

en: A Long Journey
ms_MY: Perjalanan Jauh

en: Life Support
ms_MY: Sokongan Hayat

en: Cliff Jumping
ms_MY: Lompatan Cenuram

en: Into The Cave
ms_MY: Memasuki Gua

en: You have 1 minute
ms_MY: Anda ada 1 minit

en: A Path Trough The Clouds
ms_MY: Satu Laluan yang Merentasi Awan

en: In Flanders Ice Field
ms_MY: Medan Ais Flander

en: Castle in the Sky
ms_MY: Istana Kayangan

en: Tradition
ms_MY: Tradisi

en: Bonus Island II
ms_MY: Pulau Bonus II

en: You found a secret place!
ms_MY: Anda telah menemui satu tempat rahsia!

en: I wonder where that path leads to...
ms_MY: Agaknya, di manakah laluan itu berakhir...

en: Warp home...
ms_MY: Kembali ke rumah...
