SuperTux - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
ro: -Felicitări!
    
    #Ai reușit să treci cu succes de
    #Insula Bonus II
    
    
    	nivelele au fost realizate de
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Încă o dată, vrem să mulțumim
    #tuturor contribuitorilor la aceasă
    #ediție. Sperăm că v-a plăcut și că
    #a făcut mai ușoară așteptarea
    #Ediției 3. :-)
    
    
     Sfârșitul epocii glaciare e aproape...

en: Mario's Supposed to Deal With This...
ro: Mario trebuia să se ocupe cu asta...

en: fjerd
ro: fiord

en: The long cave
ro: Peștera lungă

en: Blind To The World
ro: Invizibil pentru lume

en: snarf
ro: înfulecat

en: On The Road Again
ro: Din nou la drum

en: Frozen Tunnel
ro: Tunelul înghețat

en: Luft Airship
ro: Dirijabilul Luft

en: ...Where Everything Is Possible
ro: ...Unde totul este posibil

en: Insert Original Title Here
ro: Introduceți aici un titlu original

en: End Of The Ice Age
ro: Sfârșitul erei glaciare

en: Think Fast, or Die
ro: Gândește rapid sau mori

en: Fan Fortress
ro: Fortăreața ventilator

en: Nolok's Party Pit
ro: Groapa de petreceri a lui Nolok

en: Water Ways
ro: Căi acvatice

en: All That Glistens Is Not Gold
ro: Nu tot ce strălucește e aur

en: A Cold Day
ro: O zi rece

en: High Gravity
ro: Gravitație puternică

en: Firestorm
ro: Furtuna de foc

en: A Long Journey
ro: O călătorie lungă

en: Life Support
ro: Susținerea vieții

en: Cliff Jumping
ro: Sărituri de pe stânci

en: Into The Cave
ro: În peșteră

en: You have 1 minute
ro: Ai 1 minut

en: A Path Trough The Clouds
ro: O cale printre nori

en: In Flanders Ice Field
ro: In câmpul înghețat din Flander

en: Castle in the Sky
ro: Castelul din cer

en: Tradition
ro: Tradiție

en: Bonus Island II
ro: Insula Bonus II

en: You found a secret place!
ro: Ai găsit un loc secret!

en: I wonder where that path leads to...
ro: Sunt curios unde duce calea aia...

en: Warp home...
ro: Teleportează-te acasă...
